www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ škorpijici noćnoj morici ~ :mrgreen:
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 08, 2008 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Morice gde si ti Confused nema te vec dugooooooo Shocked e pa kad budes tu da znas da nedostajes Wink

Jao ovo mi se bas svidja, da ne trosim reci ovo mnogo kaze Wink



SaljemO ti more, brdo, reku poljubaca Mr. Green ajd ocekujem te ubrzo i u skorije vreme...




 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa vas dve ste skroz pukle... i to bez mene Razz Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Anchi "znas kako sreco..." Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing u snu ili ne, videcemo Razz Very Happy ali hvala za sve ovo, kako iz posta na prethodnoj strani, tako i za ovo iznad, iako ja mislim da malo preterujes u hvalisanju mene Razz Mr. Green E ja na one reke, recice, mora... uzvracam vodopadom poljubaca Mr. Green nesto kao Nijagarini vodopadi Razz Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Veeeeeeeeliki poseban poljubac ide za slatkisa Very Happy




Jaoooooooooooooo vidi "mog muzica" sto ostavlja tragove Mr. Green Ajde da ne trosimo reci hvale, ljudi ce svasta pomisliti Mr. Green a ono poslednje... nema na cemu, uvek Wink Ako je ostalo nesto da nisam rekla, to cemo resiti kad me odvedes na Karibe Mr. Green Leti kisa poljubaca Very Happy


_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Omiljena tetkina ludačo Mr. Green , samo za tebe iz pravca tetkine kuhinje... Laughing


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo se zove mito i korupcija Mr. Green Hmmmm ajde tetkice kad si bila ovako zlatna, teca ce dobiti jedan slobodan vikend u sledecem kvartalu, ostale mora da rinta ovde Mr. Green Volim i ja vas, ovako porodicno Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hvala za torticu, pun pogodak Wink Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 5:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


Najdraza morice, dosla sam ti u poseti al nisam istim povodom s kojim si i ti dosla al dobro Laughing Laughing Laughing Mr. Green bolje da cutim Laughing
Nemoj da te iznenade ovolike poruke, al nisam znala koju sta kako i eto sve redom Laughing Wink

Reci jesu suvisne al ipak se ne moze ni cutati Mr. Green


Ajmo sa porukicama Wink


I opet Mr. Green


I jos nesto Mr. Green


Posto sam se raspisala da dodam jos nesto po nesto Mr. Green


I jos da ne zaboravim saljemO poljupce al nek bude vise od vodopada Mr. Green



 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anchi22 - sve sto bih rekla, rekla sam u tvom kutku pre par dana, ako ti nesto nije jasno znas gde da se javis Razz Very Happy Uzvracam vodopade ma i vise od vodopada poljubaca tebi i malom slatkisu Very Happy


slatka_sanerka - slika govori hiljadu reci Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo zato sto si me skrivala teca daruje puno islera i rafaelo kuglica Mr. Green




_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vako Mr. Green , kuglice ne volem, tako ih ostavljam tebi Mr. Green

al ove išlere....mmmm... ostaviću ti dva da probaš Mr. Green , ostalo zaplenjujem za mene i teču Mr. Green Mr. Green

ajd, ljubi te tetka Laughing

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moriceeee a sta sad aaaaaaa Confused Laughing Laughing Laughing jos nesto da bude "crystal clear"... GRESIS i necu da cujem nista slicno ikad jer znas kako je zapravo zato nemoj da zezas i da mi masiras zivce Razz Laughing Laughing Mr. Green neko te obozava lalalallalalla pogadjaj ko Confused Wink...

Evo 3 zelje Mr. Green


I really mean it Mr. Green


Zar nije tako Wink


Uz ovo saljemO i moree poljubaca Wink



 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moras i ti da imas ovo Mr. Green



Nisu jos odlucili gde ce za Novu Godinu, mislim nije to Nista Grozno, ali kad niko Nije Glavni ... ustvari htela sam ti reci da se pazi Novogodisnjih Gromova, opasno je ovo vreme, a i Nenormalni Goran je rekao Arrow No Guns Mr. Green Mr. Green Mr. Green


E da, izvadila sam iz auta, pa da te pitam, jesu li lepe ili sam pogresila? Mr. Green Mr. Green




_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 10:39 pm    Naslov poruke: svastikino oro Na vrh strane Na dno strane

Ovako...
Bio je u ovoj temi zeko, a sad dolazi zeto(nja).
Bicu kontrekan( je l' se tako kaze, mislim da tako pise u Vukajliji).
Wink

Braca mogu da se vole i ne vole, zet sa tastom i tastom ne mora da prica, pashenozi mogu i da se pobiju, ali svastika... Svastika je zetu naj drug, a on njoj naj drugarica. Vazda bilo, a protiv obicaja se nemre!

Za njih si skorpijica,
sekana, snezha i maya,
samo meni si svastika,
samo raptoru si svaja.

Bog na nebu, svaja super mod na domacem!

svastikino oro

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ~ škorpijici noćnoj morici ~ :mrgreen: Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 3 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon