www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Savet (Starijih,Iskusnijih)
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nix0r
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 4
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 2:11 am    Naslov poruke: Savet (Starijih,Iskusnijih) Na vrh strane Na dno strane

Eh.. razmisljao sam se da li ovde da ispricam sha me muci i sta mi ne da mira. . . pa da krenem,da ne smaram previse pricama ... ja sam 92' god. . . Imao sam drugaricu sa kojom sam ishao 8 god u osnovnoj u istom odeljenju, od 6-og ja sam se nekako zaljubio u nju, ona to znala, i druzili smo se. . . na kraju 7-og , smuvali smo se, bili smo ned dana zajedno.. to nije islo, nikako.. sve je bilo napeto. . . posle smo rask, i onda smo se oko nove god posvadjali, pa smo se pomirili (Nekako balavo zvuci) ali, sta ja znam... dosla je ondak 2 januara kod mene, i smuvala me . . . i bili smo zajedno do novembra 2007. . . e sada. sve je bilo ok do juna. kada je ona u julu ona otisla u selo, i tamo upoznala nekog makedonca 88, i koji joj se zasvidjao, ona je pochela da prica kako bi htela da ga poljubi, i zagrli i to... kada se vratila, ja sam je pitao lepo da li ima nesho sto ja ne znam, da li joj se neko zasvidjao. . . posto mi je lakse da znam istinu, lepse se osecam . . . i ona mi je rekla ne, iznenada, 2 dana nakon toga, njena sestra od tetke me je pozvala i ispricala mi sta se zapravo desilo,ja sam odmah veoma nervozan otisao da se vidim sa njom i da vidim sta cemo dalje, nekako me je presla i ja sam odustao od toga da joj raskinem,i ako sam bio jako povredjen, ostali smo zajedno, bilo je sve ok, dok novembra opet nismo rask.. navodno zato sto me gleda kao druga i sto joj se ne svidjam. . . i u tom periodu smo se muvali, i raskinuli jos jednom (Razlog isti) . . . kasnije, zasvidjao joj se jedan moj drug, i ja sam to opet saznao preko drugih osoba, i opet je poricala da nije tacno, a sve vreme me je lagala,ja pitam zasto, ona kaze " ne moras ti sve da znas " . . . ^^ i nismo bil izajedno u tom periodu.. opet 26 januara dolazi kod mene, i opet smo zajedno trenutno, ali, 20 marta joj je bio rodjendan, otisao sam kod nje, usao u njene poruke (ona i ne sluti da ja to znam) i video opet da se dopisuje sa jednom njenom drugaricom iz sela.... i da pise da ce da naterati tog makedonca da dodje u selo. . . i pita da li da mu prenese nestho posto ide u skoplje, i sve se to meni kuva iza ledja, i nije iskrena prema meni, i sve je nekako.. ne znam, uvek se smorim, kad smo zajedno lepo nam je,kad se rastanemo..sve je to cudno..kao i danas,bio sam kod nje, bilo je smor.. prvih sat vremena, posle smo se opustili,sve bilo ok .. kasnije, otisao kuci.. nema nje ni da cimne,ni da se javi.. ni nista.. stize mi poruka pre 1h. oko 01:00.. ej,ja sam legla,laku noc.sta radis? , mislim, laku noc, pa sta radis? nekako mi je debilno.. i ima puno toga sto se trenutno nisam setio,ali, razlog sto sam se ovde javio je da me neko posavetuje sta ja da radim sa osobom "kojoj sam konstanti decko"a kada naidje neko ko joj se zasvidja kaze da me gleda kao druga i sve.. . i onda nismo zajedno,pa kad to prodje ona se vrati.... i posle se bukvalno igra sa mnom, ja iskreno, nisam pametan i ne znam sta vise da uradim, da li ja lepo treba nju da pozovem da se vidimo da joj sve ispricam sto mi lezi na dusi, i da se okrenem i da odem..ili sta? ne kontam, znamo se 8 god, i proveli smo zajedno 1 god i 4 mes... jer u onom periodu kojem nismo bili zajedno, mi smo se muvali... znamo jedno drugo kako disemo... i sve to..i opet, ona me laze,pravi me na debila. . . :S , DA LI BI NEKO MOGAO OVO DA PROCITA I DA MI ISKRENO KAZE STA MI JE CINITI? ? ? ne znam ko ce kako da reaguje, i da li ce neko da se smeje za ovo. . .ali, morao sam ovde ovo da iskucam za ovih 5 min . . osecam se lakse sada... hvala unapred.

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 7:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da i sam znas da trebas sto pre da odes i nadjes nesto novo, jos si mlad a jos je toliko ribe u moru

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh ljubavne muke Mr. Green

kao sto rece Mayche (mada, nije ovo ribolov) koliko god da je tesko nije ona za tebe..
ako zelis da joj kazes sve sto ti lezi an dusi uradi to, cisto da bi sebi olaksao..a onda okreni se i samo napred...oslusni sebe i svoje potrebe..i nacices sigurno neku koja ti odgovara

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
eh ljubavne muke Mr. Green


Slatke muke, rekla bih Razz

Ja bih rekla da si ti tu na stand-by - ju Rolling Eyes

'Uzmi me kad hoćeš ti, barem mene možeš uvek imati...'

Najpre, slažem se sa koleZinicom iznad, olakšaj sebi, reci joj sve što znaš, pa nek pukne kamen Wink Ako si za iskrenost - sledi to Smile

Vi drugari da budete ne možete, možete povremeno da se 'družite', onako moderno Razz pod uslovom da oboje to shvatite neobavezno Smile

Jako ste mladi i, što reče *Mayche*, 'there are plenty of fish in the sea' Cool Jednog dana će ti sve ovo delovati bezazleno, videćeš Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo kako bilo, sve joj kaži, ne zaslužuje te. Manipulira sa tobom kako joj se hoće i ne kontam da li joj se sviđaš ili šta?
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da li joj se sviđaš ili šta?


Lepo je znati da je neko uvek tu. Ili, pak, na čiviluku. Zavisi kako se postaviš...

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otkaci je, ne treba ti onda takva...

porazgovaraj sa njom o svemu i jednostavno joj saspi sve u lice Rolling Eyes


to je zasluzila. dokazi joj da si i ti ljudsjo bice koje moze biti povredjeno. dok se pretvaras da je sve u redu, ona ce ti to stalno radiit.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da imaš 15 godina i sve mi ovo deluje vrlo simpatično,jer znam da ti ova situacija deluje vrlo ozbiljno,a već za nekoliko meseci će ti ovo biti smešno.Tek si počeo da odrastaš,desiće ti se uskoro nova i veća ljubav.Nisam ni baba-Vanga,ni balkanska proročica Kleopatra Mr. Green ,a vala ni Dušan Veličković,ni Zlatko Zlatković Mr. Green ,tj. nit' sam prorok,nit' sam astrolog pa da predvidjam,već ti govorim o onom što skoro svaki tinejdžer prolazi.Zaboravi na ovu devojku.Da te stvarno voli,ne bi trčala za svakim kog upozna.Ima toliko puno devojaka samo treba da ih ćapiš Mr. Green ,tj. da ih ''proglasiš svojim vlasništvom'' Razz .A veruj mi,i ti,i ona(ta tvoja devojka) ćete za dve-tri godine da se smejete svemu ovome.Nije ništa strašno,jer kao što ti rekoh,ti tek počinješ da odrastaš.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Uto Mar 25, 2008 10:51 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Vidim da imaš 15 godina i sve mi ovo deluje vrlo simpatično,jer znam da ti ova situacija deluje vrlo ozbiljno,a već za nekoliko meseci će ti ovo biti smešno.



Ne mora da znači ako je mlad da ne može iskreno da voli, i da pati za nekom koja nije vredna njegove ljubavi. Kasnije će shvatit ali mu neće bit smešno, jer ako je toliko dugo poznaje itd. i iskreno je voli... teško će da je preboli, može samo da se potrudi da je promjeni i prevaspita Mr. Green
 
nix0r
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 4
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2008 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

huh.. hvala vam svima na podrsci Wink nego.. da se vratimo na stvar, vec smo jednom rask.. i prvih ned dana sam bio sve s*eban. . i ono... mislio sam da vise necu moci dalje bez nje bla bla, bas suprotno, nekih mesec dana je nisam ni zvao, nisam ni mislio na nju, a sto je cudno, tek tada se setila i pocela da me zove svaki dan. . . i bukvalno me je smarala... i sada nzn sta da radim, budem li joj raskinuo, mogu ici dalje, vreme leci sve, ali, mucice me uvek nesto "da li je njoj imalo krivo za to sto je radila tokom nase veze, i hoce li nekad shvatiti kako je meni?" . . .


edit: procitaj pravilnik, vulgarni izrazi nisu dozvoljeni, tako da mozes malo ublaziti i zvezdicom Wink
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2008 7:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da li je njoj imalo krivo za to sto je radila tokom nase veze, i hoce li nekad shvatiti kako je meni?



ma batali tu *****.

Nije vrijedna tebe, manipulira i bas te briga. Budi jak i zavrsi sa tim. Ta cura nije navikla da dobija korpu Rolling Eyes

Pa pokazi joj kako je to, koliko boli, ako te smara promjeni telefonsku karticu, kuliraj je maximalno, i ako te smara kazi da imas curu koju iskreno volis Wink
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2008 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nix0r je napisao/la sledeće:
huh.. hvala vam svima na podrsci Wink nego.. da se vratimo na stvar, vec smo jednom rask.. i prvih ned dana sam bio sve s*eban. . i ono... mislio sam da vise necu moci dalje bez nje bla bla, bas suprotno, nekih mesec dana je nisam ni zvao, nisam ni mislio na nju, a sto je cudno, tek tada se setila i pocela da me zove svaki dan. . . i bukvalno me je smarala... i sada nzn sta da radim, budem li joj raskinuo, mogu ici dalje, vreme leci sve, ali, mucice me uvek nesto "da li je njoj imalo krivo za to sto je radila tokom nase veze, i hoce li nekad shvatiti kako je meni?" . . .


edit: procitaj pravilnik, vulgarni izrazi nisu dozvoljeni, tako da mozes malo ublaziti i zvezdicom Wink


'Okreni joj leđa - sama će ti prići' Wink

Nemoj da te to pitanje uvek muči. Razgovaraj sa njom Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Savet (Starijih,Iskusnijih) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon