www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Savet (Starijih,Iskusnijih)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
bebakiki
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 26 Nov 2007
Poruke: 470

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bez obzira sto se toliko poznajet,ne treba tako da se ponasa.Treba da razgovaras sa njom i da nadjes drugu devojku.Ipak imas tek 15,zivot je pred tobom


_________________
Happy Smile
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Što se bwe nalaziš prozvana Razz ?


Pa jer se generalizuju stvari Mr. Green
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Citat:
Što se bwe nalaziš prozvana Razz ?


Pa jer se generalizuju stvari Mr. Green


Laughing Pa, upravo zato i ne treba da se nalaziš prozvana. Sve je to generalno, ne lično Razz




Pošto se uglavnom sve plete oko ovoga Arrow
paja1911 je napisao/la sledeće:
za takve i kao i za vecinu cura vazi staro dobro pravilo:
Sto si gori prema devojci,to je ona bolja prema tebi
, da kažem i ja koju Mr. Green

Ne shvatam ovo bukvalno - ako me tuče i ispira mi mozak, ja ću ga voleti ko Boga Rolling Eyes Ili da prebacimo to u muški rod - iživljava se nada mnom, pljuje me i maltretira psihički, a ja joj padam na kolena. To je banalizovanje i augmentacija. I bolest.

Pre bih to smestila na ovaj nivo - više nas privlači, mami ono što ne možemo da imamo ili, pak, što nam je nedokučivo. Svako od nas bi trebalo da je donekle nepročitana knjiga, do kraja neotkriven. Ajme Razz, zašto bih čitala ako znam sadržinu?

Primenjeno na ovaj slučaj- ona je njemu opasno zanimljiva, jer ne može da je ima, jer je leptirić. A on njoj manje zanimljiv, jer je svesna da je dostupan.

Ovo je faza muvanja, osvajanja, ali i kasnije veza treba da je istraživanje, traganje, otkrivanje jedno drugog. Samo je tako uvek sveža i interesantna Smile

Nikada nisam bila za igranje igrica, taktiziranje.

A potpuno predavanje, iskrenost može itekako da napali. Ne samo okretanje leđa Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

do poslednje dve recenice se slazem sa tobom.......a sto se tice queen....ne kazem samo za izkoriscavanje,kazem ti uopste vezano za trud i koliko se unosis u vezu.....mozes da budes sto godina zajedno,sa muzem ili sta vec,ali ubedjen sam da ne pokazujes konstantno svoju ljubav,a ako kazes da pokazujes,onda moram da ti kazem da lazes,ne samo nas nego i sebe....sigurno u trenucima kada ti muz ugadja(a sigurno ti ne ugadja sve vreme,udari kontru po neki put,secem ruku da nija papucar,nego samo covek hoce da ti pokaze da te voli,da ugodi koliko je to normalno i da ne ide do krajnjih granica,tj. u pravo papucarstvo) ne trudis se toliko da mu pokazes ljubav nego kad se on malo odvoji,malo uspori sa svim tim....pa to je normalno,ne znam zasto vise ne priznate da je to normalno....sto je rekla anabel_lee : "Ovo je faza muvanja, osvajanja, ali i kasnije veza treba da je istraživanje, traganje, otkrivanje jedno drugog. Samo je tako uvek sveža i interesantna" sve vreme je veza dinamicna,oscilacije manje ili vece,ako toga nema,nema ni normalne duge veze.....kao i svadje,jer ako se par ne svadja,ja mislim da to nije veza....to je ta raznovrsnost,monotonost ubija....ja sa monotonom devojkom da je sve uvek lepo,da me uvek poljubi kad hocu,da uvek uradi sta hocu,da se ne usprotivi nikad ne bih bio,kao ni cure sa takvim muskarcem....ja ne znam ni jednu normalnu osobu koja bi to zelela....

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je preteška filozofija za mene - odvajanje i usporavanje da bi se pokazala ljubav. Ja u vezi samo uživam, kad nije dobro - nije i to je to. Neću se mješati, u svakoj vezi mi je bilo lijepo na svoj način i sve je počinjalo i završavalo se na svoj način, bez ikakvih razmišljanja možda da mu teram inat da bi me skontao kao da ga volim itd. Uživajte ljudi malo u vezi. Bokić
Smile
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Ja u vezi samo uživam, kad nije dobro - nije i to je to.
Smile


to je sve što bi trebao svako od nas da zna.

ako smo u vezi sa nekim, treba da se uživa. normala je da u vezi i dođe do "škripanja" al u vezi se uživa i sa tim "škripanjem". čim ne uživa jedan od dvoje, to nije dobro, dolazi do gušenja. Zato, 'ajmo rađe uživat, život je ljep, bar bi trebao da bude, zato uživajmo maksimalno.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se slazem sa Annabel...

Nekad se nadjem u situaciji da kad je sve lepo onda ne jurim za njim,zaboravim da posaljem poruku... al kad on digne nos malkice, onda ja jurim za njim...cimam saljem poruke.

Queen, nemoj da se ljutis, al ne mozes nikog, pa ni sama sebe-dobro sama sebe mozda mozes, ali nas ne- da ubedis da je tvoj brak savrsen...jer nije...niciji nije. A drugo, 100% si bila u situaciji da bi mu mozda nesto udovoljila kad je mrzovoljan i kad ti ne iskazuje ljubav sto ne bi u drugoj situaciji. Nista tvoja veza sa tvojim muzem nije bolja od moje, annabeline, i ostalih na forumu, a toliko pokusavas da dokazes da ste izvan svih parova. Cak se nekad i plasim, da ce bas zbog tog hvalisanja da sve to pukne, sto iskreno ne bi volela.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
toliko pokusavas da dokazes da ste izvan svih parova.


daleko od toga Rolling Eyes nemam potrebe za tim, jer bi se to svrstalo u nekakvu hvalisavost, a nije tako Rolling Eyes

Citat:
Nista tvoja veza sa tvojim muzem nije bolja od moje, annabeline, i ostalih na forumu

nije, ali je specificna, jer koliko ima brakova gdje je onaj koji mi je prvi(a to znaci puno i meni i njemu) me je ozenio.

Citat:
Cak se nekad i plasim, da ce bas zbog tog hvalisanja da sve to pukne, sto iskreno ne bi volela.


Nemam potrebe za tim, rekoh vec. Rolling Eyes

A ljubomornima samo moze da smeta moja sreca (govorim generalno, ne za tebe) Rolling Eyes
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim clanice iznad da bar ovu temu postede pretresanja gorepomenutog braka Rolling Eyes Svi znamo da je QueeN u srecnom braku i ajde da sada stavimo tacku na to. Chat o knjizi koja je bila postavljena (radi reklame) je obrisan. Ajmo dalje Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto,na kraju sam bio u pravu:-)Samo sam to zeleo da znam......sve vreme se prica kao da nije tako kako je pricam,ali u stvari jeste kad se preseberete,sto je i normalno....

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:

" sitna korist koju možemo izvući" . Kao na primjer kaj ? Wink


Samo još ovo da vidim kaj je htio reći da možemo iskoristit parntera pošto ja fakat ne znam to i kaj ja radim u nekoj vezi i poslje ovoga neću ovdje više pisat. Pajo ? Wink
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam sad,bilo sta....sad mi trenutno nista pametno ne pada na pamet...nesto bilo sta,pa kao ajde molim te,to mi uradi,pa ja tebe volim,ili isto ono staro da me volis,uradio bi to:-) Uvek se nasmejem na to Smile

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Savet (Starijih,Iskusnijih) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon