www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Analni sex
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 7:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako je sve nezno i polako onda to i nije silovanje, i normalnim putem nekad prvi put boli zar ne?


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba sve da se proba, pa i to. naravno u heterosexualnom smislu ja govorim za sebe.
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
pa ako je sve nezno i polako onda to i nije silovanje, i normalnim putem nekad prvi put boli zar ne?


"silovanje" je bilo pod navodnim znacima upravo zato sto sam pritom mislio na bolove koje osjecaju pripadnice zenske populacije.
Kad malo bolje procitas,shvatis poentu,zato ponekad nije lose da dvaput procitas nesto Wink

Nije problem biti njezan ni odraditi to fino i polako,problem je ako se partnerka i pored toga zali na bol,jer tada ocigledno ne radis nesto kako treba.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Kad malo bolje procitas,shvatis poentu,zato ponekad nije lose da dvaput procitas nesto


hahahahaha bravo Hellbringer
Mr. Green


Inace, to je meni odvratno. Rolling Eyes
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 03, 2008 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam kao 12-godisnji napaljeni klinac u pocetku puberteta mnoooogo voleo da gledam filmove sa Svedjankama u tom cinu Embarassed Embarassed jeste, jeste, znamo da ste i vi to sigurno voleli... Ali, danas, nekako mi je to sve, bljak, fuj, itd...Ne verujem da cu ikada to probati sa svojom devojkom, ma koliko to bila stabilna veza, ili sta ti ja znam vec.... Mislim da Bog nije dzabe odredio za sta je sta Very Happy (ja ne verujem u Darvinovu teoriju) Very Happy
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao što rekoh volim al i treba i curi da se sviđa da bi mogla da se opusti jer samo može doći do povređivanja
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar nije postojal ovakva tema i ranije. Tacnije siguran sam. Izgleda mi da se struktura na forumu malo izmenila pa su sada komentari prilicno negativni. U toj temi su skoro sve devojke bile za. A Sanjica, ex Glavni Moderator je rakla cini mi se nesto u fazonu kao da i nepocinje obican sex bez toga, jer je to extra pali.

Jbg vremena se manjaju, a i sad je sve vise mladjih Wink

_________________

Join eRepublik here!!!
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RomEo_90 je napisao/la sledeće:
Mislim da Bog nije dzabe odredio za sta je sta Very Happy (ja ne verujem u Darvinovu teoriju) Very Happy


Pa i ako je odredio, sto ih onda stavi jednu do druge? Onda je trebalo da ih razdvoji makar jedan pedalj? Mr. Green
Ja mislim da je on to namerno ostavio blizu da bismo mi mogli da uletimo na zez. Very Happy

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 21, 2008 7:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto banovan? je napisao/la sledeće:
*Mayche* je napisao/la sledeće:
pa ako je sve nezno i polako onda to i nije silovanje, i normalnim putem nekad prvi put boli zar ne?


"silovanje" je bilo pod navodnim znacima upravo zato sto sam pritom mislio na bolove koje osjecaju pripadnice zenske populacije.
Kad malo bolje procitas,shvatis poentu,zato ponekad nije lose da dvaput procitas nesto Wink

Nije problem biti njezan ni odraditi to fino i polako,problem je ako se partnerka i pored toga zali na bol,jer tada ocigledno ne radis nesto kako treba.


Znam na sta si i mislio, al mozda ti procitaj drugi put. I normalnim putem nekad boli pa ti kaze da stanes, posle toga jel treba da vise nikad ne pokusas? Ili da stanes pa da nastavis?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Monica2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Maj 2008
Poruke: 23

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 21, 2008 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Provala sam par puta, i stvar je definitivno opustanja, i koliko se osjecas komotno sa svojim partnerom. Feeling je drugaciji ali opet dobar. Kao i sve u zivotu, treba se provati da bi se imalo misljenje.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 6:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ne probas, ne mozes da znas dal jeste ili nije za tebe Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^mislim da se ne odnosi bas na sve to "dok ne probas ne znas",neke stvari znas do difoltu. Cool
hm,nisam ni ja nesto zagrejana za tu ideju. (ko kaze da nisam probala Mr. Green )
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Analni sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon