www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako najlakse zaspati, i koja vam je omiljena poza ???
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Zoky_SLO_Cacak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2007
Poruke: 117
Mesto: Postojna, SRB-Čačak

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Kako najlakse zaspati, i koja vam je omiljena poza ??? Na vrh strane Na dno strane

Cao svima!
Pošto juče nikako nisma mogo da zaspim, razmišljajo sam o vama i rekao da ču otvoriti ovu temu!!
Pokušao sam sve....slušao muziku (balade 8) ), okrenuo se 1000 puta, skinuo sve sa sebe (osim boxerice Laughing ), ......
A na kraju.....otvorio sam prozor za jedno 15min, za to vreme izašo iz sobe, i posle zaspo ko beba!! Razz

Pa sad vas pitam,šta vi učinite,kad nemožete nikako da zaspite, u stvari koja vam je omiljena poza u kojoj najlakše zaspite?? (ja na stomaku, a da imam pod jednom ruku medvediča Twisted Evil Very Happy )


 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neki kazu da brojis ovce, ja kazem da slusas muziku to bar kod mene pali.
spavam obicno u koma polozaju (nadam se da znate koji je to polozaj)

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
--ARAGORN--
obelezen
obelezen



Godine: 40

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 4319

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto se ja umorim na poslu ...zaspem ko top ...nemoram brojat do tri a ni do pola 4 Very Happy a sto se tice poze ...na stomaku i ruke vise glave Very Happy uglavnom sam sexy dok spavam ...hehhehehehehehehhehheh

_________________
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

(volela bih da te vidim onda kako spavas)
ali ja najlakse i najlepse zaspim uz buku

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
Zoky_SLO_Cacak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2007
Poruke: 117
Mesto: Postojna, SRB-Čačak

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe...zanimljivo.....pa i ja u vecini odma zaspin,jer sam no kompu ili gledam TV dok se mi oci ne pocnu zatvarati,....ali dodju takvi dan (kao juče Evil or Very Mad Evil or Very Mad ), kad nemogou zaspat,...pa da me je... Wink Rolling Eyes

A jel neko od vas spava uz uapljen TV?? ...pošto moj brat ne može da zaspi bez TVja!! ..... Rolling Eyes Embarassed
 
Dobermani
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 901

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zaspim odmah a za pozu neznam sta davam kazem
 
ivanadel
Najdan
<i><b>Najdan</b></i>



Godine: 39

Datum registracije: 07 Maj 2007
Poruke: 3602
Mesto: U srcu moga Srca

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlepse i najlakse se zaspi posle necega... Embarassed ,kad si u onom extra stanju,
mada ja nemam problema sa spavanjem i jako lako zaspim,a narocito kad sam sanjiva,
tad mi je dovoljno samo da osetim jastuk! Poza je obavezno na somaku s' tim da mi je desna noga savijena i moram obavezno da sam pokrivena,noge narocito!!!

_________________

"...Ne nisam ti priznao da sam ponekad i sam poželio da odem na dno,
ali sam ostao ona ista osoba
kakva sam želio da budem kad budem izlazio..."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam proceduru, prvo na leđa, pa se mi ko malo zadrijema, pa se okrenem na stomak ljevu ruku ispružim ko supermen desnu savijem pod bradu, takođe savijem i desnu nogu, pred sam kraj, okrenem se na drugu stranu, savijem ljevu nogu, ljevu ruku pod bradu, a desna ide uz tjelo. A spavam kako kad, neka me uhvati pa po čitavu sedmicu spavam po 2-3 sata na noć. E da je rabota, kao što kaže ivanica moja, onda bi se spavalo

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja najbolje zaspim na stomaku....ko mala beba Mr. Green Embarassed

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nisam umoran pogledam film(na kompu, TV negledam) i kad se završi film legnem da spavam(razmislim o nečemu i to je to). Još volim da spavam bez jastuka i na podu Laughing
Najbolja poza da se sav raširim i ruke i noge i onda ceo krevet zauzet Mr. Green Mr. Green

_________________

 
Zoky_SLO_Cacak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2007
Poruke: 117
Mesto: Postojna, SRB-Čačak

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

konjanik...ti imaš baš celu proceduru.... Laughing Laughing

Twisted Evil
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obično spavam s otvorenim prozorom jer drugačije ne mogu i ne mogu zaspat ako mi je jastuk ogroman ispod glave, a poza na trbuhu ali si jednu nogu obično dignem do brade, hehe čudna poza, al kad mi je vruće... a bez problema zaspim na ramenu meni jako drage osobe, onda mi ne smeta ni vrućina njegovog tijela Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kako najlakse zaspati, i koja vam je omiljena poza ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon