www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Savet (Starijih,Iskusnijih)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ptolemej je napisao/la sledeće:
To je širok spektar i svaka cura traži nešto drugo


Hvala Bogu pa smo svi i sve različite Wink
Ali on ipak iznosi neke činjenice koje su ograničene i kao što već rekoh generalizovane. To nije dobro za njega, inače briga mene Wink


 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sta vam je bre ljudi???U jednom trenutku kazete da razmisljam nezrelo,da lupam gluposti,a u drugom se slazete sa mnom...ne razumem???Ajde da iprobam jednostavnije malo da objasnim.....kada vise pokazujete ljubav,kada decko trci oko vas sve vreme,prica volim te,grli,ljubi,... ili kada osetite tu neku hladnocu,odbojnost,ne veliku,ali neku promenu na gore u odnosu na pre???I niko nije pominjao magazine il sta vec je neko naveo....ajde kazite da nikad u zivotu niste iskoristili to sto se neki lik do jaja lozi na vas,koji sve radi da bi vam udovoljio(a mislim stvarno,trazite da vam objasnim rec udovoljio,otvorite vujakliju ako bas toliko ne znate,pa vidite,ne znam sta nije jasno u toj reci).Evo,ajde jos jednostavnije,kad se vise trudite u vezi,kada decko prica na svakih 5min. da vas voli,... ili kada posle tog standardnog na 5min.,kaze mozda jednom dnevno?To sad dajem toliko banalne primere da je to strasno,al nema veze.....eto,barem me je ptolomej nesto shvatio....i da,andjela,rekao sam 95%zena,ne 100,ali mislim da mogu da kazem i toliko,a i toliko muskaraca isto,to je jednostavno tako...ko razume,shvatice:-)

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pajo, potpuno si u pravu. Istina, to ne vazi samo za zene nego za sve. Oni koji trce za nama nikome nisu interesantni. One sto nam uvek popustaju cemo vuci za nos jer nam se moze. A sa druge strane paticemo i mastati za onima koji nas nece ili koje ne mozemo uvek imati, za onima koji su ravnodusni. I zato nas posle raskida ravnodusnost najvise zaboli, a sa druge strane, najlakse prebolimo one koji trce za nama. Zasto je to tako - nemam pojma. Ali tako je. Paja jeste mlad ali je to na vreme shvatio. Eeeee, da sam ja sa 19 znao ovo sto sad znam... Razz

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to Jerotije.....hvala Bogu da me je neko shvatio:-)Lepo si to napisao.....malo vise sam ja los u objasnjavanju,tako da ovo sto je Jerotije reko odprilike to sto sam hteo da kazem:-)A sto se tice toga,da sam mlad shvatio.....svasta sam ja nesto mlad shvatio.....3god.iskustva i mnoge stvari su ti jasnije....totalno mi se sve preokrenulo,celo moje misljenje zbog toga...vremenom svasta naucis u vezi,ali do kraja zenski rod.....to nikad necu moci,a i niko:-)Ipak je to neka prica za sebe....pozz

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isuse Bože. Ja se neću uopće više mješati ovdje. Ili sam ja debil ili ste vi imali samo loša iskustva.
Jerotije, one koji nam popuštaju ćemo vući za nos jer nam se može ? Shocked Auuu..
Toliko od mene.

A, da, pajo, ja ne čekam objašnjenje riječi udovoljiti nego onog kaj si rekao prije : " sitna korist koju možemo izvući" . Kao na primjer kaj ? Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Isuse Bože. Ja se neću uopće više mješati ovdje. Ili sam ja debil ili ste vi imali samo loša iskustva.
Jerotije, one koji nam popuštaju ćemo vući za nos jer nam se može ? Shocked Auuu..


Niti si ti debil niti smo mi (barem ja, a verujem i paja) nismo imali samo losa iskustva (mada ja nijedno iskustvo ne bih nazvao losim vec korisnim ili beskorisnim), nego ti nisi primetila ovo o cemu mi pricamo. Wink

Hajde reci iskreno, je l' postoji ili je postojao makar jedan momak koji bi dao sve da budes njegova? Verovatno jeste. A jesi bila njegova? Verovatno nisi. A zasto? Sad ces ti reci "Pa zato sto mi se ne svidja". Pa naravno da ti se ne svidja. Kome se jos takvi momci svidjaju.

Da, svi mi u zivotu radimo ono sto nam se moze. Ako neko dozvoljava da ga vuces za nos, ti ces ga vuci.

Sve je vrlo jednostavno. Ako te neko juri, ti ces bezati. Kad on stane, staces i ti. Wink

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepo receno!!!

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Hajde reci iskreno, je l' postoji ili je postojao makar jedan momak koji bi dao sve da budes njegova? Verovatno jeste. A jesi bila njegova? Verovatno nisi. A zasto? Sad ces ti reci "Pa zato sto mi se ne svidja". Pa naravno da ti se ne svidja. Kome se jos takvi momci svidjaju.


Potpuno netacno. Ovo je situacija sa mojim muzem. Dao mi je sve, nisam ga nikada koristila, bila i ostala njegova, tako da ne mozes generalizovat stvari na takav nacin. Ovo sto si napisao je skroz netacno, bar u nasem slucaju. Rolling Eyes
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Khm...da citiram samu sebe sa 1. str. ove teme

Citat:
'Okreni joj leđa - sama će ti prići' Wink


Na ovo mislite? Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E bas tako! Ma, ti sve znas. Razz K'o matora. Mr. Green

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
'Okreni joj leđa - sama će ti prići'



netacno... ne vazi uvik. mozda u vecini slucajeva, ali kada kazemo Svi(misleci na sve djevojke), na to se podrazumeva 100% od svih djevojaka. Pocevsi od toga da ja nisam takva, tvoj iskaz je netacan.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
tvoj iskaz je netacan


OMG Niko ne kaže da je ovo što ovde pišemo axiom. Svako iznosi svoje mišljenje Smile Između ostalog, to je poenta foruma Smile

Što se bwe nalaziš prozvana Razz ?

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Savet (Starijih,Iskusnijih) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon