www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ImeTu, mislim, ovaj... imenu mome a.k.a. držte velociraptor
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

4/4 .. to mu dodje kao jedan ceo .. Very Happy


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno, naravno...
nego kad je ovaj kutak posvecen meni, onda...
ovde sam ja mod, to jest moka...

Pravilnik
1. U ovoj temi niko ne sme da napise potpisujem ili poDpisujem.
Svako ko to uradi bice mu obrisan post!!!

2. U ovoj temi niko osim mene ne sme d anapise reci : vazda i opa bato( ni bilo koju rec koja se rimuje sa maloprepomenutim ---fato, zlato itd).
Svako ko to uradi ---Banovanje!!!

3. u ovoj temi nema slanja cmoka, kisica, cmokonja itd.
ovde je dozvoljeno samo da se salju i razmenjuju poljuBci!!!
Svako ko to uradi od muskaraca ---Banovanje!
Svako ko to uradi od devojka --- odmah da ode u temu Izvini i da mi licno uputi izvinjenje.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 6:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
naravno, naravno...
nego kad je ovaj kutak posvecen meni, onda...
ovde sam ja mod, to jest moka...

Pravilnik
[cut]


Da dopunim Premijera:
4. U ovoj temi je zabranjeno ulaziti obuven. Obezbedite sebi papuče koje ćete držati zaključane u ormanima koje ćemo postaviti u nekoj temi koja se davno ne posećuje (verovatno će to biti tema u "Vestima" "Džesi Ovens osvojio zlato na Olimpijadi!").
Oni koji ne budu poštovali ovo pravilo moraće da nam donesu na uvid... ček da proverim... kilo 'leba, litar mleka, po kile krompira (krupnijih, ti se lakše ljušte) i 200 gr kafe... neeeeeeeee, pogrešio sam! Ovo je šta treba da donesem iz prodavnice. Embarassed Treba da donese pismeno izvinjenje nama na uvid i da udarimo pečat.

Da, Premijeru, znam da na pečatu piše "Test uradila veterinarska stanica...", ali to je samo privremeno dok ne nabavimo drugi!

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo dodjoh da pozdraFim Dina Laughing
eFo i poklona....pa nek podeli skim mu je Folja...


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 20, 2008 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ti češ da mi kaže da ne smijem reč "vazda" e vala da bog da ti nestalo ajvara. eto, vazda!!!! vazda se pito ko je reko da ti nestalo ajvara, a nikad ne sazno.


sad da smirim strasti: hmm, da te pitam moka ovdje, bem ti miša i granje, koji si ti bosanac kad ne daš drugima da šalju puse Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 20, 2008 10:06 pm    Naslov poruke: Re: ImeTu, mislim, ovaj... imenu mome a.k.a. držte velocira Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:
Samo se bacaš s mosta u Moraču.


Kako ovo nisam video. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahaha, odlicno coco...Odlicno, odmah idem da te stavim kao zvezdu dana!

Drugari neka ovo sto je coco postovao bude parametar, kakve poklone da mi saljete.
Nadjite i citirajte neke postove ili ovakve fotke ...


Hvala vam svima koji ste dosli ovde, osim...


@konjanik

Jesi li zavrsio, jesi li rekao sve sto si imao???
Slusaj me sad dobro, dobro me slusaj....

Da l isi ti lud 100 % ili zatucan 100 %???
A? Po ovome sto si napisao ....

1. nemoj , bre, da mi pises velikim slovima(ALL CAPS)!
2. nemoj da pises post za postom, sad sam ti progledao kroz prste, ali sledeci put necu!
3. nemoj ovde da mi postujes slike golih zena!

Racunao sam ja da ce ovde doci i skretnicari i oni koji prave offtopic, imam ja i za vas resenje. Videces kasnije st aimam ja za tebe ako nastavis da mi pises velikim slovima.


p.s. nisam razumeo onaj tvoj pp sto si mi poslao. Sta ti znaci ono " Samo je nebo iznad nas".
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lud jesam, čim sam vamo došo, zatucan nisam!
drugo: evo da vidiš šta čitaš:

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
Racunao sam ja da ce ovde doci i skretnicari i oni koji prave offtopic, imam ja i za vas resenje. Videces kasnije st aimam ja za tebe ako nastavis da mi pises velikim slovima.


Al' si surov... Znači, opet si naručio 5 tona uglja? Dobro. Taman da uzmeš na vreme. Wink
Ako me ne bude bilo u vreme kada Velociraptoru stigne taj ugalj, to znači da su mi odobrili vizu za Sibir (sutra idem da vadim). Čuo sam da je tamo predivno u ovo doba godine, a pogotovo kad se naručuje ugalj. Mr. Green

Ko zna kojom mukom bi ga kaznio kada bi saznao šta je u ovoj temi sve rekao (ružno) o Patku Dači. Sad Sva sreća, pa smo te slike na vreme izbacili, pa nećeš nikad saznati. Smile

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@konjanik
Eto jel vidis kako moze sve lepo da se reshi... Nema svadje, nema varnica, samo kad ne pises velikim slovima. Vidis kako je sve lepse kad se postuje Pravilnik.
Evo, stavio sam te u temu Dobro dosli. Da ne kazes da ne mislim na tebe.

Ali da si opet postovao slike golih zena ovde, e onda... Onda bih te stavio u
u abecedu reka ( pod slovo L).

L---> 'ladna Moraca

Ali srecom sve se lepo zavrsilo.
konjo, druze, jaro, pesmo nasa, diko moja... druzimo se i zezamo i dalje!

pozzz


@coco bill
Sta da ti kazem osim...

Fener, Fener, Fener!!!
ne postoji nista jace
od ekipe Fenerbahce!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kanda
odmori sefe i onda zalomi
udri po harmonici


ps:ocekujem da zalomis i udaris po jednoj sevdalinci Mr. Green
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dugmetara??? A pritom nije guerinni? Samo sviram na 'armonici marke guerrini, kao Ljubisa Pavkovic.

Sano, a da ti pevas, a? Ja da sviram a ti da pevusis.

p.s. Batakanda svira klavirsku 'armoniku, a ne dugmetaru.

poljuBci za tebe!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ImeTu, mislim, ovaj... imenu mome a.k.a. držte velociraptor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon