www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NebaBeograd trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
NebaBeograd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 9:58 pm    Naslov poruke: NebaBeograd trazi Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima! Ja sam nov na ovom forumu i trazim jednu pesmu - "Glorija" od Van Goga. Vidim da su na sajtu okaceni svi albumi Van Goga i da se na njihovom prvom albumu (na kome Djule nije pevao) iz 1986. nalazi pesma "Glorija", medjutim ova pesma koju ja trazim je iz kasnijeg perioda (kraj '90-ih, pocetak 2000-ih). Secam se i spota, tu glumi onaj nas poznati kaskader koji je nesrecno nastradao pre nekoliko godina na jednom beogradskom mostu. U svaom slucaju refren je nesto "Glorija - o tebi pevam ja" (tako nesto), a na kraju se rfren menja u "Glorija - she makes me feelallright" itd. Mozda se pesma vec nalazi medju ponudjenim ali se ne zove "Glorija" nego nekako drugacije pa zato ne mogu da je nadjem. Ako neko moze da mi pomogne i kaze kako se zove ta pesma bio bih mu zahvalan.

 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma se zove Tanka nit i nalazi se ovde. Wink

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
NebaBeograd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, to je ta pesma, hvala na pomoci.

Da li znas gde bih mogao naci reci pesme "Dolina suza" od Sanje Ilica i Balkanike?
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna molba - obzirom da pravila tako nalažu, ostavi e-mail da bi ti pesme koje budeš možda ubuduće tražio bile lakše poslate Wink

I još dve stvari: kad tražiš tekst neke pesme da ti bude poslat, možeš postaviti pitanje u ovoj temi Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=3417 a ako tražiš naziv pesme ili nekog izvođača onda pitaj ovde Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=37891

to bi bilo to, unapred hvala na razumevanju i saradnji Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma koju trazis ce biti kod tebe u kratkom roku. Sanja Ilic & Balkanika i "Dolina suza" krecu ka tebi! Razz

Uzivaj! Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> NebaBeograd trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon