www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brakovi i dete između.. dece..
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 13, 2008 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo kako bilo, podržavam tu curu i ja se maloletna udala, koliko god nezrela bila.

 
Đina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 134
Mesto: U.K.

uk.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 13, 2008 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Bilo kako bilo, podržavam tu curu i ja se maloletna udala, koliko god nezrela bila.


1. nije se udala još uvek, Queen, zatrudnela je pa će se zato udati, o tome se radi o ovoj temi. ti se nisi udala jer si zatrudnela, pretpostavljam. to je drugo .
2. tvoj život, tvoja stvar, veoma ograničeno s tvoje strane, ali opet, ti si birala, ti živi. sretno. Wink

_________________
"Poceo si sebe ozbiljno da shvatas, a publiku na patetiku da hvatas"
Rambo A.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 14, 2008 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi,kad meni ovo ništa nije čudno.U okolini grada odakle sam postoji dosta sela,i to dosta vlaških,u kojima je dosta ''gastarbajtera''.Kod Vlaha-gastarbajtera postoji običaj da se deca venčavaju sa 14-15 godina i to uglavnom da bi lakše dobijali radne dozvole u Švajcarskoj,Austiji ili Nemačkoj.Uglavnom ti brakovi traju 3-4 godine,rodi se u tom braku jedno ili dva deteta i posle svako na svoju stranu.I do 20. godine već su dvaput bili u braku.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Đina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 134
Mesto: U.K.

uk.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 14, 2008 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I to je isto drugo. Smile Postoji, znam, čudno je ali puno je još čudnijih običaja, ako se to tako može nazvati.
A ova devojka ima mnogo mogućnosti da uspe za sebe, da se obrazuje, da izlazi još uvek, da upoznaje ( ovo prvenstveno ) još uvek sebe pa i druge.. I okej, dogodi se. Samo mi onda nisu jasni pogledi upućeni nama koji nemamo dete i nismo udati sa 20 - pogledi u smislu, vidi je sama, dušica.. E, to mi nije jasno.

_________________
"Poceo si sebe ozbiljno da shvatas, a publiku na patetiku da hvatas"
Rambo A.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 14, 2008 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Đina je napisao/la sledeće:
- Kuda svi vi pomenuti gore - žurite?


Svako ima pravo na svoj izbor Smile

Eto, ja sam, da kažem požurila, rodila sam klinca sa 20 god. i koliko god da sam bila nezrela veruj mi preko noći samo se uozbiljila odnosno postala jako svesna i odgovorna.... e sad, smo što smo mi prvo sklopili brak a dete je došlo posle tačno god. dana...

A opet imam primera iz moje okoline gde se upravo dešava to o čemu ti pričaš... mladi dobiju dete, uđu u brak samo radi toga, pri tom bez ikakvog posla sa izgovorom da nema šta da se radi i tako... i onda naravno dođe i do razvoda.. Confused jeste to je strašno... ali takvo je neko vreme došlo, ludo i blesavo, tako da možemo samo da im poželimo sreću i ništa više... Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako se ne slazem, to mi sad izgleda kao da je to normalno. Sto vise je toga. Devojke ne znaju ves da operu al jedva cekaju da postanu majke i da se udaju. Ja evo vec 5 godina zelim dete, ne tako da pokusavam da zatrudnim, nego da imam zelju da imam jednu bebu, ALI, ja znam da financijski nisam spremna na to i za sad se cuvam.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam znala ovo što sada znam, rodila bih ga sa 18 još i sada bih ga vidjela kao odrasla čovjeka. Ovako, moje su ruke ostale i ostaće prazne i to je bolna istina sa kojom živim i sa kojom ću sama i umrijeti. Ne krivite djecu što nose djeca, pustite da svako od njih nađe svoje mjesto pod suncem. Ako je djevojka sretna što postaje majka, mogu joj samo iz topline punog srca za svu djecu ovoga svijeta, poželjeti lijep život, a maloj bebi sretno djetinjstvo uz sretne i dobre roditelje. Ovo je tema u koju inače ne zalazim, ali nisam odoljela da kažem, mada zvuči previše lično i otkrivam bolnu tačku.
Rađajte ako imate želju, nemojte poslije da se kajete što niste. Sve bude i prođe, i dobro i loše, a ništa se u životu nije i niti će, mjerilo dječijim smijehom.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Brakovi i dete između.. dece.. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon