www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ škorpijici noćnoj morici ~ :mrgreen:
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 19, 2011 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Sekice Shocked Pa ja sam antialkoholičar... Rolling Eyes Ja to samo kad me nateraju Mr. Green Šta ću ja što nisu imali Jagger Mr. Green Laughing Laughing Ma, meni za oko zapalo ono "za četiri ara po šesetpet marke i počemo gi trupimo"... Laughing Laughing Laughing


_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2011 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ovdje nikad bio... Shocked
sto znaci da sam prvi put dos'o... Laughing
a nije lepo kad negdje prvi put dodzes...da dodzes praznih ruku... Confused Mr. Green
posto je tebi ponekad dosadno...ja ti nadjoh nesto s cim mozes da razbijes dokolicu... Laughing
u stvari sa ovim mozes razbit ...uglavnom sta 'oces...Shocked
i ja mislim da je to ono sto ti najvise fali... Razz

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing


_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2011 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bobak_BL - nisi bas prvi put ovde, ali ajd sad, necemo bas sitnicariti Mr. Green Hvala puno na svracanju i na poklonu Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2011 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing morala sam doci ovde Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green ponudila bih ti neki poklon, ali znam da si ti skromna i da shvatas da je kriza u zemlji Laughing Laughing Laughing te ti s' toga nudim besplatno farbanje u mom kutku kad ti bude bilo potrebno Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2011 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh kako sam neodoljiva, ako nisam tu trazis me u mom kutku Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Hvala na ponudi, ali ne farbam se otkad je pocela kriza Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing medjutim ako se predomislim, eto mene kod tebe Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2011 8:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ti si sampion... Laughing Laughing Laughing Laughing


_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2011 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek Wink Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2011 12:53 am    Naslov poruke: zzzzzzzzzz Na vrh strane Na dno strane

gje si ti bolan... Shocked ajd da probam sa ovom nutelom i bajaderama da te dozovem na forum... Razz Mr. Green



Razz
pa ako te ne upali probat cu sa sergejom.. Razz
cini mi se da ti njega gotivis...ako se ne varam... Rolling Eyes

zzzzzzzzzz



ajd sad zdravo... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2011 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naisla slucajno, kad ono docekalo me sve sto treba da ne zazalim sto sam dosla Mr. Green Hvala na poklonima, nek' se posluzi ko god svrati Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2011 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing mozda bi tako i bilo da to nisam ja za tebe ostavio... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

scorpijiceeeeeeeeeeeeeeeeeee... Razz

sretan ti rodjendan.. Razz

sve najbolje ti zelim, od srca, onog pravog, a ne virtuelnog... Razz
nemoj se cuditi Shocked i ja imam srce...Razz
( mada u to ne vjeruje niko...Confused )
a znam da ga imas i ti...Razz i znam da je posebno...Razz
(iako ti ne volis da neko misli da imas srce...Razz )
salim se....i ti znas to...Wink

evo sad sam isao na livadu.. Razz .da uberem jedan oktobarski cvjetic...
( ukr'o sam ga..ali suti ..nemoj nikome reci)..
zamisli...
pred kraj oktobra je ovakav lijep i divan..pun zivota...
kao da je znao da cu da ga uberem..
za nekog ko je tako divan, drag i poseban....
i cekao je danasnji dan...
znas, ovaj cvijet nije nesto posebno lijep...
da budem iskren...zao mi ga je bilo...i vise sam ga zbog toga ubrao..
malo se bunio...plasio..ali kada sam mu rekao jednu tajnu...
nije se vise bunio...pristao je na sve...
a samo me tiho upitao ....ko moze da ucini ...
da on zasija beskrajnom ljepotom i zamirise silovitom divotom... Razz
odgovorih mu ..to nije nikakav problem...
dovoljan je samo jedan dodir ,jedne male tople ruke,
i jedan osmijeh sa skorpijicinog lica,
koji cini da i kamen postane zeravica...Razz
a scorpijica je i inace, kad je nesto dobre volje ...
moja dobra virtuelna drugarica...Razz
i kad sam to sve rekao ..
cvijet se sam ubrao... i rekao.... nosi meeee...Laughing Laughing Laughing Laughing

ovo je taj cvijet...i de boga ti ucini nesto za njega...
vidis da nema pojma..
jadan...procvjetao je u oktobru.. Rolling Eyes
i da se ne bi smrzaoo...
morao sam da ga spasim...i da ga od srca tebi darujem... Wink
ajd da se ne gubim vise...sretan ti rodjendan...a ovo na slici je taj cvijet...Razz




Cool

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 5:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drago moje!

Biću baš kratka jer ću se pogubit negde usput... Embarassed naravno jer je u pitanju neko poseban kao što si ti. Wink
Želim ti svee najlepse što se poželeti može.. Very Happy

Ostavljam ti nešto što sam sigurna da će ti se svideti.. Wink



P.S. Ovo bi trebalo biti br.3/treća sreća... Mr. Green

Ljubim te!

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ~ škorpijici noćnoj morici ~ :mrgreen: Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Strana 18 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon