www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Savet (Starijih,Iskusnijih)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2008 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otkaci je za sva vrimena, a djevojka ti ne moze bit jer je to mazohizam. Povredjuje te i ti opet ides sa njom. Rolling Eyes

 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2008 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@nix0r
to sto ti se desava... nema veze ni sa godinama, ni sa intelektom, ni sa iskustvom.... nema veze ni sa cim.

to se desava i starijima od tebe, iskusnijima... to rade i dobre i lose devojke, inteligentne i neinteligentne...
to sto imas 15 godina moze da bude samo prednost... mozes da budes izrevoltiran njenim ponasanjem i da je ostavis bez obzira sto je gotivis. mozes da joj oprostis, sto konstantno radis. time, ili si "veci" od nje ili si poprilicno glup. sta god da ispadnes, koristice ti.
sta god da uradis, svi ce da razumeju. ipak si ti mlad i neiskusan. i ona je. tek treba da stvorite svoje JA. negde si na putu i verovatno ti dobro ide.
da me ne shvatis pogresno... jos uvek za sebe mozes da kazes da si dete, a deci je sve oprosteno. prozivi to sada da te ne saceka sa 25 god.

ali, ti si vec doneo odluku... da budes tu.
kao so rece neko iznad "ljubavne muke" sa smeskom.
toga ce uvek biti.
da tvoj slucaj prenesemo na ljude koji imaju po 25 god ili 40 god... je l bi to bile ljubavne muke ili ogroman problem?

nema ti tu pravog saveta! ... da ti svi mi kazemo da bezis od nje... ti bi ostao.
mozda te ne zasluzuje... mozda ti nju ne zasluzujes?
smejaces se ovome za 3 meseca... neces!... nikada neces da se smejes svojim osecanjima!
koliko god godina da imas, kada te zdaju, varaju i lazu, uvek boli... i kada se setis...
no... mi stariji bi te uvek posavetovali da uzivas i ne razmisljas puno jer si mlad Smile
kako ima boljih i kako ce ih biti u izobilju... i uvek cemo pisati kao da znamo sta se u tim slucajevima radi... a da se nama desi... isti takav tekst bi napisali... kao ti sto si uradio Wink

zivot ti je to... nemas pojma sta ce i kada da donese... a kada donese, tvoje je da budes spreman koliko god mozes, i potrudis se da te ne obori s nogu.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
nix0r
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 4
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 27, 2008 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala vam svima na odgovorima i vremenu Smile btw, @ohanze: u nekim odgovorima jesi u pravu, a sa nekim se ja ne slazem, recimo, "ovo za smejanje" , JA iskreno mislim da ce i meni i njoj ovo biti smesno, ipak, ovo je prva ljubav, i njoj, a i MENI, i sve je ovo normalno kad se pogleda sa neke strane, samo sto je to tesko da se shvati kad se to okonca.. meni je sad lako da ja njoj raskinem i sve.. ali, ne znam kako ce mi biti posle toga :S to je jedini moj strah... inace, odlucio sam, neka bude ovako jos par dana, videcu kakva ce situacija biti... i sta ce se desavati, ukoliko mi se ne svidi.... morace ovo da se zavrsi.. i to je to... sta da radim, ne mogu ni da se ubijem, niti nesto da promenim. . . mozda da pricam sa njom i da vidim u cemu je problem, mada, pokusavao sam i to mali milion puta, nije uspevalo..
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 27, 2008 6:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa... reci joj da planiras da raskinete i stvarno ozbiljno popricajte Wink
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za takve i kao i za vecinu cura vazi staro dobro pravilo:
Sto si gori prema devojci,to je ona bolja prema tebi

Verovatno si joj isuvise udovoljavao....kad se cura navikne na to,ma koliko dobra bila,uvek ce to da iskoristi....takve su ti sve zene....kad god uvide da mogu da te setaju,one ce to da rade,to im je u krvi.....Uzmi uzvrati malo....nije ni osveta bas najpametnija,ali pusti buvu nekom blizem da ti se neka cura svidja il tako nesto....to je najsladje:-)Ili samo malo promeni ponasanje....npr. sredjuj se do jaja kad izlazis sa drugovima,ispali je za izlazak par puta,pa se druzi sa nekom drugaricom i dizi je u nebo,npr. kako extra igra,kako je dobra,kako ovo,kako ono....smislis vec:-)To je ono sto nervira takve cure,nagla promena ponasanja,kad vide da gube tu kontrolu nad tobom.

e taj savet mozes da prihvatis i ne moras,ali ovaj savet sto cu sad da ti dam nek ti bude u glavi sve vreme.........

Nemoj slucajno da se vezujes mlad...to je stvarno najgora stvar koja moze da ti se desi.....prozivi mladost ko covek,ne vezuj se ko majmun za jednu osobu.....dok ne dodjes npr. do 25-te ili tako neke godine....nije samo to sto ti treba da budes karakter pa da izdrzis da ne varas nego i ta tvoja cura......ma koliko god jaka veza u mladosti bila,uvek je tu ono pitanje a kako bi to bilo sa nekim drugim/om........nemoj da se vezujes tako mlad,to ti je moj savet.Ja sam se vezao bas tako u tvojim godinama i mnogo je tu problema....zivi,imas jos puno da guras do konacne veze,a da budes laka roba to mozes uvek,kako je vec neko rekao,mozete da se "druzite" tako,ali nemoj da ti nju cekas a da se ona provodi,to te samo pravi jednim velikim rogonjom i u ocima drugih cura mlakonjom a da ne pricam za drugove:-)Ja sam se raspisao,ne znam ni sta sam sve napisao....ako sam pogresio negde,jbg,nisam mogao da prepravljam.....samo ti da si meni ziv i zdrav,imas da ucis o zenama ceo zivot........

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Sto si gori prema devojci,to je ona bolja prema tebi

Ne lupaj molim te. Treba da postoji međusobna tolerancija i iskrenost. Ili želiš da pokažeš kako treba biti loš prema curama, i da ćeš ih na taj način privuć. Ma koga lažeš... Možda one bez 2 grama mozga, ali ja bih takvog oterala tamo odakle je došao. Sa curama treba razgovarat što više, otvorit im srce, reć osjećanja. Naravno ne trebaš joj se otvarat nakon 2 minuta, ali ova tvoja teorija stvarno nema nikakvu poentu.

Plašiš se da ćeš bit povređen, slomljen, prevaren... pa odatle proističe bahato ponašanje muškaraca.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
za takve i kao i za vecinu cura vazi staro dobro pravilo:
Sto si gori prema devojci,to je ona bolja prema tebi


Dokle više kategorizacije , Isuse Bože ?
Znači ti smatraš da većina cura ako ih dečko opsuje, uvrijedi, ne daj Bože udari - da one stave prst na čelo i kažu : "Hmm, ma da, fakat me on voli zato sve to radi, ajd zavolet ću i ja njega još više zbog ovoga .. Hmm, da mu kupim ovaj poklončić ili... možda onaj.. " ?

Tema : Razgovor, razgovor, i samo razgovor. Sve se može kad se hoće pa čak i kad netko misli da ne može, uvijek se sve može nego je prvo na što pomislimo terati neki inat, malo ponos itd pa tek onda skužimo kaj smo sve mogli uradit.
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to gori se ne odnosi na pljuvanje,udaranje i ostalo..........to znaci ako joj ne udovoljavas vise toliko,ako pokazes malo cvrstine,da ne radis sve sto ona hoce......ajde sad hocete da mi kazete kad nadjete(a sigurno ste nasle do sad takvog nekog decka) koji vam malo vise udovoljava,kao ne iskoriscavate to???Ne mora to da bude da ga setate ko budalu,nego bilo koja sitna korist.Siguran sam da svaka cura cim joj se mnogo ugadja to koristi,do sad nisam ni upoznao,ni video ni cuo za neku koja to nije iskoristila....to je tako....i muskarac isto,ne kazem da su muskarci cvecke....ajde kazite,sa kim cete pre da budete,sa deckom koji trci za vama,udovoljava vam na svakom koraku,narodski receno papuca,ili sa nekim koji zna svoju meru???

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^joj bre Pajo vidim ja da ti jos uvek treba da ucis,ili bar da razgranicis pojmove. Naravno da decko "treba" da mi udovoljava. Naravno da je bitno da zeli da mi udovolji,da brine o meni i mojim potrebama,da zna ono sto ja volim a sta ne.. Ako on to radi da li to znaci da ja ne moram to isto? Vec da ja samo treba da primam to zdravo za gotovo i sta jos...?
Da li treba da slusa svaku moju komandu,da nema svoje ja, da nema izgradjenu licnost- izvini ali sa takvim ne bih ni bila. (ako uspe da me zbari na foru pa da ja to ne primetim,to je druga stvar Mr. Green )
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pajo, Isuse, kakve si ti cure onda imao ? Da iskorištavam frajera jer mi udovoljava?
Nek se jave druge cure, ali ja bar nisam takva, kako ti to nazivaš "udovoljavaljanje" - u tome se uživa i neguje i uzvraća ak se netko voli, ali da iskorištava ? Ajmo malo dalje razmišljat od magazina i praistorijskih odnosa. Dajte nekad zrelo razmišljanje.

I da - koja sitna korist bi to bila ? Daj primjer. Wink
Ja ne kužim, nisam doživjela. Smile
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pajo, gresis. To je totalno nezrelo razmisljanje Rolling Eyes

I da, slazem se sa Andjelom Rolling Eyes Rolling Eyes
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što ste ga napali,pročitajte malo bolje poruku pa će te vidit da u većini stvari ima pravo,jedino je glavno pitanje što se misli pod pojmom udovoljavat.To je širok spektar i svaka cura traži nešto drugo

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Savet (Starijih,Iskusnijih) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon