www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sa koliko osoba ste do sada spavali?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
nikolaidis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2003
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovi ljudi ko da obaraju svetski rekord pa pricaju o ovome.Spavao sa 2,3,6.. relativna stvar.Sve nosi svoje...Mada je za muskarce to tema za hvaljenje i nista vise. (sto se kaze p... ko p... samo p...nosa razlicita)

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa jednim, sadasnjim i ne bih da ga menjam. Embarassed
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovde vazi ono za muskarce koliko kazu pa podeljeno sa 3, a za zene kako kazu pa puta 3!
ja necu da vam kazem jer mi ne biste verovali... Mr. Green na kraj bi ispalo da lazem, zato bolje da mudro cutim... Mr. Green

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa jednim i to vrednim Embarassed i tako će i ostati Smile
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa jednim,i josh uvjek sam sa njim...a i mlada sam ima vremena

_________________
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S 11 al ima još vrimena

_________________
 
MasterofDisaster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Okt 2007
Poruke: 15
Mesto: Srebrenik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 4 ili 5 cura s tim da sam 15 mjeseci bio s jednom curom pa sto se tice statistike sam los a sto se tice iskustva odlican 5 Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Let's Mess With The Best And Fu.k Them Like The Rest
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sticajem okolnosti uleteh u neke vode...nazovimo ih swingerske, tako da je broj sad "relativan"... Rolling Eyes
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam jos...mislim,nevina sam.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
pedja2121
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Avg 2008
Poruke: 19

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 12:05 pm    Naslov poruke: pa mislim da je nebitno Na vrh strane Na dno strane

ja sam cuo da ako si sa jednom devojkom u dugoj vezi imas vise iskustva nego onaj sto ih menja ja sam sa 5
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 12:34 pm    Naslov poruke: Re: pa mislim da je nebitno Na vrh strane Na dno strane

pedja2121 je napisao/la sledeće:
ja sam cuo da ako si sa jednom devojkom u dugoj vezi imas vise iskustva nego onaj sto ih menja ja sam sa 5


znaci ti si jos neiskusan? Mr. Green


svasta

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
buddo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2008
Poruke: 20

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 22, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posle 10 se ne brolji.... New Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Sa koliko osoba ste do sada spavali? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon