www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ImeTu, mislim, ovaj... imenu mome a.k.a. držte velociraptor
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vepre, jarane, sve najbolje u dolazečoj godini. Što više pjesama po tvom ukusu i sve manje prevaranata


_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 2:52 pm    Naslov poruke: hehehe Na vrh strane Na dno strane

Prijatelju moj dragi,i brate......u danashnje vreme svi se nesto vole i vesele se,pa daj da zapevamo i ja i ti Mr. Green Mr. Green
hehehe

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve najbolje i puno sreće i ljubavi....


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 7:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlepsi,
Od srca ti zelim sve najbolje u Novoj 2009!
Mnogo srece, zdravlja, ljubavi i svega ostalog Wink



 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 31, 2008 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mom dragom drugaru, premijeru, čovjeku, ljudini, ljusk... ne, ne "ljuskaru"*... mom saborcu iz Punskog rata, velikom poštenjačini, velikom šefu, mlađem bratu Nj. V. Broja Jedan i svima ostalima želim*...
...sve najbolje i puno sreće ti želim u novoj 2009. godini! Mr. Green




* - morao sam... nadam se da se ne ljutiš Embarassed

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 31, 2008 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Raptorce moje srecna ti nova godina!
Da je docekas u sreci i veselju
Zelim ti sve najlepse na svetu!


 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 02, 2009 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vepreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eh ovako na brzaka samo da ti kazem nesto

Srecna ti bolan Nova Godinaaaaaaaaaa.al si i ti ostario hahahahahahaha

kasnije dolazim s poklonima sad hitim odose mi noge vec negdje tamo daleko heh

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vepre evo Novogodisnji poklon prijatelju...bile se razbjezale dok ih pohvatah sve Mr. Green

A ti ih sad u kolo poduci Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 9:18 am    Naslov poruke: zakljucak 3 Na vrh strane Na dno strane

Uvod =>

Razrada =>

...a ne cek, ce...:S

Aj' bar zakljucak da bude zanimljiv...

zakljucak 1



zakljucak 2


zakljucak 3



A psovke? A uter'o mu bolesni magarac, ne psujem ja Confused

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 9:26 am    Naslov poruke: Devica Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Mom dragom drugaru, premijeru, čovjeku, ljudini, ljusk... ne, ne "ljuskaru"*... mom saborcu iz Punskog rata, velikom poštenjačini, velikom šefu, mlađem bratu Nj. V. Broja Jedan i svima ostalima želim*...
...sve najbolje i puno sreće ti želim u novoj 2009. godini! Mr. Green

* - morao sam... nadam se da se ne ljutiš Embarassed


@ostali clanovi foruma
On, bre...nije, bre...kršćen,bre!!!

@coco Milo
Cvrc Radojka, sta drugo da ti kazhem! Isti takav vokabular imao jedan moj deda, po sticevoj liniji, deda od onog mog brata Vukasina. Pao sa cardaka i tako poceo da prica, sve neki epiteti, neki nadimci... nista ga niko nije razumeo. Ama isto tako, da ne poverujesh!

Cvrc Radojka part two:
A kad sam se ja ljutio, pisi slobodno. Putuj igumane i ne pitaj za manastir, uvek sam voleo salu na svoj racun. Nego...
Će dodješ ti u moj orkestar, kao i trola41. Stavljaj taj begeš na rame i u moj orkestar, nema ti druge. Ima da "kuc kuc" ti na moja vrata sa sve begešom.


Drugari, forumashi...

Drugari, forumasi... Da ve kazem, ce ve odgovorim, ne se bojte...
Ovaki ki ja ne se radjaju svakog dana. Jok, moj bato!
Svaka cast vodolijama, lavovima, skorpijama ... Jarcevima, vagama... ma pošćujem sve ja to, u redu je to, ali...
Device? Device??? Jaoooo... Mi smo dali Deju Savicevica, Sashu Kareljina, Tonija Kukoca, Sashu Djordjevica ( onog sto je ubadao trojke u poslednjoj sekundi), Andy Huga ( najatraktivnijeg karatistu do dana danashnjeg), Mirko Filipovic a.k.a. Cro cop, Kobe Bryanta , naj kosarkasa danasnjice. Nigde nije bila takva koncentracija genijalaca i madjionicara romantike, poslednjih mohikanaca šarma i estetike/ kreacije, kao u ovom horoskopskom znaku. U jednom horoskopskom znaku sve te face? Slucajno, a?
Atletika je kraljica sportova, a Devica kraljica svih horoskopskih znakova.
Dejo Savicevic je jedini fudbaler koji nije trenirao ( jurio sojke po ceo dan), a pravio rshum na terenu. Ona njegova cuvena finta telom - to se ne mre nauciti. Toni Kukoc je imao ono sto nijedan beli kosarakas nema - osecaj za improvizaciju i sheretluk.
To sto mi imamo - ili ti da Bog ili ne da! To se ne moze nauciti.Dzaba i skola i knjiga i vakultet, ili imas to ili nemas. Sve se moze nauciti osim sarma i duhovitosti
Naj moderatorka foruma je rodjena takodje u... Pogadjate, horoskopskom znaku device.
Hans Zimmer, jesam li vam pricao o njemu. Nisam? Uh, cudo od kompozitora, takvog kompozitora mogao je da da samo nas horoskopski znak. Tipicna osoba koja je vise u snovima nego u realnosti.
Ne pismeni smo al smo naj boljsi!

Hvala vam od srca!

Vas Slavuj iz Mojmilova, vodja orkestra za spamovanje i banovanje!

going going je napisao/la sledeće:
Prestani da vredjash clanove na horoskopskoj osnovi


Ovaj covek je bio Devica u horoskopu- Andy Hug!






Devica

 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 30, 2009 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Raptorce,raptorce...nema te da dodjes... Crying or Very sad


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 18, 2009 5:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlepsi, pa gde si ti Confused
Nedostajes New Evil Mr. Green Mr. Green 'cem da koristim isto sto i ti...

Navratih, ostavih trag i sad odoh Mr. Green ajd pa dolazi Wink
Da ti ostavljam poklone necu al zato ti saljem poljuBce i to je nesto jel da Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ImeTu, mislim, ovaj... imenu mome a.k.a. držte velociraptor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon