www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Osobe koje se hvale.
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije on taj koji nema stav, kao sto rekoh, sta on ima njoj da cuva brak ako ga ona sama ne cuva...brak mogu da cuvaju samo 2 osobe, i to 2 osobe koje su u tom braku


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Khm...Samo da vas podsetim na temu

Arrow
afibamarih je napisao/la sledeće:
Da li vas nerviraju osobe koje ne umeju da drze jezik za zubima? Po meni je to stvar loseg odgoja. Iritiraju me i muskarci, a i zene koje ne znaju da cute o svojim avanturama. Kod mene je uvek vazilo zlatno pravilo: "Ne radim ja to zbog publike, vec zbog mene." Do sada sam uspesno izbegavao te zamke, ali sam pre par nedelja naleteo na minu. Zamislite zenu koja je u braku, a ne moze da izdrzi da se ne pohvali, meni to ne ide u glavu. Kaze: "Ispricala sam samo najboljoj prijateljici." Ej, zbogom pameti. Sada ja moram da strepim od toga da joj ne sazna suprug, suprugovi otac i majka i njeni otac i majka. Suma sumarum, zbog jedne kojoj je jezik duzi od pameti, ja mogu da dodjem u situaciju da me omrzne najmanje 5 osoba, a samo sam hteo da joj ucinim. U startu mi je bila sumnjiva kao nepouzdana i nediskretna osoba, ali rekoh sebi: "Ima porodicu, valjda ce da cuti." i zeznuh se do koske. :angry:

Kakav je vas stav o takvim osobama?


Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ne razumem logiku?Ako je on jos gori,znaci tebe kad bi muz prevario,ti bi mu oprostila zato sto nije on toliko los,losa je cura koja je spavala sa njim,jer je spavala sa ozenjenim covekom???



onda bi on bio kriv. ali ovdje je ona kriva. ne kuzis ti nista no nema veze Rolling Eyes


Smatram da se hvalisanje ne isplati, kao sto neki ovdje rade.
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:


Citat:
a)da ne poznajem uopste njenog partnera, ili da o njemu imam izgradjen negativni stav, to ce reci, da smatram da je nula od coveka


Ne znam ko je iz cijele ove price nula od coveka.

ovde si rekla da vise krivis njega a ne nju,barem meni tako zvuci....zato sam ti i rekao ono

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2008 7:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:


Citat:
a)da ne poznajem uopste njenog partnera, ili da o njemu imam izgradjen negativni stav, to ce reci, da smatram da je nula od coveka


Ne znam ko je iz cijele ove price nula od coveka.

ovde si rekla da vise krivis njega a ne nju,barem meni tako zvuci....zato sam ti i rekao ono


da li se u toj recenici spominje i jedna rec koja sadrzi zenski rod. Ne. E prema tome... za njega mislim da je nula od coveka, a za nju ne postoji skala, niti ocena. Ona je osoba bez 2 grama mozga i bez trunke morala.
 
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dakle, ne mogu da verujem. Ja tema jednog topica? Ej, sestre i braco Srbi, Hrvati i ostali, koji se sluzite tim srpskohrvatskim jezikom, imam prosto pitanje za vas: "Cime sam ja zasluzio toliku paznju? Hocete da otvorim topic 'Da li je afibamarih moralna osoba?" Mislim da nema potrebe za tim. Sam cu vam odgovoriti. U globalu gledano, moralniji sam od 90% ljudi koje poznajem, ali kada je polni moral u pitanju, na skali od 1 do 100 sam negde oko 5. Posto smo razjasnili te stvari, nema potrebe da se bavite mojim likom i delom, vec se vratite na temu ovog topica. Na kraju krajeva, ako cemo iskreno, pocastvovan sam sto sam zavredio vasu paznju, ali mislim da je ne zasluzujem, a i nemam nikakvu, ni korist, a ni stetu od nje. Ergo, ona, kao i misljenja meni nepoznatih ljudi, su mi totalno irelevantna.

_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ergo, ona, kao i misljenja meni nepoznatih ljudi, su mi totalno irelevantna.



Onda mi objasni zasto si otvorio temu. I ne, nemoj da laskas sebi da si toliko vazan i da si skrenuo paznju na sebe, jer takodje ne zelim zamarati svoju glavu sa nekim ko nije zasluzio paznju, a kamoli da se razmislja o takvoj situaciji u koju se uvukao. Bog sve gleda i kad se najmanje nadas vrati ti za sve sto si lose cinio za zivota... Rolling Eyes
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice nikad nisam mario osobe koje se hvale jer sam znao da je to samo njihov karakter a to ne mogu da promenim.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
sica1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Apr 2008
Poruke: 177
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osobe koje se hvale ne zasluzuju ni sekund necije paznje jer su u glavnom foliranti!

_________________
I'm here without you baby
But you're still on my lonely mind
I think about you baby
And i dream about you all the time
I'm here without you baby
But you're still with me in my dreams
And tonight it's only you and me...

*3 Doors Down » Here Without You*
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu u pravu ni ona ni on,nitko ne voli osobe koje se previše hvale ni kad imaju čime,hvala

_________________
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi koji se hvale samo foliraju.
Kratko-jasno.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Citat:
Ergo, ona, kao i misljenja meni nepoznatih ljudi, su mi totalno irelevantna.



Onda mi objasni zasto si otvorio temu. I ne, nemoj da laskas sebi da si toliko vazan i da si skrenuo paznju na sebe, jer takodje ne zelim zamarati svoju glavu sa nekim ko nije zasluzio paznju, a kamoli da se razmislja o takvoj situaciji u koju se uvukao. Bog sve gleda i kad se najmanje nadas vrati ti za sve sto si lose cinio za zivota... Rolling Eyes
Sto da ne otvorim topic? Je li zabranjeno? Da nije dupli? Ja ti upravo o tome i pricam, nisam tema topica ja i ta osoba, vec cinjenica da postoje osobe koje ne mogu drzati jezik za zubima. Po pitanju Boga, samo cu reci: "Ne sudi i nece ti se suditi, ne osudjuj i neces biti osudjen!"

_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Osobe koje se hvale. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon