www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ škorpijici noćnoj morici ~ :mrgreen:
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2012 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar dan skorfijice mala Razz




Razz



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2012 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar dan krepalina Smile

hvala za cvetic Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 17, 2013 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ihhhh... otkad ovdje nisam bio...Crying or Very sad Razz
i nesto skorfijici maloj poklonio Smile

nece se ona ljutiti je l da Smile

a ako i bude imam ja i za to aduta.. da ona ne bude ljuta Smile
i mislim da bi joj sada dobro dosao jedan vrhunski amedei incontro
"toskanski" cokoladni car... jer je on samo za nju prikladan dar.. Razz



kojeg joj uz jedan divan bijeli cvijet
od srca njoj bez ikakvog posebnog razloga poklanjam Razz
mada da iskreno kazem..100 % siguran sam..
da cu bar nekog da iznerviram Rolling Eyes Razz Laughing



ali to me ne zanima Rolling Eyes jer oceM barem jedan smijesak da izmamim skorfijici i bit cu presretan ako joj makar malko uljepsam i oanako lijep dan Smile Razz

miris latica ovog prekrasnog cvijeta
koji nije ni blizu krasan poput skorficijinog azzurnog pogleda... Razz
i ljesnjaci i ukusna vrhunska cokolada...
nikako ne idu bez dobrog i opojnog gutljaja
vrhunskog crnog vranac vina... Razz



da skorfijica vazda bude...kao i do sada cila-ljubicanstvena-domaca - vila Razz
da rasiri svoja njezna andjeoska krila Razz
i da malo preleti po temama sa njima Razz

a ja odo dok se ona nije pojavila Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 17, 2013 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao krepalina sto si ti em fin em pazljiv em elokventan Mr. Green pa svaka clanica bi te u svom kutku pozelela Mr. Green Laughing Laughing Laughing Hvala puno za pokloncice, sve mi se svidja, tj bas je po mom ukusu Very Happy (nadam se da cvece nije staro skoro pola godine, s obzirom da si mi isto ovo cvece i tada ostavio (na vrhu strane Razz )) Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Sto se tice ovih krila, njih ne sirim, nemam i ne volim ih, podsecaju me na guske, patke i ostale krilate bele andjelke Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing a ko voli nek izvoli Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Odoh ja sad dok ti nisi iskocio opet iza nekog coska, jer ce za tobom "banuti" i gomila gostiju i ostalih u ovo mestasce, pa nece biti mesta i svezeg vazduha za sve nas u ovom mom toplom kutku Mr. Green Laughing Laughing Laughing


p.s. slobodno se i ti posluzi cokoladom i vinom Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 17, 2013 7:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar dan mala skorfijice Razz

imam za tebe jednu ruzu... boje tvoga nicka... Razz
potopljenu u boju tvoga oka... Razz



i za svaki slucaj ... na brzinu sam ubrao i par jagodica Razz



malo su pujavue...Crying or Very sad nisam ih stigao oprati...Crying or Very sad aj' necem lagati...Rolling Eyes Razz
voda je hladna najutro....pa se bojah
da jagodice ne budu hladne... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz

ps..gdje si ti...nisam te vidio sto godina Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 17, 2013 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel vidis ti to krepalina, da nije tebe niko me se ne bi ni setio Razz Mr. Green Tu sam ja, ali sam malo vise tamo negde napolju, koristim ovo lepo vreme dok ne krenu paklene vrucine, onda cu izlaziti samo nocu Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing a i znas vec ono, nema me da pustim i drugima da dodju do izrazaja Mr. Green Mr. Green Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hvala i za ruzu i za ovu morsku obalu i za jagode Very Happy e to se zove zivot, jos samo neku ljlujasku da nabacim na tu obalu i mogu na miru i u sreci umreti Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 07, 2013 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

napravio sam ja ljuljashku... Razz samo za tebe.,...Razz
i postavio je na azurnu obalu....Razz



da u miru uzivas...pijuckajuci neka hladna picenca



i isprobavas...hladne azurne poslastice ..Razz Razz Razz




samo trebas naci nekog da drzi u svojim snaznim rukama..Razz
snop paunovog perja Razz i da glumi prijatan jadranski povjetarac...Razz
i da te rashladjujue s njim...i malo ljulja ljuljasku..lagano...uspavljujuce..
bash kao talasi jadranskog mora.. Razz Razz Razz Laughing

samo se plasim jedne stvari.. Confused
skorfijice mala Razz
nemoj dugo da gledas u azurno plavetnilo....
svojim nebom u okicama... Razz Razz

jer more ce od tvojih pogleda ...uskoro... brzinom bljestave s neba munje...Confused P Laughing
postati ljubomorno... na tvoje okice Razz

a azurna obala ce htjeti da promjeni ime...u neko ljepse..kao recimo...
obala skorfijica plavo boje... Razz Razz Razz

a to se mozda italijanima nece svidjeti...jer italijani nemaju pojma Confused
jer da imaju ...davno bi promjenili ime svoje obale..Confused Confused Confused Razz Razz Razz Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 07, 2013 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krepalina ti bas znas ubosti momenat Mr. Green danas bi mi vala samo ovako nesto i pomoglo, ali nema u blizini, tako da ce mi i ovo ovde pomoci da bar u svojoj glavi pobegnem malo dalje iz ravnice Mr. Green Laughing Laughing Laughing ali hvala za ljuljasku, to ce mi za pocetak bas prijati Mr. Green a onda se hvatam za koktelcice i sladoled i zabava moze da pocne Mr. Green Laughing Laughing Laughing

A ovaj deo stihoklepacki me prosto sramota komentarisati, sta god da kazem bice da sam narcisoidna Mr. Green Embarassed Embarassed Shocked Laughing Laughing Laughing

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 27, 2015 9:06 pm    Naslov poruke: zzzzz Na vrh strane Na dno strane



zzzzz



Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ~ škorpijici noćnoj morici ~ :mrgreen: Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strana 20 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon