www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolja pesma Beovizije 2008.
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Koja je, po vama, nejbolja pesma ovogodišnje Beovizije?
1. Beti Bup - Kvar
0%
 0%  [ 0 ]
2. Bjuti kvins - Zavet
18%
 18%  [ 4 ]
3. Dram n zez - Dunav
4%
 4%  [ 1 ]
4. Marko Vulinović - Sada ili nikada
0%
 0%  [ 0 ]
5. Aleksa Jelić i Ana Štajdohar - Beli jablan
40%
 40%  [ 9 ]
6. Studio Alektik i Cveta Majtanović - Iznad nas
0%
 0%  [ 0 ]
7. Jelena Tomašević - Oro
31%
 31%  [ 7 ]
8. Ognjen i prijatelji - Čućemo, čućete
0%
 0%  [ 0 ]
9. Zoekida u zemlji Gruva - Čudesni svetovi
0%
 0%  [ 0 ]
10. Lejla Hot - Da si tu
4%
 4%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 22

Autor Poruka
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 10:18 am    Naslov poruke: Najbolja pesma Beovizije 2008. Na vrh strane Na dno strane

Po meni: Oro, pa Zavet, pa Beli jablan...

 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskren da budem ono sinoc je blago receno bila katastrofa- pesme koje su sinoc pevane-otpevane , ni jedna ne nosi energiju koja bi mogla i obicnog slusaoca da zainteresuje-sve pesme su mlake, nemaju jacinu, nemaju iskru na prvo slusanje-sto smatram da je veoma bitno za pesme pravljene za evroviziju..... Krenite samo od reci pesama, npr. Cucemo, cucete, cuces , cemo ,cete , ce...... Shocked Shocked Shocked ......Da li treba nabrajati ostale-kakvi su to specijalizovani ljudi koji su odabrali da se takve pesme pojave na Beoviziji-gde je tu sluh...... Shocked
Zaista smo neprofesionalni-sve dok babe i dede budu na vodecim pozicijama bice ovako, razocaranju nema kraja Confused

_________________
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Po meni: Oro, pa Zavet, pa Beli jablan...


Potpisujem!!
Nadam se da ce Jelena pobediti, zasluzila je Very Happy .Pored gore navedenih pristojne su i pesma Cvete Majtanovic i "Tijana",ne znam ko je peva,zaboravila sam Mr. Green Inace,druge pesme su katastrofa.Moram da napomenem da mi se dopao i deo 'Beovizije" kada je publika pevala "Cija si".Kako je prazno i tuzno delovala pesma bez Tosetovog glasa Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 11, 2008 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ova beovizija nikakva......A naj pesma mi bila Beli jablan Razz
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 11, 2008 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesme na Beoviziji ovo godine su totalna katastrofa,ne mogu da poverujem da je izbor toliko ocajan...Od gore navedenih pesama mi se nijedna ne svidja...Svidja mi se pesma od Zane koja cak nije ni prosla u finalno vece Rolling Eyes Crying or Very sad

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 11, 2008 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mhm...hajde recimo Oro

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Već sam se negde izjasnila za 'Oro', najmoćnija je, potom Zoe Kida u Zemlji Gruva - Čudesni svetovi, a fina je i Aleksa Jelić i Ana Štajdohar - Beli jablan Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni Aleksa Jelić i Ana Štajdohar - Beli jablan....Vise mi se ova svidja nego pobednicka pesma Smile

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno veliko razočarenje...


ni jedna mi se ne sviđa...
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je Zavet najinteresantnija.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
laza1990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Dec 2007
Poruke: 120
Mesto: Capital city for Nish - Medoshevatz

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katastrofa...
kad je uleteo taksista sa sto sa cetrdeset
momentalno je pravio karamboli
dizala se glava na kosama ........
Voditelje kao da je izbacila poplava, pa Srbija nije Beograd, ima nas i juzno od Save i Dunava. Marija je donela pobedu Srbiji a ne Beogradu ....
Beograde , Beograde bla bla bla ble...
Hriste boze raspeti i Sveti
srpska zemlja kroz oblake leti
leti preko nebeskih visina
krila su joj Morava i Drina!!!!

_________________
Fuck the pepsi, fuck the pizza all we need is slaninica.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nešto impresioniran pesmama sa Beovizije.Pesma Jelene Tomašević mi se najviše dopala,ali ne nešto previše.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Najbolja pesma Beovizije 2008. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon