www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~Domaća zgrada~
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Želje, čestitke, pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 9:59 pm    Naslov poruke: ~Domaća zgrada~ Na vrh strane Na dno strane

E pa ovako drugovi moji i drugarice .. Boki, kao jedan od starijih clanova ovog foruma, je resio da napravi nesto sto je odavno hteo ali jednostavno vreme nije dalo i nisam imao vremena da to dovrsim pa sam danas to odlucio da napravim u zahvalnost svih onih koji su bili tu i koji ce biti tu.

Da se odma razumemo .. ovim samo zelim da se, u moje ime, zahvalim svim clanovima koji su ovde proveli makar par sati i druzili se sa svima nama. Gde god oni sada bili, i sta god oni radili, nekada davno su i ti clanovi bili clanovi ovog foruma i delili sa nama i dobro i zlo.

Svi clanovi koji su presli preko te " carobne " brojke od 1000 poruka su usli u jednu od mozda boljih virtualnih zgrada koja se odrzava u izgradnji i dan danas evo vec godinama.
Nasa zgrada je dostigla tu visinu da ne verujem da postoji i jedna druga virtualna zgrada koja je ovoliko visoka sa clanovima koji su i preko 50,000 poruka sto je za svaku pohvalu.

Uspeo sam, uz malo truda, da sve one clanove koji su makar jednom usli u tu zgradu spojim u jedno i da prikazem ovde na ovoj temi.

Ukoliko neko, nekada prekoraci neki sprat u ovoj zgradi i ode na neki sprat vise ili pak udje u ovu famoznu zgradu, zamolio bih ga/je da se javi jednom od moderatora ove zgrade kako bih oni mogli da ubace tog istog clana/clanicu na novi sprat ili pak u zgradu.

Dakle ..

Stanari domace zgrade po spratovima

1. sprat: gilence, ELENA VUKOVIC, dobra_devojka, Kikibombona, minjaisanja, thorn, PlavaRuzica, Makro, Jejaorka, valchala, klinka, nina81, romeomarkovic, Ksenija_86, gazda_djole, Mivanja, goga20, Dajana024, Dachaarh, Bajadk, mima__, Mixipro, vladimir86, Gresnica, shanjer, dabetics, aco04, Pametnica, Eliot je sreda, vozd87, Vlada_R, helenka, HAMI_LOLIC, ivance85, KOKANI, :LOL:, Srednjoskolka, ksantipa, CecaR., merymca, mila55, *PEJKO*, Anastasia78, marko14, strange beauty, serendipity, pera3, ufo1, Plavsha, mc_elly, princess-93, please, XwarTep, maja838383, Edigis83, beba_anchy, Picard, tomislav horvat, dejoni, hoho, srpkinjica, himzo, neuhvatljivaa, MissPookie, modesty_st, Killaz, majstor_djole, Lemi, Fikret_020, srkikor, kenzo_japanac, NINANENA, jovanicar, marijana23, slatka_sejtanka, coka-cmoka, ♥ QueeN ♥, Tweety 276, Maja S., KK_Niksic_15, .::CipiRipi::., grgam, La'Magia, hakynen, m[1]lleNium, Miss Nikakve Sanse, ♥ Banetova Žena ♥, katarina, Aleksica, Vlado kosarkas, spiderwoman, Ludica_S, Savior, sErgey, Eladan, cupakabra, ice_baby_ice, rL-Valter, Vestica, ~ivee~, jasy, Dakilica, cecy, ^pedja^, schtranga, uncle binho, knjaz_milos, DzudzusNeoplantus, Mr. Bond, *jovance*, kapljica

2. sprat: ametist heart, *Nebojsa*, emmi, bubica1983, dime89, ComiX, lazaruzic, marijalady, *OpasnaMackica*, Zafira, Cute Blondie, daja23, colabora, Holbyco, srna2422, stojke_86, ZOZEFINA, Summer Girl, Nastassia, rozalinda, beautiful, Roberto-NS, Marija..., Zsejla, rain-man, komina, Velja25, Ksenijaa, *Mayche*, Daca, nenaantena, Darka, mirko29, daljina, BulatCar, Crno i zlatno, teodoramala, .::pinki::., Ohanzee, Nightmare, ~*трола41*~

3. sprat: Donatella, Little_dress, LAV_62, Flower1985, durlanac, *tzar*, *Jovana*, beautiful_soul, stefan80, Nesa_bulje_mesa, niko_kao_Bane, Avram007, Lilly2eternity, Lilly lovedoll, Gile80, MISS_J, katarinaa85p, Kele, M@RCHELLO, milicik, Venceremos, budidobar, Johnny-Delija, Belphegor, djavolce, alhemicar, jbstapar, the_cica, ivanadel, arsen lupen, jagodinac100%, sekula_au, poison, Nesho79, tajanstvena, zvoncica, jelena_ns, bree, biser, ex_deda, jeka_ks, smokvica84

4. sprat: Manhattan, Darko_90, magla 68, leggy, knknpnkn, DJ WelleR, svobodan, Gertie, Beat_93, *~*Dixy*~*, Wizard, Doktor, SrebrnaTresnjica011, maucetung, LaNa83, --ARAGORN--, ---X---GIRL, miskopisko, KristinaNS, sonjica, Zivojin Misic, jerotije, Slejdž, vladeling, Sweet Honey, MARINA-NS, BabyG

5. sprat: Moytsa, -*-Diva-*-, tijance1984, CatchTheWreck, Rile_Master, Mala_Zvezdica, **victoriano**, KInder Torta, silver_rain, rouzvel, Raf, Batino20, ULT_RAS, NenadS, Babily, inferiorna_akasha, EGO!, LA*PERLA

6. sprat: maLena_puLa, ~Tanja~, ^^CRNOGORKA^^, LepoticaNS, vive, lovegoddess, Toplica Milan, toni2006, bLackLady, aureliano, David 1986, hogar sa medaka, cika Kure, ~SonicLady~

7. sprat: propast, Car Dusan-Silni, mistik29, sandricicak, vecadok, PuNk SuPeRsTaR, nenadmorpheus

8. sprat: Shiseido, Mysty, granger_, Anđela, --hell_soul--, rizmal, slatka_breskvica, velociraptor

9. sprat: ann02, đavolče, *kissy*, *miss jr*, držte lopova, stamenid, sjena23, crnibiser

10. sprat: dreamwalker, Jana-018, GiGi, Bojan_kralj

11. sprat: ..::[ TuCko ]::.., Vampirusa, maza-, *zečica*, gagily, andrejica, ..:: MaYa ::..

12. sprat: Lane86, _GentlemaN_, slavica_m, Francuskinja, gaga021

13. sprat: ***Srna***, sanjica_021, S*A*S*A, ticmaopel

14. sprat: PiNkLaDy, Yasmin, *Stefy*, Charmed, Alexns

15. sprat: ***LaNe***

17. sprat: Boky, piastowskiharnas, Devojka od cokolade, Baraba, Hot Cherry

18. sprat: coco_bill, Jugović

19. sprat: nextajox, pinkie, zilika, boban11

20. sprat: Konjanik

21. sprat: TAMARA MAGIS

24. sprat: slatka_sanerka

25. sprat: Annabel_Lee

27. sprat: jecika_84

30. sprat: Idealno_losha, skorpijica, nastasenjka

31. sprat: dameski

34. sprat: Sascha336

36. sprat: Ivankamaza

52. sprat: dambolina

103. sprat: Vilenjakinja

Zadnja promena uradjena: 18. aprila 2008. godine



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je bas divna ideja(lepo da si se setio i da pogotovo uradis ovo za sve nas) Wink

Hvala od srca Very Happy
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e komšija ja se preselio Mr. Green pomagaj u prebacivanju nameštaja

_________________
~Duo de la muerte~
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih menjao .. ali ....

Citat:
Dozvoljeno vam je da editujete vašu poruku u prvih 60 minuta nakon njenog upisivanja.


.. neda Neša Laughing

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 12:27 am    Naslov poruke: Re: ~Domaća zgrada~ Na vrh strane Na dno strane

Eno i mene, eno i mene...Braate , imam dve gajbe na 9. spratu.
A prva komsinica mi je miss jr! Lepo, lepo..
@miss jr
Komsinice, pa svratite na kaficu nekad!

A sta cemo sa onima koji nemaju ni jedan sprat, kako njih tretiramo.
Kao bespravno useljena lica???

Ali sesti sprat je najlepsi, sesti sprat je ubedljivo najlepsi, tu nema nikakve dileme ( vive , Sonic LadY).


Nedavno sam promenio rank pa me interesuje mogu li da zamolim Dusana da mi promeni mesto boravka u profilu?

Dule, ako moze...

mesto boravka ---> srcem na 6. spratu

Hvala ti unapred!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A nije fer, hoću i ja da nemam komšije Mr. Green
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e vidiš, ja sam, al neču zadugo, izgleda da če mi tamara biti komšinica Wink

EDIT: sad vidoh, izleda ču opet biti sam Laughing

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo, super ideja boky, svaka cast! Very Happy

Nego moze li i da se deli stan sa nekim? Mr. Green Moglo bi naprimer da se izracuna prosek postova tih clanova koji bi zajedno ziveli i onda taj prosek da bude spratic. Mr. Green
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

al ga zakomplikova Čoko, velika je to zgrada, komotno može svako svoj četverosoban stan da ima Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije u pitanju koliko je veliki stan i da li je komotno. Ipak sta da radim sama u tako velikom stanu Razz
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e to jest, ma praviš dernek za ove više od tebe, pa da razbijaš po glavi onim niže od tebe Twisted Evil

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
durlanac
.::=Vitez Ljubavi=::.
<b>.::=Vitez Ljubavi=::.</b>



Godine: 36

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 3150
Mesto: Srbija do Tokia, Durlan do Kalchu!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lele extra boki care ja na trecem a X girl na cetvrtom. Taman ce da mi baca jogurt odozgo svakog dana za kaznu Very Happy Very Happy (znao ona o cheSmu pricham Very Happy Very Happy )

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Želje, čestitke, pozdravi ~ -> ~Domaća zgrada~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon