www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pajo69 traži....
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
pajo69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 28, 2008 5:38 pm    Naslov poruke: Pajo69 traži.... Na vrh strane Na dno strane

Kings - Najbolja
Petar Dragojević - Prva i jedina
Molim ako netko ima da mi pošalje na mail pajo19@net.hr ili galen@net.hr


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 28, 2008 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šaljem Petra Dragojevića, stiže za par minuta Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
pajo69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 28, 2008 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala još jednom Wink
 
pajo69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 21, 2008 6:45 pm    Naslov poruke: pajo69 traži... Na vrh strane Na dno strane

novi album severine - zdravo marijo

... ali da su pjesme ok kvalitete, već sam našao neke ali su skinute sa narodnog radija kad je album bio predstavljan...

možete mi poslat link na pajo19@net.hr

thanx
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 21, 2008 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spojena dupla tema.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 5:57 pm    Naslov poruke: Re: pajo69 traži... Na vrh strane Na dno strane

pajo69 je napisao/la sledeće:
novi album severine - zdravo marijo

... ali da su pjesme ok kvalitete, već sam našao neke ali su skinute sa narodnog radija kad je album bio predstavljan...

možete mi poslat link na pajo19@net.hr

thanx


Pajo69, mislim da ce ove biti malo boljeg kvaliteta. Wink Bar se nadam... Rolling Eyes Mr. Green

Javljaj sta bi! Razz

_________________
 
pajo69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh, dala mi je prijateljica jučer jedan link pa sam već skinio pjesme, ok je kvaliteta.

Tebi HVALA na trudu, možda nekome još zatreba.

Pozz... Cool
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 7:34 pm    Naslov poruke: Re: Pajo69 traži.... Na vrh strane Na dno strane

pajo69 je napisao/la sledeće:
Kings - Najbolja
Molim ako netko ima da mi pošalje na mail pajo19@net.hr ili galen@net.hr

E, pa za takve manire si zasluzio i Kingse! Very Happy Ljudima poput tebe uvek radije izlazim u susret (citaj - onima koji cene trud, vreme i paznju utrosenu na pronalazenje i "serviranje" pesama). Wink

Jesam se malo namucio, ali sam je se dokopao nekako! Razz

Uzivaj! Cool

_________________
 
pajo69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 04, 2008 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo, odličan si! Cool Wink

Sad sam se zaželio stranih pjesama iz 70-ih, 80-ih godina, laganije, brže, svejedno, pa ako netko ima kakvu kompilaciju...
 
pajo69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel može netko postaviti novi album od Lepe Brene - Uđi slobodno, danas je izašao u Srbiji.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album imas i na nasem sajtu Wink Arrow Lepa Brena 2008

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> Pajo69 traži.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon