www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 3:51 pm    Naslov poruke: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

Je li moguce doziveti vrhunac bez seksa i bez dodirivanja polnih organa? Znaci, samo poljupcima, mazenjem, mozda saputanjem...

Je l' imate takvih iskustava?



_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mhm....ja iskreno nisam dozivela bas orgazam ali normalno je da se primim od poljubaca, dodira, saputanja, cak i pogleda, onog bezobraznog... Mr. Green


da dodam, ne znam da li je moguce, u mom slucaju nije, a bas bih volela da citam i tudja iskustva

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 5:41 pm    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Je li moguce doziveti vrhunac bez seksa i bez dodirivanja polnih organa? Znaci, samo poljupcima, mazenjem, mozda saputanjem...


Uopšte ne kontam pitanje...
Ako devojku puno volim i ako mi je jaaako stalo do nje (onaj osećaj kada želiš da budete zajedno do smrti) onda je sasvim normalno će doći do uzbuđenja i erekcije, čak i ako je ona samo prisutna (npr. ako se niste dugo videli). Može to da se desi i kad razgovarate telefonom, na primer.
Sad, može se desiti da par stotina "kandidata" (spermatozoida) ode da vidi šta se to dešava (a da ne primetiš/osetiš). Ako devojka u takvim slučajevima slučajno takne erogenu zonu (mada i ne mora biti baš tamo) onda se može lako desiti i vrhunac... tj. "iznenadne potrebe za menjanjem gaća". Mr. Green
BTW, to je moje logičko razmišljanje - na svu sreću, nije lično iskustvo. Mr. Green

Mada... sve zavisi od toga koliko je osoba uspaljena i koliko lako se uzbudi. Različito je od osobe do osobe...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Đina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 134
Mesto: U.K.

uk.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 7:29 pm    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
jerotije je napisao/la sledeće:
Je li moguce doziveti vrhunac bez seksa i bez dodirivanja polnih organa? Znaci, samo poljupcima, mazenjem, mozda saputanjem...


Uopšte ne kontam pitanje...
.



Kako ne kontaš pitanje kad si fino odgovorio?? Shocked

U mom slučaju nešto baš i nije to možda moguće, mogu da izludim i da doživim vrhunac brže ali ako dođe do kontakta.. a bez kontakta moguće, moguće..

_________________
"Poceo si sebe ozbiljno da shvatas, a publiku na patetiku da hvatas"
Rambo A.
 
DimitrijeR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2008 8:03 am    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Je li moguce doziveti vrhunac bez seksa i bez dodirivanja polnih organa? Znaci, samo poljupcima, mazenjem, mozda saputanjem...

Je l' imate takvih iskustava?


Doživeti ograzam bez dodira je apsolutno moguće Arrow najpouzdaniji dokaz

Tako da ni poljupci, meženje, šaputanje nisu potrebni, ali bi svakako pomogli i upotpunili taj neobičan doživljaj.

Iskustva, nažalost nemam ni u jednoj varijanti.

_________________
Of course you're not shy
You don't have to deny love
Hold me, thrill me, kiss me, kill me
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2008 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam jos uspela to, al se mogu mnogooooo napaliti i od poljupca...a do kojeg je mazenja rec, ako je mazenje polnih organa onda da...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2008 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost nikad nisam dozivela orgazam ali sam bila jako jako jako blizu.. mozda je potrebno jos samo malo vise rada i truda Mr. Green
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 8:17 pm    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Je li moguce doziveti vrhunac bez seksa i bez dodirivanja polnih organa? Znaci, samo poljupcima, mazenjem, mozda saputanjem...

Je l' imate takvih iskustava?


Moguće, da. Moguće je doživeti ga i 'u glavi' Wink Bez ikakvog realnog, fizičkog kontakta, a da se manifestuje Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 19, 2008 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom je moja cura svrsila samo kad sam joj pricao(saputao)pricu i ljubio je lagano po vratu,a jednom je samo na dodir,zagrlio sam je celu i odjednom osetio da se trese......eh sta bih dao da ja tako mogu....nije fer:-(

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 31, 2008 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, morash da si "kerSHme" za to. Jbg, "kazhu" da je boja glasa odluchujuca, ako se "ide rechima u napad". Smile
Mozhe, funkcionishe. Samo.... mora da ti se preda, da te zheli - da je zhelish.
__________________________________________________________________________
Ovo je samo jedan primer.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moguce je,iskusila moja devojka Very Happy samo je potrebno da osoba bude opustena i da ti se sto kaze baraba potpuno preda

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Boban2308
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 01 Apr 2008
Poruke: 93
Mesto: Arandjelovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nepalim se od poljubca i dodira ali odgazam ne treba tu truda
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon