www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Draguljarnica Crni Biser
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 20, 2008 1:18 pm    Naslov poruke: Draguljarnica Crni Biser Na vrh strane Na dno strane

Odavno se nesto, mislim hocu li ili necu da posvetim tebi ovaj kutak.
Hocu, pa necu, pa se nesto ustrucavam. A sta ces mi iz Donjeg Vakufa smo malo lenji...

Biseru, legedno, druze moj, carice...
Sta da kazem o tebi, a da se ne ponovim? Sta reci o osobi koja je verovatno jedna od najpopularnijih i omiljenijih faca na sajtu, osoba koja kad dodje na forum, uvek sajt dobije na dinamici i pozitivnoj energiji.
Nastavi i dalje da gazis tako( dabome, figurativno) i da budes ukras ovog sajta. Gazis kao, kao... Mauricioooooo Shoguuuuuun.
Ono sto je on za PRIDE, ti si za ovaj forum( predsednik zirija " Naj kolo foruma").


Kissss od velociraptora!


Shogun



 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 6:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i mene ovde da pošaljem meni veoma dragoj osobi jedan veliki pozdrav i jedan veliki poljubac u znak svega što je uradila za mene.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko če? On če, ja ču, on če, ja ču? I na kraju ON če.... E nek je vala, niko to ne radi ko on...

Dakle, Crnibiser, Biser svakako, u svakom pogledu i u svakom postu... Nije da se ulizujem predsjedniku žirija za Naj kolo Foruma, nikako. To pišem iz čiste potrebe da pobjedim u Naj kolu, mada kažem, ne ulizujem se...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E baš vam ga veliko mislim HVALA svima..vepre ovo je jedini forum na osnovu kojeg bi se trebali ponasati svi ljudi svijeta da im bude extra dobro u zivotu...

Volim i ja vas sviju ali naravno drugarski Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je, biseru, tako je, samo drugarski...

Evo kandidata za naj kolo( ostale cekamo sa prijavama)
1. coco billovo kolo
2. konjanikov sitni vez
3. Barabin cocek ( live version)
4. kazahstansko ne pismeno oro
5. drzte lopova kolo
6. kolo tonija2006 ( 3 kg bananarama)

Ostali kad se jave-jave se!

Biseru, molim te, ni po babu ni po stricevima, a bogumi ni po pasenogu...
onako fajterski kao sto ti znas, beskompromisno. Kao Mauricioooo Shoguuuuun.
Prijave se primaju do 10.00 casova 1. limburga, a takmicenje ce trajati od 1-31 limburga meseca, dabome.
Izaberi jos 2 clana zirija i vasi glasovi vrede 5 poena, a glasovi obicnih clanova se racunaju kao 1 poen.

pozzzz !!!

p.s. Onaj kandidat tonija2006... Ono treba diskvalifikovati, ono nije kolo nego pesma, on nas zeza, bre!
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 6:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga moja, gde si meni ti Very Happy Evo meni tebi u poseti to obavezno Mr. Green sta da kazem osim da ti saljem bezbroj poljubaca tebi i tvojim lepim Wink budite uvek veseli i nasmejani skupa zajedno...


 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 10:51 pm    Naslov poruke: zmaj udara repom Na vrh strane Na dno strane

Stoj! Stani! Prekidaj, glavno sam zaboravio da napomenem na pocetku.
Ovo takmicenje ne bi uspelo da se nisu javili sponzori, koji su nam nesebicno pomogli.
Zahvaljujem automobilskom gigantu Zaporozhac i kung fu wu shu klubu " Udri ga u menzu" iz Mojmilova na podrsci.

Ide reklama za kung fu wu shu klub iz Mojmilova, a posle toga se takmicenje nastavlja.
Hvala jos jednom!


zmaj udara repom

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjicu , Vepre moj , anchi pepo moje i moje majusno Boky hvala vam od sveg srca...

Vepre ovaj zmaj opasan rep ima hahahahahahahaha Mr. Green

A dok odgledam ova kola dajem napismeno i pecatirano odabrano kolo..i moram opanke nove kupiti u ovih starih mi ne fercera dzon , a i slabo se mogu zakopčati...Al ih necu baciti da znas jer mi ih je nana kupila u Italiji i samo da se zna opanci su mi original Adadas , a vidjela sam u Skenderiji da su nabavili i original Nike Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vepru moj evo pogledah ova kola i od ponudjenih definitivno je pobijedilo " drzte lopova kolo" svaka cast na performansu Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
Vepru moj evo pogledah ova kola i od ponudjenih definitivno je pobijedilo " drzte lopova kolo" svaka cast na performansu Mr. Green


Neeeeeeeeeeee ne priznajem.... to mora da je namještaljka

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
crnibiser je napisao/la sledeće:
Vepru moj evo pogledah ova kola i od ponudjenih definitivno je pobijedilo " drzte lopova kolo" svaka cast na performansu Mr. Green


Neeeeeeeeeeee ne priznajem.... to mora da je namještaljka


Konjicu ako ubacite ono tvoje kolce gdje je guzva onda glas za njega..pravo nase kolce Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to i mislim, Vepar je to namjestio, da ja izgubim, on mi poturio ono kolo, nikakve veze sa nama Bosancima, ja sam dao svoje pravo: odma iza njegovog uzurpatora http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=47066&postdays=0&postorder=asc&start=72

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Draguljarnica Crni Biser Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon