www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je krevet ogledalo veze?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 01, 2008 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vezba cini cuda !!! iliti vezbom do savrsenstva je moj moto svakako.
Da, sex se uci, hemija se oseti, istrazuje se telo ( i sopstveno i partnerovo) pokreti se uskladjuju, tajne se sapucu.
Svakako jeste "vezba". Ne zavisi sve od jednog momenta.


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 02, 2008 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Citat:
Po tvojoj teoriji (ako za ovu reč ovde uopšte ima mesta), svako sa svakim može da se složi. Svako vežbanjem može da se skopča.

U seksu da. U razgovoru ne, ali to ovde nije tema. Zar seks nije sve bolji sto je veza duza? Zar se seks ne uci? Ili mozda mislis da se stice rodjenjem?


Citiraću sebe Arrow
Citat:
Pre svega, kada se kaže 'krevet - ogledalo veze', pomislim na već poodmaklu vezu.


Dakle, da, sex vremenom postaje bolji, i, da, tu ima mesta za praksu o kojoj pričate. Ali, nekad praksa ne pomaže. O tome pričam. Kakva praksa, kad materijal u startu nemate? I onda se dolazi do toga da ako ne umete, ne možete da se složite na tom planu, manjka nežnosti i bliskosti, a samim tim veza postaje besmislena.

Krevet nije jedino, ali jeste ogledalo veze.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
I onda se dolazi do toga da ako ne umete, ne možete da se složite na tom planu, manjka nežnosti i bliskosti, a samim tim veza postaje besmislena.

Ako ne ume, moze da nauci.
Ako se ne slazete na tom planu, potrebno je vreme, strpljenje i razumevanje. Polako dodje sve na svoje mesto.
A ako nedostaje neznost i bliskost, to moze biti zbog milion drugih stvari koje, opet, uticu na kvalitet vodjenja ljubavi.
Naravno da postoje veze u kojima sve savrseno funkcionise osim seksa (fizioloski, psihicki problemi, umor, stres i mnoge druge stvari odraze se u krevetu, nekad u tolikoj meri da seks potpuno prestane, ali veza ostane cvrsta). A postoje i one gde nista ne stima, opet, osim seksa. Very Happy
Bitan jeste, ali veza se u njemu ne vidi.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 04, 2008 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je sex los,veza puca....niko ne moze da me ubedi u suprotno....sex jeste ogledalo veze...i garant da niko ovde na forumu ne bi mogao da ostane sa svojim partnerom/kom da je sex los...ma koliko vi sad posle ovog posta zeleli da me ubedite u suprotno,ne verujem u to,kao i sto niko normalan ne bi u to poverovao...

ne moze neko da ne ume,moze samo da se ne trudi...cim se ne trudi,to znaci da mu/joj nije stalo do partnera/ke sto znaci da je veza losa i puca....vodjenje ljubavi je krajnje jednostavna stvar,ako su dvoje u pravoj ljubavi...jedino kada moze da bude primer da nema sexa,a da je veza cvrsta jeste u starosti,kada vise prestane fizioloska potreba za seksom....ipak smo mi svi ljudi,hiljadama godina zivimo radi sexa i to ne moze nikakav veci napredniji mozak da promeni....vucemo gene kojih ne mozemo da se otarasimo...

sandras je napisao/la sledeće:
Slazem se da veza bezzsexa i nije veza i da kratko traje.Shvatam da je svakom decku to potrebno i boljeda to dobije od vas nego da vas vara


Sad sam krenuo da citam ka prvoj strani i kad sam video ovo nisam mogao da verujem Shocked Koliko je ovde ne iskustva ili ludosti ili ne znam li ja cega...ili sam ja upravo naucio nesto novo,da sexualni odnosi sluze da bi devojka dala decku i da on dobije on od nje jer mu je to potrebno,a devojka je samo tu kao alat.....ccc....sta sve necu da procitam....



[Edit by škorpijica: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je krevet ogledalo veze? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon