www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~Alexns - mora nocne more - ima svoj kutak ~
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A od pašenoga cockta!!!

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane








_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo da ne odugovlacim, jer znam da ces me posle zahebavati!
Mr. Green
Nego kako se mi ono bese upoznasmo?

Da, da.....narucivala sam pesme preko msn-ja. Embarassed

Eto, i dan - danas se gotivimo s tim..da me stalno zahebavas! But that's you! Mr. Green Navikla sam Laughing

Jeste da nisi tako cesto na msn-ju ko pre, jer si vredni streber, ali opet...... Wink

Ona tuca sa jastucima i dalje ostaje..ja pobedjujem! Mr. Green

Evo jos za tebe...
Vooooooooooooooliiim*

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obamu nisam mogla da ti donesem, ne znam kakvu zastavu ima Bolivija a i za šljivovicu si premlad Laughing zato od mene dobijaš .... leskovački roštilj Mr. Green Mr. Green I to dobro začinjen Laughing Laughing



I kuvari su tvoji Mr. Green

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fudbaler,

Samo reko da te pozdravim i da ti poželim puno sreće tokom ostatka sezone Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeeee posto vidim da se niko nije setio, evo ja da donesem Razz

I kupovni i domaci Cool

Samo nemoj da se udavis u njima Razz Laughing

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da si nenormalan i neozbiljan, jesi Mr. Green
Da si dobar, i pravi laf, jesi Wink
Da ćeš se nekada promeniti, nećeš (da se nisi usudio) New Evil
Da te volem, tak čupavog i ušatog, volem bre Laughing (uz izvinjenje na ljubičastu zečicu, ovo je ona ljubav što ne mrsi konce) Wink

Aj pa tako, dosta od ja Mr. Green

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 3:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdraviii pravo iz New Yorka Wink

Eto nesto izaberi Wink

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 17, 2008 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako je dan gotov... ipak srecan nas praznik Wink Mr. Green


_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 20, 2008 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo da kažem da čekam reprizu Mr. Green

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 11:19 pm    Naslov poruke: ex srednji stalez Na vrh strane Na dno strane

Zasto ti nikad meni ne ispunjavas muzicke zelje. Vasa uzbekistanska muzika i arlaukanje moze da se vrti na domacem.de ,a predivan folklor Kazahstana ne moze. Interesnatno!


Evo i mene ovde, da dusmani ne kazu kako ne pricam sa pasenogom, kako se , daleko bilo, mrzimo. A ovo za muziku stoji.

Spinoz... Sorry...Pajo, kako ti uredjujes vilozoviju, da ti poklonim nesto , jedan citat nepismenog coveka, trgovca stokom i vodje 2. srpskog ustanka ( hahaha , znas na koga mislim). Da ti poklonim, a ti to negde ubaci tamo u tvoj vilozoski kutak, pa razmisli da li je to sto je on rekao istina ili budalastina. A znas i sam ... Zatekao je Srbiju u rasulu, u totalnom rasulu, a ostavio je iza sebe zemlju koja je na nesto licila.
Jesu njega pljuvali , jer je bio malo opicen i ubio kuma ( a taj kum je pre toga njemu otrovao brata), ali da je bio sposoban covek i da je bio mudar, to stoji. Imao onu seljacku inteligenciju, sto se ne moze dobiti knjigama, nego je ili imas ili nemas. Ili ti da Bog ili dzaba i skole i literatura.
Mnogo toga sto je rekao ispostavilo se tacnim i jedinim mogucim resenjem, a kad su u pitanju zene ( na koje je bio itekako slab, povaljivao sve sto je stigao), e o njima je rekao vise puta:

Zena je kao i zemlja- onoga ko je otme. Zena nikad nije niti moze biti necije trajne vlasnistvo!
Sunce mu blesavo, da znas da je imao pravo. I nepismen i prost i zatucan, ali tu je bio u pravu. Cudo jedno sta je seljacka inteligencija!

Pajo, vidi sta vodka uradi od co'eka, od onakvog co'eka!

p.s. A sarmu sam pojeo, kad ti neces -ima ko hoce.
Iliti kad nece neco, hoce hoco!




ex srednji stalez

 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alex, eve ti ga mali Zecov da ga cuvas, i da se druzi sa tvojim plavookim Zecititisom..
Pozdrav!


_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ~Alexns - mora nocne more - ima svoj kutak ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 2 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon