www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ImeTu, mislim, ovaj... imenu mome a.k.a. držte velociraptor
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ako, tako treba, takav je bio i Zan Klod Van Dam dok nije upoznao Dzems Bonda...no, druge su to price, evo josh neshto, za prave shampione! (doneo bih i sarme al' videh iznad da ne zelish 'ranu pa...)




_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovaj mene zeza, on mene zeza, bre! Ja to tek sad primetio( a sta cete Bosanac sam, pa dok ja ukapiram..
A ja budala jos idem i cestitam mu novi sprat, joj mene ludog...

Ima li neko informaciju koliko se po novom krivicnom zakonu dobija kad nekog utepate????

@alexns
Ti nisi krsten( ovaj post nema religioznu konotaciju).
Doci ces ti na novi spratic. Vraticu ti za ...Znas na sta mislim!
Meni , bre, naj dekolte foruma na msn-u a ti bla-bla o Titi, Kvaterniku, Holbruku... I ti i konjanik i coco bill.

pozzz
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 8:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nećeš to prebolit izgleda nikako! E nek' nećeš!!!

Nego, Bosanac, znaš li ti da je danas dan LJudskih prava!? Pravo da ti kažem, imaš pravo, ali nemaš pravo Wink Vuće te u ljevo Laughing Laughing Pričali mi neki tamo, kažu, ide mu rep u ljevo! Nisam vjerovo, pa reko da upitam. Ne dam ja da blate Bosance tek tako!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 10:08 am    Naslov poruke: idemo... Na vrh strane Na dno strane

Dok ti pogledaš, oni izbrisaše video Laughing
ajd da probam ponovo...

idemo...


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 12:09 pm    Naslov poruke: kUKULELE Na vrh strane Na dno strane

Da ne bi bilo, da dolazim praznih ruku:
kUKULELE


_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tra la la la la Embarassed
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko to Bosanca dira New Evil

Vepre znas onaj vic za Bosanca...

Dosao Bosanac u Sloveniju na odmor i vice mu Slovenac.

- Je li Bosanac znas li ti kako ste vi Bosanci nastali?

Kaze njemu Bosanac:
- E de mi ti Bogati reci.

Kaze Slovenac :
- Je'o međed bukvu i nastao Bosanac.

A Bosanac ce ti Slovencu :
_ Haj dobro tovaris a znas li ti kako ste vi Slovenci nastali?

Kaze Slovenac ne znam , a kako?
A Bosanac ce ti njemu :

_ E je'o ti ja mater jel ti sad jasno Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Vidi Vepra i Konjica sto skakucu Mr. Green ,a ulijece tu i coco - bill


kolo u parku

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2:0 za nas Bosance

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@jeja
opasna si, opasna si... Vangelis,a?
btw, znas li da Vangelis ne zna note? Ziva istina, ovaj slavni kompozitor je muzicki nepismen( ne zezam se).

@konjanik
Pazi kad si me i ti iznenadio, ali pazi kad si me bas iznenadio.
Hvala, konjo!


@boky
Hvala , boky, druzimo se i dalje!

@Brat i sestra svakako
mysty, bre... da te naucim ja nesto, da te tvoj drug nauci nesto, ne kaze se friends forever nego vriends vorever.
lepa slika, hvala ti!

@crni biser
legendo, slusaj ovaj vic...
Bosanac u Sloveniji. Dosao u prodavnicu muzickih instrumenata i kaze prodavcu, pokazujuci rukom:
" Dajte mi ovu harmoniku!"
Prodavac ga pogleda, pa mu odgovori:" Napolje, ne sluzimo Bosance!".
Boske sutra opet dodje, opet naleti na istog prodavca i opet trazi harmoniku.
Ovaj mu opet isto odgovori:"Napolje, ne sluzimo Bosance!".
Bosanac se seti pa dodje sutra sav maskiran u radnju.
Zeleni sesiric, pantalone bermude sa tregerima, stavio brcice... Pravi Bavarac, kao da je Hans, a ne Ibro, kao da je dosao direktno sa periferije Minkena.
Zatrazi haroniku, pokazujuci rukom, i pokusavajuci da to docara slovenackim recnikom:
" Prosim vas, eno harmonika"
Slovenac pobesne i prodra se iz svog glasa:
" Mars napolje, rekao sam ti da ne sluzimo Bosance!"
Boske skide sesiric, lazne brkove i tuzno ga upita:
" Otkud znas da sam Bosanac, kako to znas?"
A Slovenac ce:
" Zato sto je to sto ti trazis radijator, a ne harmonika".

kisss za zenske posetioce, a za muskarce pozdrav.


Naslov teme je" Pokloni... prevareitd, tako da se ne ustrucavajte, zaboravite predrasude i slobodno prevarite decka/momka/svalera sa mnom. Ma slobodno,ne ustrucavajte se.
Ja sam vam kao onaj Kip Slobode u Los Angelesu( ili se on nalazi u Rimu, ne znam tacno?). Onaj kip na kome pise: "Svi vi obespravljeni, nesrecni, pridjite meni i potrazite utehu kod mene".
Znam ja tudju muku, svakom cu izaci u susret. Za preljubu-spreman!

Bem ga, a mozda se taj kip nalazi u Atini, nisam siguran. Laughing
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 8:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jbga Vepre, ocrni nas Bosance sa tim spomenikom... Kako ne znaš gdje je???? Pobogu mili brate, pa amerima darovali laponci za oslobođenje od jarma avstijanaca i nalazi se u Shaboygenu!!!!

Svi vi koji dolazite ovamo, da vam kažem, nismo mi bosanci toliko glupi kolko nas napravi Raptor

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 3:06 am    Naslov poruke: Makedonsko oro Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav najlepsem na forumu Wink

Dodje vreme da se i ja ubacim ovde,,, ne dozivaj djavola docice sam Mr. Green i bez poziva...

Ajmo nesto ovako,,, nema spavanja niti sedenja nego na noge Mr. Green


Makedonsko oro

 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 3:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze, moze... Bolje i na noge nego da se ore i kopa, ma sve je bolje nego oranje i kopanje.

Hvala anchi, lepo kolo i neizbezni smajli New Evil

New Evil ---> ne ore i ne kopa, ali postuje na domacem.de
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ImeTu, mislim, ovaj... imenu mome a.k.a. držte velociraptor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon