www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Osobe koje se hvale.
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 6:14 am    Naslov poruke: Osobe koje se hvale. Na vrh strane Na dno strane

Da li vas nerviraju osobe koje ne umeju da drze jezik za zubima? Po meni je to stvar loseg odgoja. Iritiraju me i muskarci, a i zene koje ne znaju da cute o svojim avanturama. Kod mene je uvek vazilo zlatno pravilo: "Ne radim ja to zbog publike, vec zbog mene." Do sada sam uspesno izbegavao te zamke, ali sam pre par nedelja naleteo na minu. Zamislite zenu koja je u braku, a ne moze da izdrzi da se ne pohvali, meni to ne ide u glavu. Kaze: "Ispricala sam samo najboljoj prijateljici." Ej, zbogom pameti. Sada ja moram da strepim od toga da joj ne sazna suprug, suprugovi otac i majka i njeni otac i majka. Suma sumarum, zbog jedne kojoj je jezik duzi od pameti, ja mogu da dodjem u situaciju da me omrzne najmanje 5 osoba, a samo sam hteo da joj ucinim. U startu mi je bila sumnjiva kao nepouzdana i nediskretna osoba, ali rekoh sebi: "Ima porodicu, valjda ce da cuti." i zeznuh se do koske. :angry:

Kakav je vas stav o takvim osobama?



_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma to je uzas....mene to nervira.....ja licno cutim.....ja sam sa svojom curom 3 god. i da smo spavali zna samo moj kum i njena najbolja drugarica.....svaki dan su me zajebavali aaaa,jos nisi keco....pa dolazili kod mene ko doktori pa pitaju zasto se nismo kecali do sad,dal ja uopste njoj dajem do znanja,ne znam 300stvari je bilo,ja umirem od smeha,slusajuci ih...jednostavno ne zelim da kazem nikom jer to je cisto kurcenje a i sta drugi ima da znaju moj privatni zivot...lepo se kaze.......dzentlmen nikad ne prica:-)A o onima koji se kurce na svakom koraku,mislim sve najgore....a sto se tice ove tvoje...pa naravno da ce da prica,to je zensko,samo sto je zajebano pa je ispricala drugarici,drugarice u 99%slucajeva ne znaju da zadrze tajnu:-)A i ti,koj se vrag bakces sa udatom?

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Boban2308
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 01 Apr 2008
Poruke: 93
Mesto: Arandjelovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tome strasno nervira i takve osobe su velika nula od ljudi Confused
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam samo sta misle da time dokazuju? da su frajeri? da su "iskusne" zene? svasta

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li vas nerviraju osobe koje ne umeju da drze jezik za zubima? Po meni je to stvar loseg odgoja. Iritiraju me i muskarci, a i zene koje ne znaju da cute o svojim avanturama. Kod mene je uvek vazilo zlatno pravilo: "Ne radim ja to zbog publike, vec zbog mene."


ovaj deo tvog posta je ok. slazem se.

Citat:
Zamislite zenu koja je u braku, a ne moze da izdrzi da se ne pohvali, meni to ne ide u glavu. Kaze: "Ispricala sam samo najboljoj prijateljici." Ej, zbogom pameti. Sada ja moram da strepim od toga da joj ne sazna suprug, suprugovi otac i majka i njeni otac i majka.


a za ovo i treba da se grizes jer si spavao sa zenom koja je u braku. kako te nije sramota? ne razumjem takve ljude. krivi ste i ti i ona i trebalo bi da se sazna, da se zna kakva je ona laka zena, a i kakav si ti. Ovo apsolutno ne mogu da razumijem.

Citat:
a samo sam hteo da joj ucinim.

blago tebi. ima muza a ti spavas sa njom. zbog...? mogao si(?) naci bilo koju slobodnu, ali ne htio si ispast faca, smeker pa spavat sa udatom. Sramota.



Citat:
U startu mi je bila sumnjiva kao nepouzdana i nediskretna osoba, ali rekoh sebi: "Ima porodicu, valjda ce da cuti." i zeznuh se do koske.

Ima porodicu, to dovoljno govori o tebi kakav si, a i o njoj govori dosta. gade mi se takve osobe.


Citat:
Kakav je vas stav o takvim osobama?

Generalno, muka mi je sta si ti uradio, a od nje jos vise.


Mrzim osobe koje ne ume da cute, koje se hvale, ali kada je ovako nesto u pitanju, treba da se sazna koliko je nisko pala, a i ti sa njom. Daj Boze da se sve otkrije, i da je muz sutne po kratkom postupku, jer je zasluzila sve najgore. Ali ima neko ko ce je kazniti, a to nece bit njen muz. Bit ce na stubu srama, pa neka se sama zapita da li ce to jos koji put uraditi Rolling Eyes

Ej, cuj, udata zena, vara muza, hvali se frendici. Pa ta da je normalna i da ima 2 grama mozga, kao sto nema, ne bi to ni uradila, a kamoli se hvalila sa necim sto treba da se srami. Rolling Eyes

Sve se sazna, ipak je mali grad, i pravda uvik pobjedi, pa ce tako bit i u ovome slucaju, u to budi siguran. Rolling Eyes


Poslednja prepravka: ♥ QueeN ♥ datum Sre Apr 02, 2008 4:58 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Ko se hvali - sâm se kvari" Mr. Green
Imamo mi jednog takvog u firmi. Stariji čovek. Redovno nam "raportira" šta je radio da ispadne... verovatno potentan (ili frajer). Mr. Green

Jedini rezultat je da ga celo veče zafrkavaju zbog toga. I da mu žena ispadne ninfomanka, a on impotentni lažov (i oboje istovremeno).

Seksualni odnosi i treba da ostanu privatna stvar.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Citat:
Da li vas nerviraju osobe koje ne umeju da drze jezik za zubima? Po meni je to stvar loseg odgoja. Iritiraju me i muskarci, a i zene koje ne znaju da cute o svojim avanturama. Kod mene je uvek vazilo zlatno pravilo: "Ne radim ja to zbog publike, vec zbog mene."


ovaj deo tvog posta je ok. slazem se.

Citat:
Zamislite zenu koja je u braku, a ne moze da izdrzi da se ne pohvali, meni to ne ide u glavu. Kaze: "Ispricala sam samo najboljoj prijateljici." Ej, zbogom pameti. Sada ja moram da strepim od toga da joj ne sazna suprug, suprugovi otac i majka i njeni otac i majka.


a za ovo i treba da se grizes jer si spavao sa zenom koja je u braku. kako te nije sramota? ne razumjem takve ljude. krivi ste i ti i ona i trebalo bi da se sazna, da se zna kakva je ona laka zena, a i kakav si ti. Ovo apsolutno ne mogu da razumijem.

Citat:
a samo sam hteo da joj ucinim.

blago tebi. ima muza a ti spavas sa njom. zbog...? mogao si(?) naci bilo koju slobodnu, ali ne htio si ispast faca, smeker pa spavat sa udatom. Sramota.



Citat:
U startu mi je bila sumnjiva kao nepouzdana i nediskretna osoba, ali rekoh sebi: "Ima porodicu, valjda ce da cuti." i zeznuh se do koske.

Ima porodicu, to dovoljno govori o tebi kakav si, a i o njoj govori dosta. gade mi se takve osobe.


Citat:
Kakav je vas stav o takvim osobama?

Generalno, muka mi je sta si ti uradio, a od nje jos vise.


Mrzim osobe koje ne ume da cute, koje se hvale, ali kada je ovako nesto u pitanju, treba da se sazna koliko je nisko pala, a i ti sa njom. Daj Boze da se sve otkrije, i da je muz sutne po kratkom postupku, jer je zasluzila sve najgore. Ali ima neko ko ce je kazniti, a to nece bit njen muz. Bit ce na stubu srama, pa neka se sama zapita da li ce to jos koji put uraditi Rolling Eyes

Ej, cuj, udata zena, vara muza, hvali se frendici. Pa ta da je normalna i da ima 2 grama mozga, kao sto nema, ne bi to ni uradila, a kamoli se hvalila sa necim sto treba da se srami. Rolling Eyes

Sve se sazna, ipak je mali grad, i pravda uvik pobjedi, pa ce tako bit i u ovome slucaju, u to budi siguran. Rolling Eyes




evo da se zapamti ovaj dan Cool

slazem se sa Queen, delimicno Embarassed

a to delimicno...ma niko nju nije terao na silu, a on, normalno, privuklo ga starije, zabranjeno.....ti bi ih zbog toga na lomacu koliko vidim?
koliko je takvih primera oko tebe? mnogo...
svasta....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da glasamo mi da se vrati Scarlet Letter, mislim da je tako najbolje Razz

I da se vratimo na temu Smile

Ne volEm da vidim ni one koji se hvale kako im garderoba dobro stoji, nekmoli laprdavce poput dotične Rolling Eyes

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ma niko nju nije terao na silu, a on, normalno, privuklo ga starije, zabranjeno.....ti bi ih zbog toga na lomacu koliko vidim?

Niko je nije terao, a on nije mogao da kaze:"NE imas muza, to ce prouzrokovat probleme". Samo labilne i nezrele licnosti bez svojeg stava(svojeg JA) i razmisljanja ne mogu rec ne. Ne, to ne moze da se kaze, koliko vidim u ovom slucaju. Bitno spavati sa njom, a o posledicama niko ne razmislja. Ako je vec toliko njemu vazno da te osobe ne saznaju, zasto je to uradio?
Ne bih na lomacu, dameski surovo si prevela moj post Mr. Green Mr. Green . Pravda na kraju uvik pobjedi. Lomaca je mala kazna. Najlakse je ubiti, a prava kazna je ostaviti ih zive da se muce i budu na stubu srama. I ne mogu rec da mi nije drago, jer se sve to otkrije jednom(vidim ovo sto je rekla frendici je tek pocetak) i da ce se sve vratiti njima to kroz dalji zivot. Svako ima svoj zivot, zar ne? Sami ga kreiramo.
Ja imam svoj stav o tome, i niko ga nikad ne moze promjenit. A takodje imam stav o takvim zenama koje varaju u braku(koji je ekvivalentan mom stavu o ljubavnicama)... smatram da su glupe, jadne, lake, jednom recju ku*ve.
Rolling Eyes


Citat:
koliko je takvih primera oko tebe? mnogo...
svasta....

Broj takvih zena je veliki ali to je ekvivalentno broju zena koje nemaju svoj ponos i dostojanstvo. Taj broj samo pokazuje koliko ima ku*vi oko mene i to je porazavajuce, to su zene bez trunke morala Rolling Eyes
 
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Citat:
Da li vas nerviraju osobe koje ne umeju da drze jezik za zubima? Po meni je to stvar loseg odgoja. Iritiraju me i muskarci, a i zene koje ne znaju da cute o svojim avanturama. Kod mene je uvek vazilo zlatno pravilo: "Ne radim ja to zbog publike, vec zbog mene."


ovaj deo tvog posta je ok. slazem se.

Citat:
Zamislite zenu koja je u braku, a ne moze da izdrzi da se ne pohvali, meni to ne ide u glavu. Kaze: "Ispricala sam samo najboljoj prijateljici." Ej, zbogom pameti. Sada ja moram da strepim od toga da joj ne sazna suprug, suprugovi otac i majka i njeni otac i majka.


a za ovo i treba da se grizes jer si spavao sa zenom koja je u braku. kako te nije sramota? ne razumjem takve ljude. krivi ste i ti i ona i trebalo bi da se sazna, da se zna kakva je ona laka zena, a i kakav si ti. Ovo apsolutno ne mogu da razumijem.

Citat:
a samo sam hteo da joj ucinim.

blago tebi. ima muza a ti spavas sa njom. zbog...? mogao si(?) naci bilo koju slobodnu, ali ne htio si ispast faca, smeker pa spavat sa udatom. Sramota.



Citat:
U startu mi je bila sumnjiva kao nepouzdana i nediskretna osoba, ali rekoh sebi: "Ima porodicu, valjda ce da cuti." i zeznuh se do koske.

Ima porodicu, to dovoljno govori o tebi kakav si, a i o njoj govori dosta. gade mi se takve osobe.


Citat:
Kakav je vas stav o takvim osobama?

Generalno, muka mi je sta si ti uradio, a od nje jos vise.


Mrzim osobe koje ne ume da cute, koje se hvale, ali kada je ovako nesto u pitanju, treba da se sazna koliko je nisko pala, a i ti sa njom. Daj Boze da se sve otkrije, i da je muz sutne po kratkom postupku, jer je zasluzila sve najgore. Ali ima neko ko ce je kazniti, a to nece bit njen muz. Bit ce na stubu srama, pa neka se sama zapita da li ce to jos koji put uraditi Rolling Eyes

Ej, cuj, udata zena, vara muza, hvali se frendici. Pa ta da je normalna i da ima 2 grama mozga, kao sto nema, ne bi to ni uradila, a kamoli se hvalila sa necim sto treba da se srami. Rolling Eyes

Sve se sazna, ipak je mali grad, i pravda uvik pobjedi, pa ce tako bit i u ovome slucaju, u to budi siguran. Rolling Eyes
Ti me nagrdi, jos ja ispadoh kriv. Nisam ja kriv sto joj muz ima neku erektivnu disfunkciju, a nece da se leci!!!

Ma, nije starija od mene. Tu smo po godinama. Meni godine ne predstavljaju problem, jedino kada je u pitanju nesto mnogo mlado, tada ne mogu, jednostavno mi je neprirodno.

[Edit by Annabel_Lee: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm..prije sam imala dug jezik..dok nisam malo sazrijela.. Very Happy
a sad..sad mogu sutiti kad znam da je najbolje da nitko to ne sazna sta radim..ako radim nesto sto nebi trebala radit Very Happy onda mi je bas interesantno kad nitko ne zna za to..samo ja i on...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ti me nagrdi, jos ja ispadoh kriv.


Naravno da jesi, ko je koga je*ao tu? Aj se ne lazemo. Da je ta osoba sa i malo morala ne bi ga prevarila vec bi mu bila tu i porazgovarala sa njim i ubjedila ga da se ode lijecit. No o kakvom moralu pricamo kod zene koja je ku*va? Nije neka velika mudrost prevarit, al je zato umjece sporazumno se dogovorit sa partnerom oko necega. No opet ponavljam vratit ce se vama sve to, i ne mogu rec da mi nije drago zbog toga. Istina uvik ispliva na povrsinu.

Citat:
Nisam ja kriv sto joj muz ima neku erektivnu disfunkciju, a nece da se leci!!!



Jel ti to ona rekla prije nego sto si legao u krevet sa njom? Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Osobe koje se hvale. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon