www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najruzniji pjevac na estradi?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 1:19 pm    Naslov poruke: Najruzniji pjevac na estradi? Na vrh strane Na dno strane

Sto se zena tice,vi ste se izjasnili, no tko je po vama najruzniji pjevac na estradi? Exclamation


_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sejo kalac, nije mucenik toliko ruzan koliko je smesan

a inace, ivan gavrilovic mi je toliko ljigav da ga zbog svog ponasanja smatram najruznijim

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
katarinaa85p
Banovan!

~hot angel~
<b>~hot angel~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 9273
Mesto: K*R*A*G*U*J*E*V*A*C

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj,pa onaj Ciro-Cira...kako vec......?

_________________
U dusi sam dete koje ne zna da mrzi,u zivotu sam putnik koji uvek pronadje pogresan put,u stvarnosti sam BUDALA koja uzlud VOLI!
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konkurencija je slabija u odnosu na žene Shocked .Evo kandidata Arrow Mile Kitić, Sejo Kalač.Meni je i Aco Pejović priružnjikav kao i Dinča...Verovatno se mnogi neće složiti sa mnom, ali šta ću Twisted Evil Mr. Green

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
MaikoDoll
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Apr 2008
Poruke: 51
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je onaj Piroman, Boban Rajovic kao neki hrcak (sad vredjam glodare, izvinjavam se)
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Halid Beslic ima neke cudne oci.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 24, 2008 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan Tomovic je meni katastrofa.
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 24, 2008 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e devojke ja se slazem za Dincu.. pojma nemam nikad mi se nije svidjao ima neku cudnu facu sav mi je nesto ruznjikav...

_________________
 
malas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 25 Apr 2008
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 12:07 pm    Naslov poruke: po meni... Na vrh strane Na dno strane

Boban Rajowic Confused

_________________
ja necu biti k'o pre, ipak mozda bude bolje,
naucili smo nesto valjda iz veze prosle,
sad cuvaj se ti, pa vidimo se posle...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MaikoDoll je napisao/la sledeće:
Meni je onaj Piroman, Boban Rajovic kao neki hrcak (sad vredjam glodare, izvinjavam se)



videla sam ga skoro u gradu i vala, uplasila sam se Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mile kitic fujjjjj Mr. Green
 
nevena_sh
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 477
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cobe, Djole Djogani, Nesa Twins Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najruzniji pjevac na estradi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon