www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

zvoncica stigla do 2000!! ;)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 4:28 am    Naslov poruke: zvoncica stigla do 2000!! ;) Na vrh strane Na dno strane

Cestitam Ti 2000. post,

pre neki dan sam ti tek cestitao za 1000. post a vala bas ne znam kako si za to kratko vreme skupila opet toliko!? Rolling Eyes ... od septembra do onomad si trebala dok skupis 1000 upisa, a sad ih vec imas duplo vise...

Svaka ti cast i da nam dugo ostanes verna i aktivna na sajtu!!

Sad{|= angel13 :hello1: :occasion6: :occasion9: :wav: :z: :v: Surprised: :n: :c: :i: :c: :a: :56: :71:


 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 4:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Masala zvoncice.....


ti krenula kao imi...samo napred...sve presisaj Wink Mr. Green

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 4:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kumo,e vala svaka cast... bravo
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 4:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa ja se ugledala na vas Mr. Green :angel:

Hvala hvala na cestitkicama!!! :angel: :angel:

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 5:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znate sta, ja cu vama da naplacujem poruke, jedna poruka jedan dinar Smile)) pa da vidimo onda sta ce biti Razz

cestitam malena Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 5:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo Neso!!! Mr. Green Fino razmisljas!!!
Hvala! Very Happy

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 5:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeeeeeh da se veliki Nesa seti i nadje vreme nekome da cestita! Rolling Eyes

uuuuhh mogu li u evricima da platim sef?? 4433 din = 54,07?

Pozdrav! Mr. Green
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 5:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo se ti sali neso....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neces valjda Shocked onda se ja bacam na posao moderator a i nista vise... Wink sala na stranu zvoncice svaka cast !!!! Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
znate sta, ja cu vama da naplacujem poruke, jedna poruka jedan dinar Smile)) pa da vidimo onda sta ce biti Razz

Prva pametna poruka koju procitah ovog jutra,vala kume jesi pametan svaka ti cast! Taman servere da platis,jos ce i ostane Very Happy 8)

Ako nece da plate ja cu da zakljucam Trac partiju i Igrice pa da vidimo gde ce onda nabijati postove Razz Twisted Evil


P.S.Cestitam zvoncice,malo sam skrenula sa teme al' meni je dozvoljeno hihi Laughing

_________________
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam ti od svog srca zvoncice Mr. Green

_________________
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima!!!! Mr. Green Mr. Green
Ma reko dok su jos poruke za dz da piskaram,a posle Rolling Eyes

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> zvoncica stigla do 2000!! ;) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon