www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ImeTu, mislim, ovaj... imenu mome a.k.a. držte velociraptor
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovu sto poslah svira perica simonovic
tog tvog ne poznah
dzes bio prije
da sam znal da klavirsku sa zadovoljstvom bih poslala Mr. Green
nije beg cicija bolan
a poklonu ne smijes u zube da zavirujes Mr. Green
bok decko Mr. Green


 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 27, 2008 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A mome 'armonikašu neman šta drugo reć nego mu poklonit jedno milijon poljuBaca Wink

[/URL]

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Druze moj, i novoprimljeni clan moje/nashe familije!

da te i ja pozdravim ovde Wink



Bese negde jedan "Satic" u Jove Ilica Wink

Kiss + Hug

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala, hvala, hvala... cmoke za moju idealnu
i poljuBci za moju komsinicu i rodicu miss jr.
sad smo kao cosa nostra ( nasa stvar - sve ostaje u familiji). Razz


kisss i hvala vam na druzenju!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:


Pravilnik
1. U ovoj temi niko ne sme da napise potpisujem ili poDpisujem.
Svako ko to uradi bice mu obrisan post!!!

2. U ovoj temi niko osim mene ne sme d anapise reci : vazda i opa bato( ni bilo koju rec koja se rimuje sa maloprepomenutim ---fato, zlato itd).
Svako ko to uradi ---Banovanje!!!

3. u ovoj temi nema slanja cmoka, kisica, cmokonja itd.
ovde je dozvoljeno samo da se salju i razmenjuju poljuBci!!!
Svako ko to uradi od muskaraca ---Banovanje!
Svako ko to uradi od devojka --- odmah da ode u temu Izvini i da mi licno uputi izvinjenje.



E, pa dragi moj BosanĆerosu, ja malo lutah ovuda i vazda mi bi želja napisati ti koju reč... Embarassed htedoh ja napisati svašta nešto... al' opa bato... Shocked ostade bez teksta... Confused Embarassed Pa, eto... šta mi sad preostaje, nego, da ti pošaljem jedan veliki poljuPac, a ti ako imaš srca... primeni kaznu... Sad Arrow "Tamo gdje govori srce, nije pristojno da razum stavlja svoje primedbe."

P.S. Da znaš da poDpisujem onaj citat od gore... Neutral

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
velociraptor je napisao/la sledeće:


Pravilnik
1. U ovoj temi niko ne sme da napise potpisujem ili poDpisujem.
Svako ko to uradi bice mu obrisan post!!!

2. U ovoj temi niko osim mene ne sme d anapise reci : vazda i opa bato( ni bilo koju rec koja se rimuje sa maloprepomenutim ---fato, zlato itd).
Svako ko to uradi ---Banovanje!!!

3. u ovoj temi nema slanja cmoka, kisica, cmokonja itd.
ovde je dozvoljeno samo da se salju i razmenjuju poljuBci!!!
Svako ko to uradi od muskaraca ---Banovanje!
Svako ko to uradi od devojka --- odmah da ode u temu Izvini i da mi licno uputi izvinjenje.



E, pa dragi moj BosanĆerosu, ja malo lutah ovuda i vazda mi bi želja napisati ti koju reč... Embarassed htedoh ja napisati svašta nešto... al' opa bato... Shocked ostade bez teksta... Confused Embarassed Pa, eto... šta mi sad preostaje, nego, da ti pošaljem jedan veliki poljuPac, a ti ako imaš srca... primeni kaznu... Sad Arrow "Tamo gdje govori srce, nije pristojno da razum stavlja svoje primedbe."

P.S. Da znaš da poDpisujem onaj citat od gore... Neutral


poDpisujem svaku rijeć gore, sem naravno onih poljubaca, nisam ja taj koji če tebe da ljubi Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pa, eto... šta mi sad preostaje, nego, da ti pošaljem jedan veliki poljuPac, a ti ako imaš srca... primeni kaznu..


Laneeee86, pa gde si ti86?
Ma ako si, ako si dosla, uvek je drago tebe videti ovde86.
poljuBci za tebe, bas si me iznenadila86. Prijatno, dabome86.

kisss


Gde si bre ti konjo, nema te 100 godina? Ja te cekam ovde , pa nemam sa kim da se svadjam, pitam se gde moj konjanik, sa kim da se svadjam i prepirem kad mi njega nema.
hvala i tebi sto si banuo ovde.
Sorry, za tebe nema poljuBci, muskarcima ih ne saljem.

pozzzz

poljuBci za šanerku, iliti Dominika Willkinsa Wink Wink
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto, gdje si ti sad???

sa kim ja da se svađam?!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav raptore. Puno poljubaca od trudnice. Wink
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 11, 2008 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajoooooj Embarassed


eto mom ortaku shaljem puno poljuBaca i drago mi je sto ima svoj kutak jer zasluzuje s obzirom da nas sve ovde zasmejava i shiri zarazu dobrog raspolozenja Exclamation Exclamation Embarassed
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala, hvala, poljuBci za slatku mysty Embarassed

Konjanik je napisao/la sledeće:
eto, gdje si ti sad???

sa kim ja da se svađam?!


Ej, Turkmenistanac...Ako hoces svadju -dobices je! Samo...
Samo nemoj posle da ides kod alexans, skorpijice i coco billa i da im se zalis kako te prvi napadam.

Sto se tice "svadje" idi u teme " Dobro dosli" i " asocijacija na nick" , tamo cu te pomenuti.

pozzz jarane
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dusa moja raskopusa..ljubi biser crni da crnji nemere da bidne valah i bilah tebe tamo gdje ti je najdraze..ali samo da znas ja ne lijecim hemrodite..to kod komsinice Fate oli ti Zlate kod koje ti je draze da uljegnes..

eve ti usne pa ih prilijepi đe ti najdraže




a evo kopah po sehari nesto i na dnu sehare sakriveno nadjoh ti sliku iz mladjih dana pa da te podsjetim




evo i kahva i serbe i rahat lokum ( jos je jedino lokum rahat a kako je krenulo ni on nece vise rahat biti ) da se okrijepimo poslije teferica




Evo vepre nisam imala kad da ti pitu skurlam pa ti komsinica Zlata na brzaka spremi dva jaja na oko


E haj sad da igramo malo ovako malo onako ja i ti moremo oboje Mr. Green




Viđu nas što skakućemo vepre...


Eto dosta za sada poljuBac

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ImeTu, mislim, ovaj... imenu mome a.k.a. držte velociraptor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon