www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Godine izdavanja nekih starih pesama
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Nikolicakg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 26, 2008 6:53 pm    Naslov poruke: Godine izdavanja nekih starih pesama Na vrh strane Na dno strane

Zdravo svima,

Pre nekoliko minuta sam na RTS-u, u okviru emisije povodom 50 godina televizije, video snimak pesme Računajte na nas i zanimalo me koje godine je snimana. Pevali su je zajedno Đorđe Balašević, Zdravko Čolić, sedmorica mladih i hor kolibri. Posle malo Googlanja našao sam da je godina 1978, ali postoji gomila pesama za koje nisam uspeo da nađem podatke. Rešio sam da otvorim temu za pitanja ovog tipa, nadam se da će biti korisna ljudima koji neguju stara dobra vremena.

Usput, postavio bih pitanje ko peva pesmu Navik'o sam ja na noćni život, Toma ili Novica Zdravković i kada je snimljena? Takođe, zanima me ko od njih dvojice peva pesmu Dijana?



_________________
Izdrzite jos malo, samo da otkucam 10 poruka da mogu da skidam pesme, ucutacu se ja
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 27, 2008 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako. I ja sam malo svrljala po google-u i saznala sam da su Novica i Toma Zdravkovic snimali tu pesmu zajedno. 1970 godine

Pesma Dijana je izgleda Tomina pesma.

Za ostalo ti ne mogu pomoci Neutral Sorry
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Godine izdavanja nekih starih pesama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon