www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zelite da saznate ko vas je na MSN-u blokirao? Kliknite ovde
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
NihadGattuso
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Mar 2008
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 07, 2008 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo nisam znao sada znam Smile


_________________
Milanez
 
kliki.g
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 13 Dec 2008
Poruke: 1
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 9:02 pm    Naslov poruke: administratoru Na vrh strane Na dno strane

zahvaljujem se na informacijama jer sam početnik na računaru a baš
sam se danas morao ulogovati na windows messanger live i stalno neke reklame a ja mislim pa tko mi tolike poruke šalje. New Spiral
 
SaraSweden
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2008
Poruke: 11
Mesto: Kristianstad

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm.. Interesantno.
Idea
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

interesantno da ja tu vrstu majlova dobivam upravo od nekih moderatorki ovog sajta, mojih bivshih kolezinica
(necu ih imenovati, prepoznace se one same i pozuriti izbrisati ovu poruku sigurno) Very Happy

nase postovane adrese msn se propagiraju svuda i sa "kolektivnim" majlovima;
ono,dobijes (obavezno glup) majl stila "lanac srece" i slicno od tamo-nekog tvog kontakta, u tom majlu vidis sve adrese msn njegovih poznanika, i poznanika njegovih poznanika i tako dalje...
ti posaljes taj majl jednim klikom svim tvojim kontaktima...tako stotine adresa msn cirkulisu u nekom tupom majlu,
adresa ti se nadje u svacijim rukama.
spam-ovanje sledi,naravno Mr. Green

_________________
www.ONE.org
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^post nece biti obrisan, nema potrebe Wink

Sigurna sam da bi i te koleginice bile zahvalne da im javis da si dobila tu poruku od njih jer time i njima cinis uslugu, prijavljujes im da imaju problem sa msn, a niko od nas svesno ne salje te poruke... Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
^post nece biti obrisan, nema potrebe Wink

Sigurna sam da bi i te koleginice bile zahvalne da im javis da si dobila tu poruku od njih jer time i njima cinis uslugu, prijavljujes im da imaju problem sa msn, a niko od nas svesno ne salje te poruke... Wink


Ah,nesvesno jel'?
Ovako izgleda "zahvala" od Mademozel Ivanke:


Envoyé : jeu. 25/12/08 23:20
Pazi kad necu da te skinem sa liste BiiiiP te u usta !
Slacu ti 5000000 mailova ako mi je volja !

mnogo lep recnik (u originalu nije BiiiP, da se razumemo)

_________________
www.ONE.org
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su onda vec privatne stvari i to morate vas dve resiti, a tim nesuglasicama ne moze ova tema pomoci...

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
sanjak0101
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cek a zar se ne moze stati na put tome
bas bezveze
 
word
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 20, 2009 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni je jednom stigla ta poruka, ali nisam ostavila svoje podatke na tom sajtu.
 
tangens
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jan 2009
Poruke: 84
Mesto: MESTO

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 20, 2009 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala na dragceenim informacijama! sve najbolje !!!
Laughing
 
Boozywoozy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Apr 2007
Poruke: 7
Mesto: Gradishka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 05, 2009 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tnx dude ! New Evil
 
im_filip_so_what
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Maj 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 06, 2009 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro je ovo sto si poslao. Ako ne mozete da promenite password na msnu sigurno jer wam je browser oper-a probajte preko internet explorer-a, a kada vam stigne od nekog frenda poruka npr: hi check this picture out bla bla, wi nemojte to prihwatiti jer je to msn virus koji se sam salje i kada ga jednom prihwatite, on se sam salje wasim kontaktima i ako oni prihwate isto...pouka: ne prihwatajte owa s**nja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Zelite da saznate ko vas je na MSN-u blokirao? Kliknite ovde Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon