www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je krevet ogledalo veze?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

al ako jednom upoznas i budes s djevojkom koja ti u krevetu pase kao da je stvorena za tebe...shvatices koja je to razlika od veze u kojoj taj segment ne pase...i kolko je bitno! Very Happy


_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa slazem se da je bitno, ali ne bih mogao da budem sa takvom devojkom ako mi ona odgovara samo u krevetu. Nije sve u seksu. Ima mnogo bitnijih stvari od toga.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa normalno da ne...al je sex jako bitan! noarmalno da se moraju i druge stvari poslozit...al je sex nekao najbitniji

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, seks je najbitniji! A da li ces tako misliti onoga dana kada tvoj buduci muz vise ne bude mogao? Da li ces ga ostaviti i otici sa onim koji jos uvek moze?
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ti ides u krajnost....tad ni meni vjerojatno nece biti do toga...

samo drzim da je jedan od najbitnijih faktora u vezi dobar sex

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, ako tako mislis necu te vise ubedjivati u suprotno. A gde je PP???
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veza u kojoj je samo sex znak bliskosti,nicemu ne vodi.

Ako su dvoje dosta privrzeni jedno drugom , a krevet im nije jaca strana treba da sagledaju mnoge aspekte. Ranija iskustva, razocaranja, zadovoljstava...
Naravno jako je bitno utvrditi kakvo je neslaganje u pitanju. Ljudi kada su od skoro u vezi ne mogu upotpunosti da odgovaraju drugoj osobi, niti da znaju sta to ona voli, a sta ne. Treba zato ostaviti malo vremena za prilagodjavanje. Ukoliko se za to vreme partneri ne usklade, takva veza zaista nema perspektivu.
 
miretheking
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 31 Dec 2004
Poruke: 135
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIJE! Svako ko kaze da jeste, pjan je.

_________________
željezničar nk
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niej,veza je nesto mnogo dublje...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja stvarno ne bih mogla da budem u vezi sa nekim sa kime mi sex ne odgovara Sad
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene nije

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije, to je isto kao pitanje da li je sex vazan dio veze...jeste...ali nije ogledalo...veza se ne svodi samo na sex...vec ima tu mnogo drugih faktora

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je krevet ogledalo veze? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon