www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prevare roditelja
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 6:09 am    Naslov poruke: Prevare roditelja Na vrh strane Na dno strane

Danas sam bas gledao nesto i nasao ovu veoma interesantnu temu i saljem vam citat sa prve poruke u temi ...

Citat:
Ne znam da li i vi u svom okruzenju imate slične situacije.
Dovede roditelje u Kanadu, strpa ih na socijalnu pomoć i više ne brine o njima.Ili ih drzi u kuci, a zahteva od države da placaju za njih od hrane,stanarine do komunalija i odece.
Da sam neka vlast ovde, ja bih postavio uslove da ovakvi ljudi brinu o roditeljima i ako neće, sve bih ih pokupio na avione i nazad.
Pošto i ja placam taksu i izdržavam ovakve ljude, osecam to kao iskoristavanje svih nas.
A kada čujem da neki roditelji rasprodaju sve tamo kuci i putuju, kupuju deci kuce ovde, a i dalje sede na socijali i koriste ovu državu, onda mi se pogotovo dize kosa na glavi.
Zamislite koliko vrednih, radnih ljudi može doći umesto ovih ljudi? Onih koji bi želeli da pomognu svojoj porodici i zarade za njih.Ne bi mi bilo krivo da placam za njih.
Lično, za mene su ovi koji koriste državu lopovi i cisti paraziti koji zatvaraju vrata za dolazak postenim ljudima.
Nadam se da će institucije početi da razmišljaju o takvim stvarima i menjati ovakvu praksu.


...zeleo bih da cujem vase misljenje u vezi ovoga ..


edit by škorpijica: izbrisan link koji usmerava na drugi forum Wink



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tu je sama drzava kriva, a ne on kao pojedinac i njegovi roditelji.
Covek treba staviti sebe u poziciju prvo da bi osudjivao nekoga drugog.

Ja bi uradio isto. Zasto bi vadio iz svog dzepa kada mogu iz drzavnog. Ipak je drzava najveci lopov.

U AUS su promenuli dosta toga. Ako ti nekoga dovodis onda si ti odgovoran za tu osobu. Ta osoba nema prava na socijalno. Jedino tek posle 2 god. stalnog boravka, kada ima pravo da uzme drzavljanstvo, e onda tek moze na socijalno ako ne moze naci posao.

Zato Kanadjani, MUZITE dok mozete Laughing

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma profitirajte i parazitirajte dok se moze, svejedno nije tvoja drzava Wink Wink barem tako je misljenje od nekih.

_________________
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 03, 2008 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh pa sad Rolling Eyes kad je takav sistem, zasto ne?
bolje da su im roditelji tu nego daleko...

_________________
www.ONE.org
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Prevare roditelja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon