www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prva ljubav
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
dzeneta.a
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 28, 2008 6:53 pm    Naslov poruke: prva ljubav Na vrh strane Na dno strane

Svidio mi se momak kao i ja njemu, nakon toga za moj rodjendan me je pozvao i odlucila sam da se vidim s' njim. Pricali smo malo i on me je poljubio, posto ja sam imala veliku tremu i nisam bas puno pricala to je trajalo 15 minuta. Poslije toga nije se javljao cio dan i ja sam bila ljuta mislila sam da se nece vise ni javljati. Navece oko 10 sati javio se i pitao da se vidimo ja sam mu na to odgovorila da necu i da je o tome trebao ranije da misli, jer bilo je kasno. Sjutra dan sam ga srela u kafic, on je prosao pored mene i pozdravio se, a ja sam bila zbunjena i cutala sam. On mi je nakon toga poslao sms da ne mozemo vise da budemo zajedno i ja sam to olako prihvatila. Ali kako su dani isli sve vise mi je nedostajao i neko njegovo drustvo mu je pominjalo mene, kao da me pozove i on jedva odlucaio. Ja gledam tv kad zove me prekriven broj javim i ukapiram da je to on. Pita me da izadjemo ja mu fino kazem da ne mogu uvece jer necu biti kuci' on kaze pa onda nista i zapamti da te nikad vise necu pozvat'. . . I sad vidim ga u skolu on se pravi kao da nista nije bilo, ja mu cestitam novu godinu on ne odgovara. Ne znam sta da radim, a i cujem price kako nece vise sa mnom zato sto imam lose drustvo tj. Frendica mi je na losem glasu. . . Molim vas recite mi sta da radim, nemem hrabrosti da mu pridjem. . .

 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 29, 2008 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Navece oko 10 sati javio se i pitao da se vidimo ja sam mu na to odgovorila da necu i da je o tome trebao ranije da misli, jer bilo je kasno.


Cemu to ako ti se svidio? Nisi trebala to da uradis.

Citat:
Sjutra dan sam ga srela u kafic, on je prosao pored mene i pozdravio se, a ja sam bila zbunjena i cutala sam.


Jos jedna greska u 2 dana.

Citat:
Ali kako su dani isli sve vise mi je nedostajao i neko njegovo drustvo mu je pominjalo mene, kao da me pozove i on jedva odlucaio.


Pa taj te je izgleda i sutnuo zbog drustva. Ne valja ti momak o cijem ce zivotu i ljubavi odlucivati frendovi. Sagledaj realnije situaciju.

Citat:
Ja gledam tv kad zove me prekriven broj javim i ukapiram da je to on. Pita me da izadjemo ja mu fino kazem da ne mogu uvece jer necu biti kuci' on kaze pa onda nista i zapamti da te nikad vise necu pozvat'. . .


Da li si to rekla cisto iz svog hira ili stvarno nisi bila kuci?

Citat:
I sad vidim ga u skolu on se pravi kao da nista nije bilo, ja mu cestitam novu godinu on ne odgovara.


A kako bi ti reagovala da se on tako ponasao prema tebi kao ti prema njemu? Sama si sebe saplela na pocetku.

Citat:
a i cujem price kako nece vise sa mnom zato sto imam lose drustvo tj. Frendica mi je na losem glasu. . .


To je izgovor jer ne zeli da kaze koliko se ohladio od tebe zbog toga sto si mu uradila na pocetku veze. Manipulisanje i nerazumevanje u vezi sa bilo cije strane, nikad dobro nikom nije donelo.

Citat:
Molim vas recite mi sta da radim, nemem hrabrosti da mu pridjem. . .


Zaboravi ga, to je jedino sto mozes. I izvuci pouku iz svojih gresaka koje si pocinila kad je taj momak doista bio zagrijan za tebe. Nemoj ni pokusavati da mu pridjes, o tome si trebala ranije misliti. Rolling Eyes
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 29, 2008 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pazi tvoja je krivica bila sto si odma digla nos, cekajuci da te odma pozove...moras im dati malo vremena da skupe snage...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2008 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da sad mozes bilo sta da uradis... Sacekaj malo, pa ako ti se i dalje bude svidjao pokusaj da mu pridjes. Pusti ga da razmisli. A i prvo resi sa sobom da li stvarno zelis da budes sa njim ili je to samo zbog toga sto je on tebe ostavio...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@dzeneta

meni je jasno zasto nisi zelela da izadjes u 10pm i podrzavam to. ne mozes da skaces na svaki njegov korak,osim toga nije tek tako lako objasniti roditeljima zasto izalzis i gde ides (pretpostavljam da i to ima nekog udela u celoj prici)

Sto se daljeg razvoja price tice, Smile to je sve normalno. svima nam se desavalo da nam se zaveze jezik pred deckom koji nam se svidja:)stomak se veze u cvor,grlo se osusi i jbg Razz
sad samo polako. nisu to katastrofalne greske,mislim da cak i nisu greske,vec mladost,zbunjenost,zljubljenos i narvno ocekivanje dovoljno paznje od decka koji ti se svidja. zelela si da te osvoji, on se malo uplasio i nije znao kako da nastavi dalje.
Ako je to vec gotovo prica,da ne zeli da bude sa tobom,neka bude tako. Ako ti se ikad ukaze prilika da procaskas sa njim, na neku neobaveznu temu samo napred. Pokazi mu da pre svega umes da pricas Wink a zatim i da mu potvrdis sve ono sto je mislio o tebi i onda kada te je pozvao da izadjete,da si i jedna slatka devojka koja je vredna njegove paznje (a i mnogo mnogo vise)

samo napred Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> prva ljubav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon