www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li iko ovde slusa japansku muziku?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je zalosno koliko su ljudi plitki u Srbiji, toliko da mi se ponekad i gadi sto ovde zivim. Kako mozete da osudjujete nesto sto niste ni culi?

Samo da vam kazem kad je u pitanju japanska muzika, bolja je od srpske muzike u svakom pogledu i po pitanju kreativnosti, textova, muzike...
Ali neko ko ne vidi dalje od Seke i Nede Ukraden to ne moze naravno da zna... Rolling Eyes


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se Mr. Green

samo bih volela da znam gde mogu da je nabavim.

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Ja mogu da ti dam linkove, samo kazi sta zelis.
 
GuitarFreak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto slusam japansku muziku, mada ne volim Ayumi i veci dio japanskog popa, ali zato volim njihove starije rock bandove. Imaju i jaku scenu sto se tice drugih, ne toliko slusanih zanrova, npr acid jazza - svjetski je poznata u takvim krugovima grupa Casiopea i duo Jimsaku, i to mogu slobodno reci ne bez razloga. Isto, ne smiju se u house muzici zanemariti Mondo Grosso i Jazztronik.
Dalje, bez obzira na zanr, za razliku od nasih, vecina japanskih muzicara pise svoju muziku, zna notaciju te veliki broj, i to, sto je kod nas neobicno, pogotovo rockera svira makar jedan instrument, i zapravo, znaju sta rade s njima. Jos, opet cu se zadrzati na rocku, jer o njihovom rocku opet najvise znam, treba im odati priznanje na raznovrsnosti muzike. Mnogi rock bandovi ce makar jednom izaci iz svojeg odabranog zanra i raditi muziku koja se od njih nikad ne bi ocekivala, npr kao sto su band MUCC, koji inace sviraju nu-metal, uradili par pjesama koje bi vise spadale u kakav swing, blues, jazz nego u metal. Isto tako, u zadnje vrijeme dosta je bandova koji jedva i spadaju u rock vec eksperimentiraju sa svim zanrovima takoreci "zamotanim" u rock, a to je nesto na sta se vecina nasih nikad ne bi usudila.
Dakle, iz svega gore navedenog, smatram da je sasvim u redu da izgledaju kako zele, pa makar i kao anime likovi, jer makar imaju kvalitet da to podupru, za razliku od velikog broja nasih.

Citat:
Imala sam prilike čut, al meni se to ne sviđa.Oni meni pjevaju u skladu s onim svojim japanskim crtićima, a i izgledaju ko manga likovi.Što netko gore reče previše krešte i pjevaju nekim dječjim glasovima.


Ako cemo o zenskim glasovima, ovo je, vjerujem, tesko djecji glas.

A ovo je tesko muzika iz animea, isto kao i ovo i ovo i ovo i ovo i ovo i mogu ja i do sutra......
Opet ponavljam kad vec imaju kvalitet onda imaju pravo i izgledati kako zele, oblaciti se u sta zele, "izgledati ko oni iz japanskih crtaca"... normalno, japanska muzika bilo kojeg zanra se ljudima moze i ne moze svidjati, ali smatram da je pogresno vidjeti samo jednu stranu iste i suditi o njoj.
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja slusam J-Rock Sadie,DeG,Gazette,D'espairs Ray,Miyavi,X japan....

_________________
Metal je moj zivot
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj prađed obožava kineskinje Laughing Laughing

_________________

 
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 31, 2009 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ lol pa? nema nikakve veze sa temom...

Mada, Jolin Tsai je cool. Wink
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 01, 2009 6:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slučajno sam naleteo na ovu pesmu i svidela mi se, pa da preporučim Arrow Anna Tsuchiya - Kuroi namida ("Crne suze")

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 01, 2009 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Da, to je jedna od boljih pesama koje Anna ima Smile

Preporucujem: Ayumi Hamasaki, Utada Hikaru, Namie Amuro, Koda Kumi, BoA, OLIVIA, Tohoshinki, GIRL NEXT DOOR, Hitomi Shimatani...sto se tice pop/r'n'b'-a
 
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sorry, dupli post Crying or Very sad


Poslednja prepravka: Hana_Kuma datum Ned Mar 15, 2009 9:52 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 9:49 pm    Naslov poruke: Shine More live Na vrh strane Na dno strane

Wild



WHAT A FEELING



FUNKY TOWN



SEXY GIRL



Shine More live



A sta mislite, a? Wink
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Par pesama, tj. muziku sam slusao. Na onom instrumentu gde gejse ceprkaju prstima Very Happy ne znam mu tacno ime. Ja to zovem lezeca gitara Laughing

Ajd Maiki javi mi se, pa da nekako dodjem do tih pesama, bas bih voleo da ih cujem.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Da li iko ovde slusa japansku muziku? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon