www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zelite da saznate ko vas je na MSN-u blokirao? Kliknite ovde
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
SpincE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Avg 2008
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja mislim da se ovdje radi o Fake Loginu.... Sto vecina hackera koriste.... Digne sajt na free hostingu i uradi fake prave stranice... Posalje da se neko loguje... I.... Jednostavno on moze da vidi passworde.... A sad je cak ja mislim zabranjen phish na nekim hosting-ima ja mislim da neso zna o cemu pricam (: Uglavnom nigdje nemojte upisivati email adresu i password pogotovo ako se sajt sadrzi od samo 2 boxa... Tj email i pass....

 
nellasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jun 2008
Poruke: 1
Mesto: Svilajnac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 08, 2008 4:03 pm    Naslov poruke: Potreban savet. Na vrh strane Na dno strane

Iz znatizelje hocu da saznam da li me neko blokirao tj izbrisao iz msn-a.
pa bih zamolila sve ljude dobre volje da me posavetuju.
videla sam neke sajtove na kojima se to moze proveriti ali da li je to bezbedno i koliko? Hvala unapred.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 08, 2008 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^Prochitajte prvu poruku ove teme. Molim.
kliknite ovde Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?p=2401236#2401236

Inache je rezime da je sve to prosipanje iz praznog u shuplje i da su ti sajtovi samo zato da bi vam ukrali identitet, ukratko. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grrrrrrrrrrrrrrr meni je sestra slucajno kliknula, pa me sad smara New Evil

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pise ti u prvoj poruci kako se to resava Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Atjka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Apr 2007
Poruke: 20
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim ove sajtove kradu passworde
 
drxnele
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Jan 2008
Poruke: 2
Mesto: Backa Palanka / Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 27, 2008 9:24 am    Naslov poruke: nemoze se videti ko te blokirao Na vrh strane Na dno strane

nemoze se to proveriti vishe, moglo je nekad (postojao je bug na hotmejlu ali su ga sad popravili...)
ovo je 100% proverena informacija
prochitao sam je na forumu amsn-a (messingera koji koristim) jer je u ranijim verzijama moglo da se vidi ko te blokirao a sad vishe ne... i programeri tog messingera su mu odgovorili da nemoze... tako da... sve to je samo prevara

nellasa je napisao/la sledeće:
Iz znatizelje hocu da saznam da li me neko blokirao tj izbrisao iz msn-a.
pa bih zamolila sve ljude dobre volje da me posavetuju.
videla sam neke sajtove na kojima se to moze proveriti ali da li je to bezbedno i koliko? Hvala unapred.

moze se videti ko te obrisao(tj ko te obrisao sa liste prijatelja ali ne i blokirao) sa ovim amsn-om
 
sprayche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Avg 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nikada ne klikcem na tako nesto, pomislim mozda je virus ili nesto slicno kao keylogger, tako da nemam problema.
 
stevan-bn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 02 Jan 2008
Poruke: 20

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 13, 2008 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj,i meni je ovo non stop dolazilo prije 3 sedmice!
 
dragan1687
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 16, 2008 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne moze se nikako vidjeti ko vas je blokirao ali mozete vidjete ko vas je izbrisao liste recimo pomocu dodatka za msn....msn discovery koji izmedju ostalog ima i tu opciju Wink
 
Black_bitch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2008
Poruke: 20

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 07, 2008 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zanimljivo...nisam znala da se i to može provjerit Rolling Eyes

_________________
..::PaMeTnA Ko PčELicA, aLi PTicA SeLiCa, MaLa OšTrOG JeZiKa, SvAđALicA VeLiKa::..
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 07, 2008 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poenta cele ove teme jeste u tome sto se to ne moze proveriti i cilj takvih sajtova jeste da im ti ostavis sve tvoje podatke kako bi mogli da spamuju tvoje prijatelje...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Zelite da saznate ko vas je na MSN-u blokirao? Kliknite ovde Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 7 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon