www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kondom - da ili ne?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  

Kondom - da ili ne?
Da
58%
 58%  [ 50 ]
Ne
41%
 41%  [ 35 ]
Ukupno glasova : 85

Autor Poruka
oljica-lolica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Jul 2011
Poruke: 51
Mesto: Jadransko more

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2011 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne..Ne legnem skim stignem a i prodje odredjen vremenski period za upoznavanje tako da sam sigurna..


_________________
"Ljubav !
Čitava knjiga u jednoj riječi,
cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,
grom u jednom dodiru,
hiljadu godina u jednom trenu."
 
Pablo26
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2011
Poruke: 101
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2011 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obavezno sa kondomom, ljubav je ljubav ali zastita je zastita
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2012 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom ne. Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Outre D'Etre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2012
Poruke: 31

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2012 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kondom je nužno zlo, izlaz u nuždi.

_________________
.
Outre D'Etre
 
bonzita008
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 29 Okt 2012
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2012 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi ga stavio pa da ima sto puta sidu i da rodi osmorke sa daunovim sindromom
 
jankojankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2012
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 28, 2012 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa kondomom je uzasno, ne osecam nista. Znam da ih treba koristiti zbog bolesti (nezeljena trudnoca me ne plasi) i koristim ih onda kad sam siguran da sa tom devojkom ne zelim vezu pa mi onda i nije mnogo krivo sto je seks takav odvratan. Ako je u pitanju deviojka sa kojom bih hteo vezu i da se zaljubim, onda rizikujem bez kondoma, pa makar dobio i sidu.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 22, 2013 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ne osjecas... Rolling Eyes trebao bi iamti jako mali penis..i jako tanak da ti kondom plese ko njega i da s naguzva toliko da ne osjetis nista...ako je to u pitanju..onda okej..
a u svakom drugom slucaju to je cista glupost..da se ne osjeti nista ili sta znam...
kondomi iz onog vremena i ratnog i malo posleratnog...takozvani "komunisticki" su bili zlo...
debeli i od ruznih mateijala... s nekim smjesnim velicinama...teletabis velicinama Rolling Eyes
mmcine su imale problema...s njima...i bash bash su zuljali...
i to je jedini bio problem...ali i sa tim debelim ko cerada...si mogao da sve osjetis...

a kamoli danas...kad imas nekoliko velicina i hiljadu proizvodjaca ... i ne osjete se uopste....

nikad se nisam plasio bolescuga....jer nikad s nekim gadurama nisam se petljao...
mada ni to ne znaci nista..infekcija ne bira...

plasio sam se nezeljene trudnoce...i cim se pocne nesto o pmsovima...menzesima i trudnocma pricat...uopste...ne vezano za mene...
ja odma imam posla..i moram ici... Rolling Eyes

u to neko momacko doba vise bi pristao na neku bolestinu nego na to... Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing
al' eto..opet sam dolijao... Rolling Eyes nemo's ti od njih pobjeci... Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing

uglavno siguran seks je seks sa kondomom...i to je to...nisam nikad toliko bio pijan...da nisam mogao reci partnerici da otpakuje kondom i da mi ga metne(kondom na predvidjeno mjesto za njega Razz)
.. Rolling Eyes i nek radi sta 'oce... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
ida_ri
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 25 Maj 2012
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2015 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako, bolje je bez Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kondom - da ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon