www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bice tata,a o tome ne prica. Zasto?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 7:21 pm    Naslov poruke: Bice tata,a o tome ne prica. Zasto? Na vrh strane Na dno strane

I to za dva tjedna. A taj tata je moj momak. A mama nisam ja Very Happy
Nisam poznata po tomu da pisem javno kaj mi se dogadja, tak da unaprijed znate da mi ne trebaju savjeti kak i sto da radim, svatko to na svoj nacin zivi.

Drugo me interesira u svemu. Pa jel moguce .. bi li vi muskarci mogli sutjeti o tomu 8 mjeseci, upoznavajuci i dalje cure i znajuci da cete imati dijete, zaboga ?


 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh draga moja, za šta su sve oni sposobni... Rolling Eyes
Sposobni su da vode dvostruki život, da seju decu gde i kome stignu... da beže od odgovornosti, da bivaju nesposobni da stanu iza svojih postupaka. Tako da... za njih žena i deca, tj. porodica, nisu svetinja, nisu ono čemu se treba posvetiti.. nemoj se čuditi što je sve prećutao.

Odmah se izvinjavam izuzetcima...

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
vekish
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je od njih sve za ocekivati , mozda ce biti grubo a i pregenerazlizovano ali - muskarcima definitivno ne treba verovati!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne treba ni nama curama vjerovati. svi sute, to mene nervira. sutnja!
reci sve, sve, sve, (ne pricam samo oko veza ) nego SVE, sto god se dogadja , pa ja sam bar osoba koju ne moze nista izludjeti koliko sutnja i to svi znaju od pocetka. no, jbg. svi znaju da nisam netko tko ispituje, davi, pritiska i ostalo. i opet..
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Confused

Stvarno muskarcima netreba vjerovati, moj bivsi je mene 6 mjeseci vuko za nos. Imao pored mene curu sa kojom je vec 5 godina u vezi a ja to nisam znala, nije mi dao ni da posumnjam ... Rolling Eyes

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve? Samo ono sto treba da se kaze - sta da radim, takav mi horoskop/geni/whatever Mr. Green Ali da se neke stvari ne mogu precutati - ne mogu.

Elem, da ne tupim: bi li vi muskarci mogli sutjeti o tomu 8 mjeseci, upoznavajuci i dalje cure i znajuci da cete imati dijete, zaboga ?
Ja licno - ne. Imam odredjene licne razloge, ali opet ako ta odredjena zenska osoba nadje nekog drugog/ne zeli da ima kontakte sa tobom, druga prica...Mada bih se i onda interesovao za dete...Nije sve crno-belo.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na to i mislim, ne trazim da znam sto je tko jeo danas, sto ce raditi poslije, kako mu je bilo prije dvije godine s tom i tom.. mislim, to nikad necu pitati, ja to ne volim prva, volim neku slobodu uvijek imati za sebe u tom smislu da se sve te neke ne tako bitne stvari saznaju vrjemenom. ali ovo..?

samo u stanici i na sudu sam davala da me ispituju tak sve brzo i odma(op.a) Laughing


ali za ovo mi je bas onak.. nemam pojma. i sam kazes, aleks, da bi te interesiralo. a ovdje je rijec o tomu da je on ostavio nju u svemu tome . i to nakon 6 mjeseci trudnoce.
ma.. ne vjerujem da sam ja u takvoj prici, ja uvijek sve pojednostavim. ne moze uvijek, ocito.
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
pa ne treba ni nama curama vjerovati.


Slažem se sa tobom, umemo i mi da budemo zle i to jako...
Ali nekako mi se čini da smo, kada je u pitanju porodica, posvećenije i predatije... da se okupiramo istom i da ne damo sebi razloga da nam pažnju uzimaju neke druge, manje bitne stvari (kao na primer flertovanje itd...)...



Alexns je napisao/la sledeće:
...ako ta odredjena zenska osoba nadje nekog drugog/ne zeli da ima kontakte sa tobom, druga prica...Mada bih se i onda interesovao za dete...Nije sve crno-belo.


Evo ga jedan izuzetak, čiji mi se stav dopao Wink

A što se tiče prećutkivanja, smatram da sve treba reći, ma šta da je u pitanju. Sa istinom, kakva god da je, lakše je suočiti se i sa istom izaći na kraj... jeste da to nekad može da nas zaboli, ali bolje je i to nego živeti u zabludi.

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bLackLady je napisao/la sledeće:


A što se tiče prećutkivanja, smatram da sve treba reći, ma šta da je u pitanju. Sa istinom, kakva god da je, lakše je suočiti se i sa istom izaći na kraj... jeste da to nekad može da nas zaboli, ali bolje je i to nego živeti u zabludi.[/b]


Upravo tako, lakse ces rijesti problem u dvoje.. bar je kod mene tako bilo Rolling Eyes
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
. a ovdje je rijec o tomu da je on ostavio nju u svemu tome . i to nakon 6 mjeseci trudnoce.


A ako je to ucinio nakon 6 mjeseci znaci da se nesto bitno dogodilo u tom 6 mjesecu sta ga je natjeralo da promjeni stav i nacin na koji se postupiti u svezi toga,jer da je prvobitno to htio napravit ne bi cekao 6 mjeseci da to i napravi,a tebe opet ako zanjima zasto o tome ne prica i ne spominje jednostavno ga moras pitati jer to nije jedna od onih malih sitnica koja se presucuje i koje se proguta te se nastavi dalje normalno zivjeti...

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez preteranog filozofiranja - decko se ukakio od straha sto ce biti tata i zeli da izbegne tu obavezu po svaku cenu .... Samo je jako tesko pobeci od toga ...

A mozda je i samo zeleo da poslednjih 9 meseci slobode provede u uzivanju Smile)
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maaa.. napisala sam na pocetku teme da me ne interesira kak je on do toga doveo, a mos mislit postat ce tata, tisucu ih je koji su sa 20 godina tate. to cu ja rijesiti, ne trebam misljenje o tomu " tko zna sto se dogodilo", nisam ja stavila naslov ovakav, moderatori su prepravili jer je i moj bio glup.
ja sam pitala vas bi li vi mogli sutjeti o tako necemu svojoj sadasnjoj curi? kontate?
uopce nisam osoba koju briga kaj je on htio da uziva 9 mjeseci ( ta je recenica malo..)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Bice tata,a o tome ne prica. Zasto? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon