www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ *miss jr* - tetka iz Australije - osvojila 9. sprat ~
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 7:24 pm    Naslov poruke: ~ *miss jr* - tetka iz Australije - osvojila 9. sprat ~ Na vrh strane Na dno strane

Sto nas krenulo ovih dana, samo preskacemo spratice Very Happy

Draga tetka, dzeparac koji si poslala bio je dovoljan za put oko sveta, za uzivanje u svim carima zivota, ali ipak ja odlucih da ostanem tu i da se i dalje druzim s tobom Mr. Green Sve u svemu, sta sam htela reci..., a da, drago mi je sto si ovde, sto se druzimo, sto "zajedno" gledamo tenis, pricamo do kasnih vecernjih sati i prosirujemo nasu porodicu Mr. Green Cestitam ti na novom spraticu i zelim da ih predjes jos puno, puno, puno i da se jos dugo druzimo, a u Australiju ti stizemo prvom prilikom Cool Kiss odavde do Australije Very Happy








_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa koleZinice imanjakinjo, najiskrenije čestitke povodom pređenog spratića, i naravno samo napred u osvajanje novih, ogroman kiss Wink

i samo za tebe, pogled na... pa naravno na Beograd Wink



_________________
~Duo de la muerte~
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam... Very Happy

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam zemljakinjo Very Happy

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, pa čestitam, draga tetk... koleginice. Mr. Green


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam ti i samo napred Wink
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majke mi ja sve mislio da si ti iz Svajcarske Mr. Green ....ovaj nek ti je sa srecom ovaj novi sprat i da malo brze prelazis nove, nesto si nam usporila Very Happy.....aj uzdravlje

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bilo je krajnje vreme da vidimo i tebe na novom spraticu Mr. Green

Iskrene cestitke i samo napred! Wink


_________________
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja pozdravljam tetku iz Australije i čestitam joj ovaj 9. sprat.Pozdravu se pridružuje i mnogobrojna rodbina. Mr. Green


P.S.:Čija sad rodbina? Mr. Green

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam ti draga miss jr! Samo tako nastavi i preskaci ih jooooos brze Very Happy Samo napred!

 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O, pa koga mi to srećemo ovde... Mr. Green

Da, da, samo napred...sve najbolje i ljubac... Razz Mr. Green





_________________
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohoooooo pa srece evo i tebe visokooo !
Cestitam ti draga moja, znaj da te obozavam, ne menjaj se, ostani kakva si...
Jedva cekam taj dan kada cu te videti i prosetati s tobom znas i sama gde .... Wink
Ljubim te


Poslednja prepravka: Ivankamaza datum Ned Mar 16, 2008 12:08 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> ~ *miss jr* - tetka iz Australije - osvojila 9. sprat ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon