www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kondom - da ili ne?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  

Kondom - da ili ne?
Da
58%
 58%  [ 50 ]
Ne
41%
 41%  [ 35 ]
Ukupno glasova : 85

Autor Poruka
freely
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Apr 2010
Poruke: 2
Mesto: somewhere over the rainbow

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 17, 2010 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neeeeee!
to je kao da čačkaš nos u rukavicama



_________________
i don't suffer from insanity, i enjoy every minute of it
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 17, 2010 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andeja natasa76 je napisao/la sledeće:
Recimo da sam za koristiti ih, ali ne treba mi kad imam samo jednog partnera.


Kad imas vise partnera treba ti vise kondoma...trosak bezveze...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
klubic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2003
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 23, 2010 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek!
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvih nekoliko puta, je sasvim normalno...mislim na pocetku veze.
posle...to nikom ne treba.
a, ono za jednu noc, obavezno.

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 02, 2010 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Građani Srbije ne vole kondome?

Iako su građani Srbije zabrinuti zbog opasnosti od zaraze HIV-om, po glavi stanovnika godišnje se proda samo 1,42 kondoma. Da li vi koristite prezervativ?

Istraživanje proizvođača prezervativa "Dureks" pokazalo je da je 64,5 odsto seksualno aktivnih stanovnika Srbije zabrinuto zbog opasnosti zaraze HIV virusom, ali da se u našoj zemlji godišnje proda samo 1,42 kondoma po glavi stanovnika.

Zbog tako niske stope kupovine kondoma, Srbija se na tabeli zemalja po broju korišćenja prezervativa u populaciji između 16 i 65 godina nalazi neposredno ispod Indije i Tajlanda, a malo iznad Turske i Filipina, navodi se u istraživanju "Dureksa".

Briga o zaštiti u zemljama u regionu je dvostruko veća, pa se u Bugarskoj, koja ima sličan broj stanovnika, godišnje prodaju 3,53 prezervativa, u Mađarskoj 3,07, a u Hrvatskoj 2,61 kondom po glavi stanovinika.

(MONDO)

Uputstvo za upotrebu kondoma

Bez obzira na to da li ih volite ili ne, morate ih upotrebljavati. Osim što štite od neželjene trudnoće, kondomi su jedina prava zaštita od bolesti koje se prenose polnim putem. Evo kako se pravilno stavljaju i koriste.

U više gradova u Srbiji Jazas je organizovao različite akcije povodom Svetskog dana borbe protiv side. Na štandovima su posetioci mogli da se informišu o HIV-u i sidi, da dobiju kondome, ali i da vide kako se pravilno koriste.

Istraživanje proizvođača prezervativa "Dureks" pokazalo je da je 64,5 odsto seksualno aktivnih stanovnika Srbije zabrinuto zbog opasnosti zaraze HIV virusom, ali da se u našoj zemlji godišnje proda samo 1,42 kondoma po glavi stanovnika.

Evo koji su najčešći razlozi za nekorišćenje kondoma:
1. Stid me je da ga stave pred partnerom.
2. Već sam imao polnu bolest, izlečen sam i ne mogu ponovo da se zarazim.
3. Ako me voliš nećeš to tražiti od mene.
4. Kondomi kvare atmosferu.
5. Nijedan mi ne odgovara.
6. Seks sa kondomom ne pruža potpuno uživanje.
7. Kondomi mi zaustavljaju cirkulaciju.
8. Ne bolujem ni od kakve bolesti.
9. Imam savršenu kontrolu.
10. Groznog su mirisa.

Bez obzira na ove izgovore, postoji milion dobrih razloga za korišćenje kondoma, a najbitniji su:
1. Kondomi pomažu ženama u borbi protiv raka grlića materice.
2. Nemaju nikakve sporedne efekte.
3. Mogu se naći u različitim oblicima, bojama, ukusima, teksturama i veličinama.
4. Koristi se samo prilikom seksualnog čina, dok se većina ostalih kontraceptivnih sredstava mora uzimati stalno.
5. To je pouzdan metod zaštite od neželjene trudnoće.
6. Kondom je za mnoge ljude suštinska potreba savremenog života.
7. To je jedino kontraceptivno sredstvo koje pomaže u prevenciji seksualno prenosivih bolesti, uključujući i HIV.
8. Jednostavni su za upotrebu.
9. Sa kondomom seks je uredniji.
10. Prodaju se u apotekama, supermarketima i kioscima. Nije vam potreban recept niti morate ići kod lekara.

(MONDO)
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 02, 2010 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja u goste nikad nisam isao bez carapa...i kondoma... Mr. Green

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
s1ck7e
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 20 Okt 2010
Poruke: 8

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2010 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1 put sam ga koristio tj. prvi put i vise nikad...
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 21, 2010 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obavezno koristim kad imam analni sex sa prijateljem. Kod oralnog sexa ne koristim jer mi je to onda bezveze.
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 21, 2010 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Confused Confused Confused
......khm...citam vase komentare...i ne mogu da verujem sta citam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Devojke?! Kazete da ne koristite kondom,to jest vas decko? Sta i vama smeta? Znaci kad smo dosli do toga da mlade zenske osobe ne vode racuna o sebi a bice sutra majke...sta dalje komentarisati....

Kondom uvek Exclamation Exclamation
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 21, 2010 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MakedonecSk je napisao/la sledeće:
afibamarih je napisao/la sledeće:
Da li mi smeta kondom? Da! Da li ga koristim? Obavezno! Razlog koriscenja? Zbog bolesti, jer imam stav da nemam nameru da imam seksualni odnos sa zenskom osobom, a da nisam spreman da prihvatim dete koje bi nastalo iz tog akta!

[Edit by Annabel_Lee: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]


Momak jesi li ti pedercina!!! Kakvo je ovo izjasnjavanje!!! Imas stav da nemas sexualni odnos sa zenskom osobom! hehehe


Mislim da je decko hteo da kaze da nema nameru da spava sa nekom curom a da nije spreman da prihvati dete koje bi mozda napravio...s tim da se ja sa njim itekako slazem. Ja vala, nikakvu razliku ne osetim.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 21, 2010 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne-ako je u pitanju vaša prava osoba-(ona s kojom dijelite i želite sve i zauvijek)!
Da-ako je u pitanju neka bzv neobavezna kombinacija... Razz

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
zoeBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2007
Poruke: 58

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2011 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo se u vecini slucajeva svodi na: "nece bas mene" u formi razlicitih izgovora. Samo jedno pitanje, da svako od vas ima dete koje zapocinje seksualni zivot da li biste mu savetovali da na prvom mestu uvek treba da brine o svom zdravlju ili da se ponasa poput vasih odgovora?

_________________
JA SAM...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kondom - da ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon