www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zene vojnici
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zene u vojsci su mi mrak totalni!!!!!!!!!!!

 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene je to pre skroz privlacilo i bas sam razmisljla o tome
ali me je tata ubio u pojam da to nije za mene Shocked ...uuuu kad se samo setim kako me je danima odgovarao od toga...ali uspeo je Wink
sad mi to bas i nije nesto specijalno.... Rolling Eyes
lepse je u ovakvoj kozi....stiklice i suknjice,nego cizme i sva ona cudesa Wink
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da se kod nas jos uvek ne treba zaboraviti ko je ko....
To bi isto bilo kako kada bismo muskarcima rekli da radjaju....
Slazem se da su zene postale ravnopravne sa muskarcima u izvesnim situacijama, ali ono sto nemoze...jednostavno ne moze...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to treba ipak ostaviti muskarcima. Sta ima lepo u tome da vas muskarci gledaju onako znojavu i izmucenu dok trcite ili radite neke vezbe i sl?
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim i da za nas zene ima mesta tamo...cemu podele...zivela ravnopravnost!!!!!!!!! Razz
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam apsolutno ZA. Bavim se poslom vezanim za vojsku, jedna sam od retkih zena na radnom mestu i isprva su se svi cudili...ali rezultati koje zena moze da ostvari, u analitici i logistici-daleko su bolji od rezultata vecine muskaraca, jer mi imamo oko za detalje koji su cesto od presudne vaznosti. Mada, cinjenica je da to ne bi smela biti obaveza za sve zene, kao ni za sve muskarce...vojska mora biti profesionalizovana u smislu da bude na dobrovoljnoj i materijalnoj osnovi, a svi ostali bi morali imati makar predvojnicku obuku ili nesto slicno. Tako cemo konacno izjednaciti u pravima i obavezama zene i muskarce...i stvoriti efikasnu vojsku kakva nam treba.
 
maaraa
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 438

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vojska i zene!? A zasto ne!!!! :snipersmile:
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne,ja licno bih volela da idem u vojsku mada mi mnogi kazu da nisam normalna.Mislim da je ok da i zene idu u vojsku...ali dobrovoljno!Videla sam dve devojke u vojnoj uniformi i lepo im stoji.Ok je da svako ko ima zelju da to proba

_________________
zivot je lep
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi je bas cool,zena-vojnik mada ja licno ne bih isla u vojsku,za to treba snage:)

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
nora kovacevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 69
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakva vojska za zene..to je stvarno besmisleno...ako bas neko ima tako militarne zelje i predispozicije onda moze da pokusa ali da to svima bude obaveza mislim da bi bilo jako pogresno...
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glupo mi je da uopce postoje vojnici,zapravo da postoji potreba tako se "stitit" !
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne. Oni danas nece da idu u vojsku ili idu u civilnu, mislim stvarno. Zena je zena, cak i uniformi. Ja sam isla na gadjanje iz pistolja, naravno, bolje sam pogodila metu od muskaraca koji su bili tu, cak su i odsluzili vojni rok.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Zene vojnici Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon