www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vas pale lezbejke??
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
PoisoNEX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 66

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 4:30 pm    Naslov poruke: Da li vas pale lezbejke?? Na vrh strane Na dno strane

.........LEZBEJKE? Pitanje je za sve, zanima me takodje misljenje devojaka! Ovaj topic se nadovezuje na onaj SEX SA DEVOJKE!





POZZ!



_________________
I am so sexy!!!! Smile Really!
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako tražiš naše mišljenje, ajde da ti kažem.......
Mislim da to nije u redu, isto kao što nije u redu i
dva muškarca, tako za mene izgledaju degutantno
i dve devojeke...... šta ćeš, ja sam ti stara škola Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda sam malo staromodna po tom pitanju, ali moram da kazem jedno istorijsko NE!
 
Goxa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2003
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao muskarac imam misljenje - Malo lizuckanja nikad nije na odmet Smile ali to ne vazi za MUSKARCEEEEEEEE
 
qwisko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jun 2004
Poruke: 35
Mesto: Pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne smeta mi, ali me ni ne pali. Vise volim ''borbu prsa u prsa'' Shocked
 
wien
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 21

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja glasam za lezz ,pederi ne dolaze u obzir...dve zene su poprilicno interesantne,gledano sa strane muskarca Wink

_________________
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pali me....sto da ne! Malo igranja nije nista lose ali prave lezbejke koje ne podnose da su sa muskarcima,one su mi shit jer se sa njima zatvara mogucnost prikljucivanja zezanju Twisted Evil !
 
hagbard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 134

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam dobru drugaricu (lezb) i preko nje sam upoznao prilicno dosta lezb. i bisex djevojaka. I mogu vam reci da vecina hetro djevojki koje ja poznajem su mi priznale da su probale ili mastale o sexu sa drugom zenskom a rjetko koja nebi nikako mogla da pomisli na to. Laughing Rolling Eyes
 
katapultiranje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Dec 2004
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pomeni je to skroz ok sve dok muskarac nebude deskriminisan od strane tih lezbejki, tj. ostavljen po strani... Very Happy Very Happy
 
tajson1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjam sex sa dvema devojkama pa makar bile i lejzebejke
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da me pale Smile
i postene i nepostene Wink
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 12:04 am    Naslov poruke: aha Na vrh strane Na dno strane

pa sta da ti kazem,svako ima pravo na privatni zivot,ja licno nemam problem ako se neka devojka izjasnjava kao lez,ali imam ako neki lik se izjasnjava kao gay,ali ih tolerisem i jedne i druge.ne zanimaju oni mene,ne zanimam ja njih i kraj price,svako zivi svoj zivot.........Jos cu ti reci jedno, a koji muskarac ne sanja da vodi ljubav sa dve ribe makar i one bile lezbejke....

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Da li vas pale lezbejke?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon