www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

vase misljenje o eurosongu uopsteno
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
pure
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 68

Datum registracije: 08 Mar 2008
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 3:00 pm    Naslov poruke: vase misljenje o eurosongu uopsteno Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite da li je eurosong, i rezultati na njemu odraz kvaliteta muzičkih numera ili je i tu u pitanju politika


_________________
pozdrav!PURE
 
besplatnirum
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je to u sustini jedan veliki kic.Pesma samo treba da bude upecatljiva
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam sta da kazem, naravno politika ako nije upletena onda je ljudi sami uplicu..

a imam utisak da nas narod jedino to shvata za ozbiljno.. Neutral

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 3:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma krš nad krševima. Ne valja ništa. Sve neke tra-la-la pesmice. Udri me do zore. Bitno je da pesma lako ulazi u uši i ništa drugo. Čitao sam prevode tekstova ovogodišnjih kandidata i pao sam u šok. Kakve su ono gluposti...

Naravno, čast izuzetcima. Ono što je Lordi odradio je stvarno za svaku pohvalu...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A volin gledat Eurosong.. To je ipak jedina manifestacija u kojoj sudjeluje većina država. Pa je lipo pogledat i čut neke nove riči, jezik i slično. No ove godine ( a i prosle) Hrvatska pjesma za Eurosong je ajme meni!!! Katastrofalna... Veze, veze i namištanja Rolling Eyes .. Tužno ali istinito. No tješi me da ipak nismo najgori, Slovenija i CGora su u rangu istome Mr. Green Mr. Green No moran priznat da je prošlogodišnji moj favorit bila Marija i da jednotavno mi je predrago šta je pobijedila. Mr. Green Iman njuh za odabrat pismu koja će pobijedit..a kako će bit ove godine vidićemo. Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pure je napisao/la sledeće:
Sta mislite da li je eurosong, i rezultati na njemu odraz kvaliteta muzičkih numera ili je i tu u pitanju politika

Da mi je vidjeti gdje to politika nije upletena? Pogledajmo samo na primjeru onoga što se "dogodilo" prošle godine... Neću u detalje...

trriper je napisao/la sledeće:
Ono što je Lordi odradio je stvarno za svaku pohvalu...

Slažem se, od kako pratim Eurosong, jedino će mi Lordi ostati u pamćenju! I svatko tko se pojavi na Eurosongu sa nečim novim zaslužuje pohvalu. Mislim da smo već siti žalopojki, odnosno pjesama na isti kalup... Svake godine - sve dosadnije...
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
pure je napisao/la sledeće:
Sta mislite da li je eurosong, i rezultati na njemu odraz kvaliteta muzičkih numera ili je i tu u pitanju politika

Da mi je vidjeti gdje to politika nije upletena? Pogledajmo samo na primjeru onoga što se "dogodilo" prošle godine... Neću u detalje...


Kako mislis ono sto se dogodilo prosle godine?Na sta tacno mislis?

Inace, Evrovizija je sve gora i gora, sve gore pesme se salju na Evroviziju, ali je i dalje velika cast pobediti i dovesti Eurosong u svoju zemlju Very Happy

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milica.saska je napisao/la sledeće:
Kako mislis ono sto se dogodilo prosle godine?Na sta tacno mislis?

Rado bih ti objasnila, ali vidim da piše u pravilima (mrzim ih) da su zabranjene bilo kakve rasprave o politici. Wink Pssssst, ulizujem se "šefovima". Mr. Green
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, nekom drugom prilikom Very Happy

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Colonyash
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2007
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je "Molitva" jedna od rijetkih pjesama koja je bas zasluzeno pobijedila. Inace pobijedjuje dobar scenski nastup.

A inace nemam bas neko posebno misljenje o Evroviziji...
 
goorica15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 191

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volela sam uvek da je gledam onak nije los muzicki dogadjaj medjutim postoji tu mnogo razloga zasto mi se ne svidja al` ne bih da duzim o tome toliko sve u svemu neka zlatna sredina

_________________
Echoes of cries of pain reverberate in my heart.
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li ste čuli ovogodišnje kandidate za evroviziju! ako niste treba da čujete, pun ih je YouTube. To je katastrofa. Sa svojih 20 godina malo nisam doživeo šlog...

Svake godine sve gore i gore...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> vase misljenje o eurosongu uopsteno Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon