www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je krevet ogledalo veze?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne mislim vec znam (na zalost)...
Raskinuo sam vezu od 4 godine zbog problema u krevetu.
Skucili smo se,sve smo sredili,mnogo toga doziveli i prosli za 4 godine,ali kad je doslo tih famoznih 6-8 meseci seksualne krize,sve se raspalo i to za jedan jedini dan,tacnije u jednu nedelju posle podne...

To je jedan od veoma,veoma bitnih faktora.
Kad se jednom izgubi interesovanje za partnerom,tesko tj. maltene nikako se ne moze vratiti...

Surovo ali istinito Sad


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sta vam je, ljudi, ja sam vec duze vreme sa devojkom s kojom se u krevetu uopste ne slazem (da se tako izrazim), ali mi to ne predstavlja neki problem i nikada nisam ni pomislio da raskinem sa njom zbog toga. A seks je takav od pocetka veze.
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polako....videces o cemu se radi,kad dodje vreme....
To je ipak osnova svega ma koliko to cudno bilo.

Moja prica je da smo imali sve,i pare,i stan,kola....sve,sve,sve kako treba.......sve osim kreveta....i ode sve u propast.....
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je veza cvrsca ako spavate sa devojkom ili decko nego kada nemate odnose

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sigurno ima nesto drugo. Mozda ti tako mislis, ali mora da ima nesto drugo sto je doprinelo raskidu. I zbog cega je posle 3 i po godine seks postao los? Nije to moglo da se desi tek onako.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa twixom....

to nezdovoljstvo koje se javi u krevetu nakon nekog vremena pocne da se siri na sva ostala podrucija vase veze....jednostavno postanu ljdi totalno nezadovoljni...i to pukne....bila sam svjedok takvim vezama vise puta....

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A recite mi vi kako moze seks da bude dobar jedno vreme, a onda odjednom postane los??? To moze da se desi ako se jave neki drugi problemi to se odrazi na seks. Drugacije ne moze!!!
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je druga stvar....al kad od pocetka to nije to...kad si jednostavno ne pasete u krevetu...to pukne sigurno prije ili poslije...

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
slazem se sa twixom....

to nezdovoljstvo koje se javi u krevetu nakon nekog vremena pocne da se siri na sva ostala podrucija vase veze....jednostavno postanu ljdi totalno nezadovoljni...i to pukne....bila sam svjedok takvim vezama vise puta....


Vrati se na prethodnu stranu i procitaj LEPO sta je tvix napisao pa onda odluci da li se slazes sa njim! Evil or Very Mad
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
to je druga stvar....al kad od pocetka to nije to...kad si jednostavno ne pasete u krevetu...to pukne sigurno prije ili poslije...


E, ni tu nisi u pravu! Kako kod mene ne pukne?
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Moja prica je da smo imali sve,i pare,i stan,kola....sve,sve,sve kako treba.......sve osim kreveta....i ode sve u propast.....

pa nisu si pasali u krevetu i pukla vaza!ja se s tim slazem!

Citat:
E, ni tu nisi u pravu! Kako kod mene ne pukne?

a ko garantira da nece? jednostavno nakon nekog vremena postajes nezadovoljan za to sto je "to" tako...i to nezadovoljstvo u krevetu se pocne odrazavat na sva podrucija veze...bar sam ja takvih slucajeva dosta vidila...i pukne!
Citat:
to nezdovoljstvo koje se javi u krevetu, nakon nekog vremena pocne da se siri na sva ostala podrucija vase veze....jednostavno postanu ljdi totalno nezadovoljni...i to pukne....bila sam svjedok takvim vezama vise puta....
eto stavila sam zarez gdije sam zaboravila


nemoj da se ljutis covjece to je samo moje misljenje na osnovu onog sto sam do sad u zivotu vidjela i onog sto sam dozivila Rolling Eyes

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A li nisi procitala da je twix napisao da su oni bili zajedno 4 godine i da u poslednjih 7-8 meseci nesto nije stimalo u krevetu pa su zato raskinuli. Ja kazem da je to nemoguce.
Sto se tice mog slucaja, verovatno ce nekada i puci, ali ne zbog seksa sigurno.
Ja bih cak mogao i da budem sa devojkom koja uopste ne zeli da spavamo, ali ako ima dovoljno dobar razlog za to (npr. nevina je pa se plasi, silovana, cuva se za brak...).
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je krevet ogledalo veze? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon