www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Skolski dani
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Joca Delija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Apr 2008
Poruke: 12

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 4:43 pm    Naslov poruke: Skolski dani Na vrh strane Na dno strane

Bio jt jedan lep skolski dan! Izasli smo na malu pauzu ja i moje tri koleginice!
prva koleginica je bila jedna od najlepsih devojaka koje sam ja poznavo!
Druga je bila veoma seksi i videlo se na noj da je zeljna lepog provoda!
A treca koleginica je bila mala al imal je pravu jebacku guzu kojoj je retko ko moga da odoli!
posle pauze smo imali fizicko!
Moji drugari su svi odmah poleteli da igraju fudbal, zvali su oni da i ja igram ali ja nisam hteo. Ja sam otiso i krisom kupijo pivo mada je to strogo zabranjeno u nasoj skoli! Kada sam se vratijo moje koleginice su se amlo igrale. Vatale su jedna drugu gde du stigle; za sise keje je moja drugarica Viki imala toliko velike da mi se kita podigla odmah cim sam je ugledao.
drugarica Silvera je stavljala ruku drecoj drugarici u gace! Svo cetvoro smo se brzo napalili !

Fizicko se zavrsilo i ja sam Vozojo moje dve drugarice Kuci Viki i Silveru svojim autom. kada sam stao na semaforu maja drugarica Silvera Je pocela Da mi stavlja njen rukr u mije gace ia moj tomahavg se brzo digo, dok je drugarica Viki Mastrubirala i mene je grila. ja sam stao sa autom U jednom malom sumarku blizu galvnog puta i tu sam poceo da ih razvaljujem . Prvo sam Silveru razbijo u guzu do je ona lizala BiiiiP od Viki i bradavice. Silveru sam totalno izjebo toliko je vristala da sam Moro da Usporim malo i predjem na drugu drugaricu Viki.

BiiiiP sa Viki cu Pamtiti do kraja zivota ona je odmah uzela stvar u svoje ruke( mislim moju stvar) tako mi je lizala jaja da sam mislijo da cu da svrsim pre vremena, al izdrzo sam1

posle sam je naguzijo i poceo akciju. Ana se glatko nabijala na moju kitu a nije previse vristala! Posle sam je na haubi razvalijo totalno da je pet puta svrsila. Kada sam ja osetijo da cu svrciti brzo sam ga izvadijo i Stavijo medj njene velike sise i tu sam svrsijo kao nikad!
Moja sperma ju je totalno okupala.
posle smo se malo ljuboli i otisli kuci!

Ja cu vecno pamtiti moje skolske dane!



_________________
Joca
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Skolski dani Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon