www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

.:::Kutak posvecen mojoj sekani ~SonicLady~:::.
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:37 am    Naslov poruke: .:::Kutak posvecen mojoj sekani ~SonicLady~:::. Na vrh strane Na dno strane

E pa da ja zapocnem turneju "darivanja" na temi koja je posvecena mojoj daaaaavnooooo izgubljenoj sekani, ali smo se nas dve ipak "nasle i pronasle" Mr. Green Jaco sve znas i bez ovoga, ali ipak da me neko ne pretekne Mr. Green Ljubi te tvoja mladjana sekana i jedva cekam da slavimo u sredu Mr. Green







Branko kockica




_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako moze bez onoga mojoj?
Ok, ajmo ljudi sta cekate, ko ce prvi da pocne?
Ko ce da povede kolo Miloje?
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hah, daaaaaaaaaaaaa prEdruzhujem se i ja ovom veselju uz pesmicu Tike, tike, tacke...
Mislim, sad vishe nema vracanja, sad ste seke. Razz Very Happy
Kah, da se malo uozbiljim...
Jm... poklonicu uz to josh neshto... samo se ne vidi. Confused
Nishta, nadam se cenjena i poshtovana koleginice ~SonicLady~ da me necesh odma na derbi da ja, kojim sluchajem, sudim - kad vec ne mozhe neko drugi. Crying or Very sad

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:
Hah, daaaaaaaaaaaaa prEdruzhujem se i ja ovom veselju uz pesmicu Tike, tike, tacke...
Mislim, sad vishe nema vracanja, sad ste seke. Razz Very Happy
Kah, da se malo uozbiljim...


Zasto, pa u pravu si bio, njih dve su seke, a...
Jel smem da kazem? Ne mogu , ovo je jace od mene...
A ja i Alexns smo pasenozi!!!


Gotovo je , sad sam ugasio, olaksavajuca okolnost mi je to sto " ko priznaje pola mu se prasta"...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ijaoooooo moj kutak Very HappyVery HappyVery Happy sad imam svoje ćoše ovdI Mr. Green Mr. Green faja puno sekana Very Happy Very Happy a pesmica je pun pogodak, kao da si me stavila u vremensku mašinu i vratila dooosta godina unazad Mr. Green

kolega Baraba, ništa se ti ne brini, će da nađemo zamenu, neka drugi trče po terenu a mi ćemo da posmatramo iz lože Mr. Green

@Napoleon ako povedeš još jedno kolo, dobićeš još 1 teglu domaćeg ajvara Mr. Green Mr. Green

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas li koju pesmu pesmu slusam sada???
Sta mislis, evo prvi put sam je sad cuo, da ne poverujes kakav tekst!!!
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otkrij nam tajnu Mr. Green

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej, ne vjeruje
srce pameti
ej, pa me tjera
tamo gdje si ti

Posle nek mi kaze neko da postoje slucajnosti...

Svidja l iti se ova stvar???
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve može, samo da se igra i peva... nema spavanja Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ti se svidja ? Ozbiljno te pitam!

Sve je tacno sto kaze, sve...ova stvar
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srce nikad ne veruje pameti, ne mogu se više složiti Very Happy najozbiljnije ti kažem da pesmica odgovara Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osoba ispod mene vise voli tamburase ili trubace??? Embarassed
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> .:::Kutak posvecen mojoj sekani ~SonicLady~:::. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon