www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

^^Nesa^^ trazi
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 12:20 am    Naslov poruke: ^^Nesa^^ trazi Na vrh strane Na dno strane

Poz narode! ! !
Evo i ja spadoh na to da zatrazim opet neku pesmu Very Happy Sad me muci jedna sto sam je cuo na radiu skoro. Ide ovako otprilike:
Hiljadu sam puta reko
u kafanu vise necu
...

Ne mogu sad da se setim kako TACNO ide dalje, ali ste je verovatno culi. Znam da peva muskarac. E ako neko zna KO JE PEVA, ili KAKO SE ZOVE, neka mi javi, a jos bolje bi bilo da mi je pusti na mail:nesic_milanche@yahoo.com ako je ima.
POZ I HVALA UNAPRED


 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nešo rado bi ti pomogao ali sad kad sam uzeo cd od Slavka Banjca neće u opšte da mi očita nešto se desilo a i prilično je stari cd inače tu pesmu peva Slavko Banjac hteo sam ti poslati ali Rolling Eyes
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@NESA
Zamolio bih te da citas pravila foruma da ne bi otvarao teme kao ovu " TRAZIM" . Da si ta ista citao znao bi da se odve samo traze pesme kad se zna naziv pesme i ime pevaca ili pevacice!!!!


Ovaj put cu ti ja editovati temu , drugi put za ovako nesto dobijas upozorenje!

_________________
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E hvala ti za ime pevaca maglovski i hvala sto si me obavestio, a sto se tice ovoga sto je rek'o S*A*S*A pravilnik sam citao i uvek citam kad izmenite, ali se ne mogu uvek setiti svakog detalja, jer slozices se sa mnom da je pravilnik opsiran, tako da nemoj odma da zameris. U svakom slucaju hvala na obavestenju.
POZ OBOJICI
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije strasno ja sam tu da vas sve podsetim Mr. Green

_________________
 
vozd87
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 1135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 6:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesmu ne peva Slavko Banjac nego Zika Antic.

_________________
CIGANIN SAM TO NE MENJA STVARI CIGANIN JE BIO I MOJ STARI
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bingo druže našao sam sad ću ti poslati u pravu je vožd a ko će od toliko dobrih starih pesama setiti se Wink
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poz narode. Nije prob za pesmu, evo upravo je downloadujem. Hvala ti maglovski. E danas mi nesto koleginica spomenula neku pesmu od Zdravka Colica. Zove se Negde na dnu srca. Iskreno, ja je nisam cuo, ali posto ne mogu vise da je slusam kako mi prica o toj pesmi, resio sam da vidim da je nadjem, tako da ako je imate evo vam mail nesic_milanche@yahoo.com
A da, hteo sam da pitam gde mogu da pitam kako se koja pesma zove, znate ono kad napisem reci, ili znam samo ko je peva? Jel treba da se majem po ostalim temama ili mogu isto ovde, posto znam da je S*A*S*A nesto spominjao.
PoZzZzzz
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^NESA^^ je napisao/la sledeće:

A da, hteo sam da pitam gde mogu da pitam kako se koja pesma zove, znate ono kad napisem reci, ili znam samo ko je peva? Jel treba da se majem po ostalim temama ili mogu isto ovde, posto znam da je S*A*S*A nesto spominjao.
PoZzZzzz



Evo teme za tako nesto Trazim naziv pesme ilii izvodjaca

_________________
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema jeda jda ti pošaljem i Čolinu pesmu Mr. Green

Laughing evo stiže ti Wink
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta da kazem sem... HVALA OPET Very Happy Very Happy Very Happy
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E narode da vas pitam - jel se mogu ovde i strane pesme traziti ili ne? Jel kolko se secam nesto je bila frka oko stranih pesama ranije pa reko daj da vas pitam.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> ^^Nesa^^ trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon