www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Dedda
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 18 Feb 2008
Poruke: 516

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...sve se moze kad se hoce...moja bivsa mi se zalila kako nije mogla, ali vec posle drugog puta je uspela naravno uz obostrani trud...


_________________
"Now it's my time
It's my time to dream
Dream of the skies
Make me believe that this place isn't plagued by the poison in me
Help me decide if my fire will burn out before you can breathe
Breathe into me"
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 16, 2008 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da moze..u pocetku mozda malo teze,dok se ne naviknete jedno na drugo ali posle ide sve lako Embarassed
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ali ima jos vremena, mlada sam Wink

_________________
 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 4:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
Naravno da moze..u pocetku mozda malo teze,dok se ne naviknete jedno na drugo ali posle ide sve lako Embarassed


slazem se s ovim..potpuno..moze se Embarassed

_________________
~..♥ Sebi dozvoli sve...samo jedno ne...da te ima netko tko te ne zasluzuje..♥ ~
 
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 08, 2009 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze se ,zasto ne bi moglo Smile potvrdjeno u praksi Smile

_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
marq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2009
Poruke: 4

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 08, 2009 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do orgazma uz pomoc poljupca,hm? Naravno odgovor je pozitivan,zasto da ne ali hemija neproradi tek tako,treba tu jos mnogo toga.Zato i jesto Ljubav fascinantna,ocaravajuca i nepredvidiva,a orgazam... Wink

_________________
Mislim dakle postojim
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 11, 2009 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Šta reći,ako nekome to polazi za rukom,ovaj za.... to je dobro...
Ja bih volio da može i meni da se to dešava,mislim lakše je,sad sad na brzinu žvaka i gotovo.
Pogledom,pa to bi bilo fantastično.Ja sam prosto "fascinantan"(drug crni u nob-u)...
Nasmijah se dobro...Ja mislim po ovim odgovorima da 90% onih
koji su odgovorili sa "može",ustvari i nemaju pojma šta je orgazam.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 18, 2009 9:48 am    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Je li moguce doziveti vrhunac bez seksa i bez dodirivanja polnih organa? Znaci, samo poljupcima, mazenjem, mozda saputanjem...

Je l' imate takvih iskustava?


Moguće je ja sam doživela samo maženjem.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 1:04 pm    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Je li moguce doziveti vrhunac bez seksa i bez dodirivanja polnih organa? Znaci, samo poljupcima, mazenjem, mozda saputanjem...

Je l' imate takvih iskustava?


To je nacin na koji sam ja prvi put i dozivela orgazam cak i pre prvog seksualnog odnosa... Jednostavno sam volela i zelala puno tu osobu... Znam sta je orgazam i nije dosao tek posle jedne "zvake" vec neznog milovanja, saputanja, poljubaca punih pozude... do vrhunca smo stigli i on i ja... Predivno iskustvo...

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šamar je napisao/la sledeće:

Nasmijah se dobro...Ja mislim po ovim odgovorima da 90% onih
koji su odgovorili sa "može",ustvari i nemaju pojma šta je orgazam.


i ja sad čitam... i slažem se... većina nemaju pojma ni šta su rekli ni doživeli Exclamation Laughing

_________________

 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Ja znam sta sam dozivela i sta sam "rekla" Exclamation A ti bi umesto da kritikujes vecinu komentara, mogao da podelis sa nama svoje iskustvo Mr. Green Laughing Laughing Kada si vec u temi Laughing

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sweetlady je napisao/la sledeće:
Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Ja znam sta sam dozivela i sta sam "rekla" Exclamation A ti bi umesto da kritikujes vecinu komentara, mogao da podelis sa nama tvoje iskustvo Mr. Green Laughing Laughing Kada si vec u temi Laughing


draga moja sweety srce moje Laughing Laughing ovaj put nisi upala u većinu Mr. Green Mr. Green Mr. Green hehehe

Naravno da je moguće doći do orgazma uz poljupca, dodira, šaputanjem .......... .... ... ..

al ne sad ljubim je , dodiram, šapućem joj nešto u parku na klupi, na kuhinji u stanu, u autu..... i opaaaa vrhunac.... Laughing Laughing


Dedda kaže --- ...sve se moze kad se hoce Exclamation

Sutra malo može Razz Razz Mr. Green Mr. Green

nexta kaže --- u pocetku mozda malo teze

teže Question .. ako imaš iza sebe dosta iskustva (a po njenim postovima saa zaključio da je nimfo Mr. Green Mr. Green )... u početku će i biti najlakše. najlepše, fantastično .... Mr. Green Mr. Green

a da vidimo šta kaže amarenna (detence) ---- Mr. Green Mr. Green

ona sa 16 godina je napredovala baš dobro Laughing




ako hoćete to doživeti... onda treba voleti... ne sad ajmo da tražimo devojku da je zavolim Mr. Green Mr. Green Mr. Green i doživeću sve šta poželim Razz Razz Razz

ko nije razumeo šta sam napisao ili slučajem sam nekoga uvredio... stanite pored ogledala pogledajte se i razmislite malo o tome da kenjanje se oseti za kilometreeeee Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon