www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zene vojnici
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
spinki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 12

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo ako to sama hoce onda okej- ali obavezna vojska ne- mi smo stvorene psihicki na drugi nacin

 
Black^Bird
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 11

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas je super ZENSKO vojnik...COOL
 
breakgirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 11
Mesto: ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
zasto..ja bih volela da probam..ma koliko nosila unifrmu zena moze ostati zena...ja bih prva probala...jednostavno ojacam duh, snagu...bila bih prvi volonter Mr. Green



slazem se sa tobom .... ja bih volela otici u vojsku jer bi probala nest novo .... ipak je zivot samo jedan pa izvuci iz njega sve sto mozes:)
 
ooops
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Feb 2005
Poruke: 78
Mesto: Halmstad/Nis

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Meni je to fujjjj Rolling Eyes
Isto ko i zena fudbaler....
Idi begaj gde je to za zene...zna se sta je za zenu a sta za muskarce...



potpuno se slazem sa tobom i meni je to fuuujj!!!!
 
Radoznala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju ja bih se javila dobrovoljno; zbog cega i zene ne bi mogle da budu vojnici u cemu se mi to razlikujemo; cak se moze reci da su zene mnogo snalazljivije i izdrzljivije nego muskarci.
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vojska???? Alo, ja se ovde zalazem da ni muskarci ne moraju da idu u vojsku a vi pominjete i devojke!!!! Shocked

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
omisscroatiao
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 11

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam jednu prijateljicu koja ide u vojsku i uopce nema problema sa time ... a niti muskarci nemaju problema sa njom! Bas joj je super....
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se zaista zalazem da zene i muskarci imaju ista prava ali ne znaci da sve sto muskarci rade je pametno. ustvari, vojska je idiotizam! zasto zena treba da udje u tu sferu, nije mi jasno. ne osecam potrebu da se takmicim u idiotizmu. umesto sto emancipaciju dokazujemo ulaskom zene u vojsku, pomozite i muskarcima da se iste otarase.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
sara-no1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Okt 2004
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A Alabina?????
 
Deluxe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 22
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde bre zensko i vojska to je bas grozno, pa zar mi koji smo neznijeg pola da idemo u vojsku - totalno sam protiv toga - to je za muskarce. Za devojke su laksi poslovi jel treba da ostanu nezne, a devojka koja ide u vojsku je gruba i ponasa se kao muskarac. Strasno.

_________________
Dobrica
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zensko moze ostati zensko bez obzira na to sta nosi i cime zse bavi..ako si u dusi zensko, zanimanje je apsolutno nevazno Exclamation

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da nije vojska za zene ipak su one neznijeg pola

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Zene vojnici Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon