www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je krevet ogledalo veze?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
treba li ostaviti partnera,ako je sex sa njim los ?


pitanje je zasto je sex los? i sta je zapravo los sex? da li je to posledica toga da te partner vise ne privlaci, da si se zasitio, da imas neki problem pa ti bas i nije do sexa, da.. ima tu gomila stvari. Zatim,da li je sex oduvek bio los ili je to novo nastala situacija? Da li se ulaze u tu "sexulanu arhivu".
Bitno je i raditi na "sexu",upotpuniti ga...itd itd..

Sex nije sve,ali je definitivno n.e.s.t.o!!!! 8)


 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazen se S LOL Very Happy

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
nesa_bulje_mesa_2
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 305

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 10:56 am    Naslov poruke: p Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi trebalo stimati i u krevetu jer odnosi su deo stabilne veze,barem ja to tako shvatam! Mislim da ne treba raskinuti zbog toga ali trebalo bi se mnogo potruditi da i to pocne da stimuje!
 
*LOLA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 121

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sex je vazan tacno je to !prirodno je a i svi ga trebamo .cak i kaluderice i kaluderi -jos nikad nisam verovala da oni zive bez sexa Wink a i tacno je da ako je sex u vezi ok da je onda par u krevetu zadovolan.nekima je to dovolno.
ali ja mislim da bi su bili i izvan kreveta zadovolni u vezi su potrebne tu i jos neke druge stvari.naprimer razumevanje(jer sta bi mi vredilo jedan partner ko je u krevetu odlican a iznad kreveta ni malo pametan?!)
a i uzajamno
postovanje,tolerancija i poverenje su bitne ...
a i da ne zaboravimo :Ljubav!...
"Da bi veza opstala- ove stvari moraju biti povezane"... !kao sto ovdi vec neko napisao-slazem se stime!

nego svi smo razlicite tako i nase misljenje ovesi tome- a i savisi sve od covjeka kakvu vezu zeli...


Poslednja prepravka: *LOLA* datum Uto Nov 13, 2007 3:09 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Sneza89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Avg 2007
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sex je jedan od bitnih faktora...evo ja sam u vezi u kojoj sex ne funkcioniše.
Nakon neuspjelog pokušaja(kod mene) a anjmu naravno bude super počinje da se javlja sumnja..
Da li je to to? D ali ga volim? itd...itd..
Milion pitanja je kasnije i konfuzija!
slažem se da je sex bitan u vezi i da zbliži nevjerovatno partnere ali šta raditi ako on ne štima i kako dalje???
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
Sex nije sve,ali je definitivno n.e.s.t.o!!!!


definitivno jeste delimicno Laughing ostalo su nijanse koje vezu cine zanimljivom
 
ns21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 63
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno jeste
ako ne stima tesko moze da opstane
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno nije. Sve druge stvari su mnogo bitnije, a vodjenje ljubavi moze svako da nauci. Potrebno je samo odstraniti sve svoje komplekse i uz dovoljno prakse svako ce biti dobar ljubavnik.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 16, 2007 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dragi i ja se fantasticno slazemo sada u krevetu... Ali posto je on meni bio prvi, u pocetku sam trebala da naucim sta voli, sta ne, jednostavno sam bila pocetnik u tome Embarassed Sada sam naucila sve, tako da fantasticno funkcionisemo... Ali mislim da NE, krevet nije ogledalo veze...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 16, 2007 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o da...i te kako jeste...ako nesto u vezi ne stima to se prvo u krevetu pokaze...ne govorim o tome da se na pocetku veze partneri mozda ne poznaju dovoljno...praksa cuda cini, ali ako su odnosi izmedju partnera zahladneli to se u krevetu ne da sakriti...nestaje one opustenosti, nema potpunog predavanja, javlja se stid...to su po meni jasni znaci da u vezi nesto skripi Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 30, 2008 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Definitivno nije. Sve druge stvari su mnogo bitnije, a vodjenje ljubavi moze svako da nauci. Potrebno je samo odstraniti sve svoje komplekse i uz dovoljno prakse svako ce biti dobar ljubavnik.


Ne bih se složila.

Dvoje se sretnu, al se ne nađu. Pa bilo to na intelektualnom ili sexualnom planu. 'Kliknu' ili ne.

Po tvojoj teoriji (ako za ovu reč ovde uopšte ima mesta), svako sa svakim može da se složi. Svako vežbanjem može da se skopča. Ala bi bilo zgodno da je tako.

Ne, nikako se ne slažem.




Pre svega, kada se kaže 'krevet - ogledalo veze', pomislim na već poodmaklu vezu. I definitivno je i sigurno da kada dvoje i nakon čarki i svađa umeju da se uveče jedno u drugo ušuškaju i razmene nežnosti da svi zidovi i ljutnje padnu.
Napram toga, kad to iz večeri u veče izostaje, dodatno se gubi na bliskosti, stvara se dodatna nervoza, a ljubav bledi...

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 01, 2008 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Po tvojoj teoriji (ako za ovu reč ovde uopšte ima mesta), svako sa svakim može da se složi. Svako vežbanjem može da se skopča.

U seksu da. U razgovoru ne, ali to ovde nije tema. Zar seks nije sve bolji sto je veza duza? Zar se seks ne uci? Ili mozda mislis da se stice rodjenjem?

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je krevet ogledalo veze? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Strana 11 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon