www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ škorpijici noćnoj morici ~ :mrgreen:
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 3:04 pm    Naslov poruke: Ti si moje svetlooooooo Na vrh strane Na dno strane

Ja svratila samo da ti donesem jednu extra pesmu od nase omiljene pevacice ... tekst nece biti problem, znam da znas sve njene pesme napamet Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Ti si moje svetlooooooo



I da, don`t forget, Never Give up Mr. Green Mr. Green Mr. Green



_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj - teco, sreca pa nismo sve rekli tetkici Embarassed Razz tako da cu te i sledeci put rado skrivati samo opet donesi kuglice, odlicne su Mr. Green tj. lako cemo se nas dvoje dogovoriti Mr. Green

Jejaorka - eh tetka tetka, kuglice ne diraj, al zato islere mozes slobodno sve da nosis, njih sam svakako dobila gratis da precutim neke detalje Mr. Green ljubi te tetkina ludaca Mr. Green

anchi22 - ko bi ti namestao zivce da nema mene, a? Znas kako sreco Mr. Green neka tebi bude "crystal clear" da ako mi budes i dalje pricala da gresim sledi ti ona tiranija kao sinoc Razz znam, znam nije ti bilo lako, al sta si trazila to si i dobila Mr. Green sa ili bez ludaka u okolini, slatko ili ne Mr. Green I bez svega ovoga ja znam sta mi sve zelis, ali hvala na ovim recima Wink Very Happy "Masiramo" zivce i dalje Razz i saljem vam vodopad poljubaca Very Happy

velociraptor - ako krene izbor za naj kolo, moje oro ce pobediti, mora, ipak imam jake glasace, ako niko drugi onda sedam patuljaka Mr. Green I da se zna, svastika je najblizi rod, uvek bilo i bice, pa kom opanci kom obojci Mr. Green

erilla - onu sliku ima da uramim da me non-stop podseca na nas projekat (ovo nam sada dodje kao kad pevaljke kazu da prave nov projekat Mr. Green ), eh NG je stvarno cudo Mr. Green cizmice su zakon, nisi ih ni morala izvlaciti iz auta, al vazno da smo se mi danas utonirale Mr. Green Sto se tice pesmice, bas mi je ova falila u kolekciji Laughing ali bar su koraci bili poznati pa sam se brzo snasla Mr. Green Sve u svemu, ko ce kome ako ne svoj svome Mr. Green Hvala za pokloncice i lete poljupci za N i G Wink Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 3:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zeta si stavila na 4. nesto? I to si napisala crnom bojom, a ne plavom ili crvenom??? Nemam reci!
Zeta, zetonju , zetonija na 4. mesto si stavila, a Bojana kralja i anchi koji ti nisu rod pre mene pominjes i to jos stavljas plavu boju. Svaka cast!
Neka gleda ceo forum ovo i neka se smeje mojoj muci.

Konjanik kad vidi ovo, on kad ovo vidi, zezace me celog forumskog zivota.
On jedva ceka nesto da bi me zezao. Sad verovatno stuca dok ga pominjem, a sutra ce odma da dodje u temu " Vase trnutno osecanje" i da napise " Osecam se nikad bolje".
E svajo, svajo... Hvala ti!
Hvala ti i u slici i u reci, sta drugo da ti kazem.
Za srce si me ujela!



Da se jadan za mokar veš uhvatim i on bi se osušio!
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez mnogo reči...


I za kraj...

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo Majo da se malo zasladis Mr. Green





Da ne kazes da je teca cicija Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor - evo zetonije, sada si prvi Mr. Green mada... ti meni ocitao lekciju sto si 4., a meni dao da pevam kod Brege pratece vokale Confused pa nije fer, stvarno nije fer... Rolling Eyes Mr. Green Eh zete osecaj se pocastvovano sto sam te ujela za srce, ja samo stipam Mr. Green a ovaj patent za susenje vesa mozemo dobro unovciti Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Snezana zahvaljuje vama "obojici" sto ste svratili u kutak, pa da se sto manje ujedamo i stipamo, a vise postujemo u temi Koliko je sati Mr. Green

bLackLady - nadam se da cu uvek dobiti onu ruku kojom mesas otrov u onom kazancetu pa da mogu srediti bakterije Mr. Green Salu na stranu, za neke stvari reci nisu potrebne i ti to znas Wink Very Happy Hvala puno Very Happy (ajd eto neka dobra strana i od mojih banova Razz )

~SonicLady~ - jaoooo sekana, a zasto mi ovo radis? Very Happy Znas ti da ja tebe obozavam i bez ovoga Very Happy tako da cu ti morati vuci usi prvom prilikom ili ipak da prvo sacekam da mi sredis "ono" Mr. Green pa da ti onda vucem usi Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Nas dve nasu pesmicu znamo Wink Very Happy Saljem ti kofu poljubaca Very Happy

Bojan_kralj - ijaoooooooooooooo Bokice pa ti stvarno bio vredan Razz Mr. Green kao sto vec rekoh u mom poslednjem javljanju, dok donosis kuglice rado cu te skrivati, a za ono ljuljanje cemo se dogovoriti Razz Mr. Green Ajde teco bezi sada da te ne bi neki vijali oklagijom i odrekli se zbog mene Wink Mr. Green



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Znas kako srecice" pusti se ti onih u nevolji i oni sto treba da se poguraju, pa ovo ono... pa za ono skripanje, trpanje pa sad i guranje pa i ljustenje i tako to... ostavimo to nije za javnost Laughing Laughing

A ono u subotu nemoj mi spominjati, joj koji blam, sramota... em sto mi treba dictionary em ludaci okolo a ja nista bolja Mr. Green itd itd... znas vec Mr. Green valjda drugi put popravimo to Wink

Morice, nEsi me platila da te volEm al zato te obozavam Wink


A ovo vec znas, no ajd da ponovim u slucaju da zaboravis Mr. Green


I jos nesto za kraj Wink


SaljemO more poljubaca Very Happy


 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


ŽENČE MOJE Wink

A što bi ti da brkljaš po mom kazančetu kad tvoje štipaljkice imaju više nego dovoljno otrova za bakterije poput ovih o kojima pričamo Mr. Green
Ili bi ti možda da ih potamanimo udruženim snagama?!
Onda ti je sve dozvoljeno... Wink

Nego da se manemo dezinsekcije Twisted Evil

Ono zbog čega sam banula ovde je sledeće:


Toliko od ja za ovo javljanje Wink




_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mene ovde .. možda i malo čudno .. al znaš kako .. u ovom svetu se dešava dosta čudnih stvari .. nego .. samo reko da pozdravim i ako se ne čujemo da ti poželim sve najbolje tokom ovih praznika i u novoj godini

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se zahvalim na svemu draga moja ludačo Mr. Green


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i mene, evo i mene da pravim malo guzve nisam skoro Mr. Green Laughing Laughing Laughing

Pa Morice moja
Da mi i u 2009. budes tako vesela, vedra i umiljata.

Da i ovu Novu provedes u zdravlji sreci i veselju (okruzena dobro odgajanim somicima naravno Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing )
Da ti se svi putevi otvore, sve zelje ispune i svi snovi ostvare.
Od srca tvoja,
Zlatna ribica Laughing Laughing Laughing



 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ~ škorpijici noćnoj morici ~ :mrgreen: Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 4 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon