www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Amela Husović
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 15, 2008 12:24 am    Naslov poruke: Amela Husović Na vrh strane Na dno strane

Novo čudo naše estrade. Obavezno pogledajte spot. Laughing Laughing Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=kFMixYTjjss



_________________
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 15, 2008 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GODI MI POREĐENJE SA JELENOM KARLEUSOM,ALI ONA JE SAMO FOTOMODEL

Novopazarka Amela Husović bavi se pjevanjem već pet-šest godina.Ova atraktivna crnka,zanosnih oblina,koja živi u Beogradu,potječe iz muzičke porodice.
-Otac mi je bio harmonikaš,od njega sam naslijedila gen za muziku.Mada sviram nekoliko instrumenata,odlučila sam da se bavim pjevanjem.Počela sam da nastupam po kafanama i klubovima u Srbiji kada sam navrsila 18 godina.


Prve savjete sam dobila od oca,koji mi je rekao da je pjevanje lijepo zanimanje,ali moram voditi računa s kim sarađujem,gdje pjevam i sa kim se družim.Inače,u suprotnom ''može me pojesti mrak''.Svi očevi savjeti su mi stalno pred očima i do sada nism napravila nijedan pogrešan korak-priča Amela.

Ipak,i pored svih očevih upozorenja,Amela je napravila jednu grešku.
-Znam na šta ciljate.Nisam do sada izdavala 2-3 albuma.Ali,mislim da nisam pogriješila.Pjevajući u kafani ispekla sam zanat,a u isto vrijeme tragala za dobrim saradnicima.Moji prijatelji su mi predlagali da se za pjesme obratim M.Tucaković,rekli su da je ona odličan autor i da su mnogi pjevači uspjeli zahvaljujući njenim pjesmama.Ali,kada sam čula kako Marina ''dere'' pjevačice,odustala sam.
Ipak,imala sam sreće da upozna tekstopisca Biljanu Vujović iz Beograda,za koju su mi rekli da ima odlične pjesme,ali da ih manje naplaćuje.Em su dobre,em su jeftinije,a efekat je isti,rekli su mi.Ona stanuje blizu mene,u beogradskom naselju Miljakovac,otišla sam kod nje i brzo smo se dogovorile.

I plod takve saradne je novi album koji je počeo da se krčka.Na novom CD-u,Amela tipuje na pjesme ''Seks bomba'',''Navika'' i ''Jeftin parfem''.
I
ako iza sebe nema veliki pjevački staž,Amela se može pohvaliti da je do sada pjevala po svim bivšim jugoslovenskim republikama.
Osim u Srbiji gostovala je u Makedoniji,BiH,Crnoj Gori,Hrvatskoj,Sloveniji,Austriji,Njemačkoj...

''Seks bomba'',kako je sada prozivaju,osim toga što ima zanosne obline,odlično pjeva.
-Iako je spoljni izgled jako bitan,mislim da je još važnije da dobro pjeva.Bog mi je dao i jedno i drugo,zato sam mu zahvalna.Mnogi me sada upoređuju sa J.Karleušom.Priznajem da mi to godi,vidim da je Jeca vrlo zgodna,možda najzgodnija na našoj estradi.Ali,ona je dobra samo kao fotomodel i ništa više.
Međutim,kad bi znala još da pjeva,gdje bi joj bio kraj-tvrdi Amela,koja je spotom ''Seks bomba'' već zaludjela mnoge ljubitelje dobre pjesme,pripadnike jačeg pola.

IZVOR:EXPRESS

_________________
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 15, 2008 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 15, 2008 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al je sva operisana
Bas grozna je,nista nema pravo u njoj
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 15, 2008 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo ljubomorni mogu da kazu da nije zgodna i da ne izgleda full. lijepa je, zgodna, ali je preterala sa silikonima.

glas: nije los

izgled: extra
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 15, 2008 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izvinte molim vas, odoh da povratim pa se vraćam




EDIT: vratio sam se, ovo je horor, dajte molim vas, pa imat ču more od nje

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 16, 2008 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro sta je ovo?Neki vic? Very Happy

_________________
kokos
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanima me .. po cemu li je ona sexy bomba ( naziv njene pesme ) Rolling Eyes

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
drug_do_groba
*Jaci Nego Ikad*
<b>*Jaci Nego Ikad*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 1423
Mesto: *Tamo daleko*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 24, 2008 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad je ovako na ovim slikama ruzna mogu mislit kakva je onda uzivo...Pjesma joj je nigdje veze...Ja sam sexy sexy bomba hahaha to mozda samo ona misli Razz
 
mdy89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 23, 2010 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo me baš zaprepastilo kad sam prvi put vidjela. Ali cura poprilično lijepo pjeva. Very Happy
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 28, 2010 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvinite ljudi, je li ovo neka šega, dajte molim vas Shocked Čitajući postove, pogotovu njenu izjavu, ja sam mislila da ta djevojka makar zna pjevati, ovo je zaista teror za uši, mislili vi šta hoćete, ovo se ne zove muzika, ovo je...horor čisti. Ma zaista me ne zanima kako izgleda, moje su uši podnijele tek prvi stih i u šoku sam toliko da 'ladno pišem ovaj post, čak se ne izvinjavajući onima kojima ovo odgovara. Iskreno, prvi put čujem i vidim dotičnu osobu, a fala Bogu i poslednji. Ovo je čisti terorizam.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Amela Husović Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon